reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
SIERPIEŃ

07: andzia.m - kontrola do stymulki
08: Agulla84 - wysoka beta !!
12: Kasik36 - wizyta u genetyka i pierwsze spotkanie z kropkami
12: Olusia - pierwsze spotkanie z kropką bądź kropkami
14: gos1512 - wizyta
14: Anulla28 - wizyta
14: mi mi - wysoka beta !!
14: Mimozama - podglądanie pęcherzyków
20: kwiatuszekq20 - wizyta przed stymulacyjna
29: dorotav - wizyta przed stymulacyjna
 
dziewczyny ten olej okropny jest a ile o pic dziennie ???

olusia na inofoliku pisze co innego... niż na tym co ty masz... a skład jest ten sam wiec ja pije po jednej saszetce wsumie co tam może zaszkodzić albo pomoze albo nie a co z tym koenzymem zazywac czy nie ??? a z encortonem dalam spokoj przeciwciał nie mam wiec nie będę go brala sama nawet napisalas ze już zapozno... mrozaki jak cos to mam i wtedy najwyżej się zastanowię choć tak jak pisałam wcześniej zawsze bylam na encortonie i w ogole nie pomogl:((( a ty normalnie funkcjonowalas po transferze czy więcej lezalas??? ja się klade jak relanium zaczyna dzialac hehehhe a tak to zyje normalnie... a bolał cie brzuch albo jajniki ??? bo mi nic nie jest :(((

a ta baba wredna przeszlo mi już ale tak mi się ryczeć chciało jak od niej wyszłam no coz pewnie jakas stara panna albo w zyciu ma jak w bajce i nie wie co człowiek przezywa

inka kochana wrazie czego zrob dla swietego spokoju wynik zebys później nie zalowala

a tak w ogole to nic mnie nie boli tak jakbym nie miała zadnego transferu nie wiem czy to dobrze czy nie ale pierwszy raz się tak czuje ze nic nie boli niekluje bo zawsze cos mi było a ty nic może brak objawow to tez objaw
 
Olusia, Kasik, Jazzabell - szalejecie z tymi betami, zazdroszczę ale tak pozytywnie
Inka- szkoda, że dzisiejszy wynik nie daje Ci powodu do radości ale może powtórz w piątek.

Jutro moja punkcja pod warunkiem, że do niej dojdzie bo przed mają sprawdzić czy mój jedynak ma się dobrze. W tym momencie brakuje mi zapału, którego zawsze miałam pod dostatkiem. Moje najgorsze podejście z niespodziankami nawet suplementy nic nie zdziałały :-(
 
mi mi no bo inoflic a inofem to tylko inna nazwa a wszystko ma to samo ... mi pani doktor powiedziala ze encorton bierze sie przy crio a nie przy swiezynkach... wiecej lezalam bo mialam l4, poprosilam o to bo w pracy mam troche dzwigania wiec wolalam tego unikac, chociaz w niedziele bylam w pracy ale obijalam sie troszke, a laski lataly po oddziale... bralam relanium te 4 dni... i co chwile mi sie spac chcialo... i bylam taka jak na haju :D he he czulam troszke podbrzusze i jajniki ale nie tak czesto...a kiedy ty testujesz?:tak:

Asita i Atena dziekuje za mile slowa :tak:

Atena74 trzymam kciuki za twoja jutrzejsza punkcje !!
 
Atena czasem tak jest, że wydaje się,że wszystko jest do d... i nic się nie uda a potem jest pozytywne zakończenie z niespodzianką :-)
 
reklama
Z telefonu pisze i postów polubić nie mogę. Dzięki dziewczynki za dobre słowo i trzymanie kciuki . Za was wszystkie nieustannie wielkie kciuki! !
 
Do góry