reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto mi pomoze

Dołączył(a)
30 Czerwiec 2016
Postów
2
Witam, jestem osobą niesłyszącą, nie za bardzo nie rozumiem o co chodzi, więc kto mi pomoże. W sobotę uprawiałam seks z moim i doszedł we mnie (też w niedzielę, wtorek). Bardzo chciałabym mieć dziecko. Czy mogę zajść w ciąży? Miesiączka ostatnia dostałam 6 czerwca a mam straszny nieregularny cylk 30-35 dni. Czy mogę być w ciąży? Kto pomoże? Sprobowałam robic jakiś kalkulator w internecie ale wcale nie rozumiem :( Z góry dziękuję. Czekam na Wasze odpowiedzi.
 
reklama
Napisalas, co napisalas.
Czyli bzdure o zajsciu w ciaze 2 dni przed okresem.
Mnie nie musisz tego tlumaczyc.
Ale od lekarza, i to ginekologa, wymaga sie czegos wiecej, jakiejs precyzji, nie ?
Pacjentkom w gabinecie tez tak niechlujnie tlumaczysz ?
Wyrazy wspolczucia dla nich.
Masz racje, nie kazdy studiowal medycyne. Tym bardziej lekarz powinien odpowiadac za to, co laikom mowi.
 
reklama
Co robisz wsrod "internetowych kwok " ?
Poprawiasz sobie samopoczucie ? ;)
Widzisz, jestes TAKA SAMA "kwoka" tu, jak my wszystkie.
Swojego profesjonalizmu nie dowiodlas, sprawiasz przykrosc i wyzlosliwiasz sie przy kazdej nadarzajacej sie okazji - wystarczy poczytac twoje posty.
Sprawia ci to przyjennosc- ok, twoja sprawa.
Tylko pozniej nie graj skrzywdzonej niewinnosci i nie odwracaj kota ogonem- bo niejedna taka "bohaterke" juz tu widzialam.

A tu masz cos do poczytania, moze ci sie przydac :).Zwroc zwlaszcza uwage na opis fazy lutealnej :)

Link do: Cykl miesiączkowy – Wikipedia, wolna encyklopedia
 
HappyBeti całkowicie się z Tobą zgadzam! Aż przykro się robi jak człowiek sobie uświadomi jakie to teraz "wszystkowiedzące studentki" na medycynę się dostają ;) O ile to w ogóle prawda…
Słyszałam kiedyś dowcip o pierwszoroczniakach, którzy każą się nazywać lekarzami, prawnikami i naukowcami. Pasuje tu jak ulał :wink::wink:
I od razu chciałam Cię ostrzec, że od teraz panna mądralińska będzie krytycznie oceniała wszystkie twoje wypowiedzi tak jak zachowuje się w stosunku do mnie. Na tym wątku też to zrobiła!
Karma to s…. :rofl:
 
Coz, bede z tym musiala jakos zyc ;-) ;).
A jesli dalej bedzie sie tak zachowywala i smrodzila wszedzie, gdzie wchodzi, to faktycznie trzeba bedzie zglosic sprawe adminom. Bo pannica zachowuje sie jak TYPOWY troll:baffled:. A takich nam na BB nie potrzeba.
Owszem, mozna miec swoje zdanie, ale nalezy umiec je wypowiedziec. Krzykaczek, ktore wszystkie nas tu obrazaja, nazywajac "internetowymi larwami" czy "kwokami" oraz "matkami-polkami", chyba na BB nie trzeba. Pannica pomylila chyba fora. Co prawda nie wiem, czy istnieje jakies specjalne dla zolz :cool2:
 
Do góry