reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niestety brak dobrych wieści . AMH spadło do 0,3. Lekarz nam pozostawił decyzje czy chcemy podchodzić do procedury. Nie robią nam wielkich nadziei z takim wynikiem. Jestem załamana . Po tylu miesiącach suplementacji , diety itd .. chyba bie mam siły znów na jedna komórkę , która i tak pewnie padnie jak ostatnio i nawet nie dojdzie do transferu. Uciekam dziewczyny na jakiś czas . Trzymajcie się kochane . trzymam kciuki za Was wszystkie . Love
Myślałaś o adopcji zarodka?
 
Dlcazego od razu zarodka, moga zaadoptowac komorke...
Owszem, ale jest też opcja adopcji zarodka. Zależy jak finansowo stoją. Ja podchodzę ostatni raz (13 maja odstawiłam Diemono, miałam odczekać cykl, ale nadal nie dostałam okresu) i jeśli się nie uda (Czwarta procedura, tfu tfu) to chyba od razu decyduje się na zarodek
 
Kurcze ja mysle podobnie jak @Aduś16 - chyba jednak bym sie zdecydowala na ta JEDNA stymulacje - przeciez jakies szanse sa ... @Lola83 kochanie jesli wam pozwalaja na to finanse to moze jednak sprobujcie jeszcze chociaz ten jeden raz a pozniej bedziecie myslec... nie moge przestac myslec o Tobie ;(
Jeśli nie ma ewidentnego problemu z nasieniem to na pewno warto chociaż raz zawalczyć. Zobacz moje niby słabe AMH, jeden z wyników był tylko trochę wyższy od wyniku @Lola83 a okazlo się wcale nie takie niskie i i komórki były dobrej jakości..gdyby nasienie było lepsze przy tej stymulacji miałam bym pewnie jeden zarodek co najmniej..
 
1591729884063.jpeg


Moj oprawca ;) mnie dzisiaj po pracy zawiozl na pole truskwek i kazdy z nas sobie nazbieral po koszyczku ;) Ale dalej sie nie odzywamy... Powiedzial mi tylko ze jutro jedzie na dwie godziny do wawy ale ze mam sie nie martwic bo zdazy po mnie przyjechac... Bez sensu bo ja sie bede tylko denerwowac ze bedzie gnal w drodze jak idiota - i po co to wszystko? Ale mimo wszystko fajna mi zrobil "przyjemnosc po pracy ;)
 
Owszem, ale jest też opcja adopcji zarodka. Zależy jak finansowo stoją. Ja podchodzę ostatni raz (13 maja odstawiłam Diemono, miałam odczekać cykl, ale nadal nie dostałam okresu) i jeśli się nie uda (Czwarta procedura, tfu tfu) to chyba od razu decyduje się na zarodek
A to przy zarodku jest jakos taniej? Wydaje mi sie to byc bez sensu bo skoro juz place to wole doplacic i miec chociaz geny meza - to wazna decyzja przy ktorej jesli to mozliwe raczej nie powinno sie oszczedzac...
 
reklama
Jeśli nie ma ewidentnego problemu z nasieniem to na pewno warto chociaż raz zawalczyć. Zobacz moje niby słabe AMH, jeden z wyników był tylko trochę wyższy od wyniku @Lola83 a okazlo się wcale nie takie niskie i i komórki były dobrej jakości..gdyby nasienie było lepsze przy tej stymulacji miałam bym pewnie jeden zarodek co najmniej..
Dla mnie OCZYWISTOSC!!! Czekaj ile ty mialas w koncu chyba trzy dobre komorki co nie? Tylko nie pamietam juz jak u Loli nasienie - znaczy u meza ;(
 
Do góry