reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bziumelka aaaa no chyba ze tak... najwazniejsze terez to pecherzyk i serduszko:tak:

Kasik a czemu bierzesz 3 razy po 3 tabl jeszcze podjezykowej? ja biore 2x2 - GRATULACJE KOCHANA RAZ JESZCZE !!
 
gos, olej właśnie należy pić w czasie stymulki na pewno od 1dc, a najlepiej nawet przed, ja już piję a stymulację zacznę we wrześniu, po transferze też będę piła, jeszcze nie wiem jak długo, może Oktavi się pojawi i coś nam doradzi.

Anulla28, olej piję tak ok godziny 20, 2 godziny po wszystkich suplementach. Piję od razu 2 łyżki, inie wiem czy dałabym dwa razy do niego podchodzić.

Olusia, bomba, super beta.

Mimozama, ostrzegałam, że jest paskudny :-)



SIERPIEŃ

07: andzia.m - kontrola do stymulki
08: Agulla84 - wysoka beta !!
12: Kasik36 - wizyta u genetyka i pierwsze spotkanie z kropkami
12: Olusia - pierwsze spotkanie z kropką bądź kropkami
14: gos1512 - wizyta
14: Anulla28 - wizyta
14: mi mi - wysoka beta !!
20: kwiatuszekq20 - wizyta przed stymulacyjna
29: dorotav - wizyta przed stymulacyjna
 
Bziumelka też myślę że to już koniec ale dla pewności powtórzę w piątek.
Sprawdziłam stare wyniki przy drugiej ciąży też późno beta mi wyszła 9dpt -8,9 dopiero potem szybko rosła ale wtedy miałam objawy teraz nie.

I kolejny ładny przyrost, kasik36 gratuluję !
 
Witam wieczornie

Dziewczyny gratuluje pięknych wyników bety. Moje marzenie ach....:-)
Agulla bądź dobrej myśli
Inka może nie wszystko jeszcze stracone i blastus sie obudzi. Trzymam kciuki
Gos przykro mi, że sie nie udało ale trzeba walczyć dalej

Ja po wizycie. Od dzisiaj biorę gonapeptyl co drugi dzień zastrzyk i jestem przerażona bo będę musiała robić sobie sama. Boje się jak cholera, nie cierpię zastrzyków. Ovulastanu mam jeszcze 6 tabl do końca. Kolejna wizyta jest na 20 sierpnia, w zasadzie dwie: najpierw anestezjolog, potem u mojej pani dr. Dostałam skierowania na badania z krwi, teraz policzyłam i jest 28 badań.
Zdecydowałam się na dwa zarodki. Przewidywany termin punkcji będzię w pierwszych dniach września. Nie mogę się doczekać.
 
reklama
Anulla28
xuser-online.png.pagespeed.ic.KccwCy-6Th.png

dziekuje kochana no leci leci szybko nawet sama nie wiem kiedy to zlecialo hehe maly juz daje o sobie znac:) trzymam za was wszystkie kciuki na nas wszystkie wkoncu przychodzi ten dzien:)
 
Do góry