reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kochane napiszcie mi proszę jak ja teraz mam iść długim protokołem tzn że będę miała więcej zastrzyków czy chodzi o to że mam te antyki?

ja idę teraz długim protokołem. Chodzi o antyki które bierzesz na wyciszenie jajników, i zastrzyki również bierzesz dłużej. Ja dzisiaj mam 15 dzień zastrzyków, a pewnie jeszcze 7 mnie czeka.
 
reklama
Hey:) Chcialam sie pochwalic, jestem juz po prenatalnych. Z dzidziawszystko w jak najlepszym porzadku. Jest zdrowe!!! ,skacze, macha raczkami, robi fikolki raz na brzuszku raz na pleckachcudny widok. Dzisiaj dostalam rano wiadomosc,ze wyniki genetyczne saprawidlowe...nie p0ytalam juz jakie wyszlo ryzyko chorob genetycznych(napisal mi lekarz tylko tyle,ze b.niskie) wiec nie wglebiam sie juzbo po co mi tym glowe zawracac skoro powiedzial,ze wszystko jestok :-)
Bedziemy mieli coreczke Nine :-):-):-)
 
Cześć dziewczynki

Jak tam po weekandzie , bo u mnie beznadzieja przez tą beznadziejną pogodę. Mąż wyjechał na 3 dni a ja zaplanowałam sobie skrupulatnie wolny czas no i du...a z tego wyszła. Także czuję jakbym bezczynnie zmarnowała wolne dni a tego nie cierpię. No cóż przynajmniej od pracy odpoczęłam.

dorotav - To fajnie , że mamy ten sam termin wizyty. Czekam na relacje. Może w końcu po tych wszystkich badaniach , przygodach i nam się poszczęści.;-)

montana - Bardzo bardzo Ci gratuluję .:-):-):-)

Hope84
- Gratuluję córci i cieszę , że wszystko ok. Córcia to moje marzenie ..... ale synuś też może być;-)

Zula - Też się cieszę z tego AMH , normalnie kamień z serca. Będę tego 04.07 na wizycie to dowiem się na kiedy będę miała termin. Mam tylko stracha oby coś nowego nie wymyślili albo żeby terminy nie były zbyt dalekie. Zula Ty byś mogła już lepiej się poczuć , bo to już chyba przesada no i byś wtedy na kawkę przyjechała albo herbatkę . Czekam na jakąś poprawę Twojego samopoczucia i zwołamy laseczki na spotkanie.
 
reklama
Do góry