reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Inka przykro mi...:-( wiem co czujesz.... ale faktycznie powtorz ja... bo jednak wyszla wieksza niz byla wiec cos pewnie zadzialalo...:tak:

mmm...pisz do nas czesciej... ;-)

No moja beta z dzisiaj to 702,9
:szok::szok:

11 dpt = 55,3 progesteron 37,2
14 dpt = 300,2 progesteron 68,5
16 dpt = 702,9 progesteron 80,8

Dorotko wpisz mnie na wizyte na 12 sierpnia :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorota, miałam dziś podlecieć po te olej, ale pod koniec w pracy dostałam dołującą informację i nie miałam siły i nawet ochoty nigdzie iść, tylko wróciłam do domu. Jutro podlecę i od razu wypróbuję:) O jakich godzinach pijesz?
gos, dziewczyny piją 2 razy dziennie po 1 łyżce. I piją po transferze i chyba w czasie stymulacji też piły, także ja zaczynam od jutra i piję po transferze crio i w trakcie kolejnej stymulacji:)

Olusia, beta torpeda:) niedługo to serduszko usłyszysz:tak: niech kropek rośnie prawidłowo i porządnie się wgryzł w mamusię skoro takie hormony produkuje:)
 
Olusia beta pieknie rosnie, nawet na bliźniaki się zapowiada,

Inka ja wiem że nadzieja umiera ostatnia ale Twoja dzisiaejsza beta przy blastusi mówi wszystko i niestety się nie udało :( Powtarzanie w piatek moim zdaniem jest bezsensu. Ale masz mrozaki wiec musisz w nie wierzyć.
 
reklama
migotka gratki kochana, super przyrost bety :-)

Jazzabel przyrost rewelacyjny :tak:
inka ja bym jednak zrobiła betę za 48 h, wiara czyni cuda :tak::-)

Olusia beta ślicznie przyrasta, gratki :-) Ja olej piję raz dziennie, wieczorem 2 łyżki. Już i tak nie mam apetytu od lutki podjęzykowej, którą biorę 3 razy dziennie po 3 tabletki, strasznie długo się rozpuszczają i pozostawiają taki wstrętny posmak, że nawet słodycze mi nie smakują to jak bym miała 2 razy dziennie pić olej to już bym chyba w ogóle nic nie jadła :zawstydzona/y:

Moja beta z dzisiaj czyli 14 dpt 1151 :-) progesteron po małym zmniejszeniu lutki spadł z 92,92 na 84,34 więc do wizyty (mam nadzieję 12.08.2014.) nie będę już zmieniać dawek.
 
Do góry