reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Obiecana relacja z wizyty. Dzidziuś śmiesznie podskoczył jak go doktor obudził, później się kręcił, ruszał lewą ręką, jakby się drapał po głowie a później jakby machał nam :-) Doktor pytał czy ktoś w rodzinie jest leworęczny bo ma bardziej aktywną lewą stronę (mój brat jest lewostronny) ale powiedział też, że to może dlatego, że leży na prawym boku i tak mu po prostu wygodnie. Zdjęcie dla cioteczek, trochę mało wyraźne bo usg przez brzuch

Zobacz załącznik 645475
 
reklama
Marikka, R. Głodek pracuje w Invikcie od lat. Prowadziłam u niego 1 ciążę (8 lat temu). Potem nie miałam z nim do czynienia, ale często go widuję w Invikcie. Wtedy byłam z niego zadowolona. Nie mam pojęcia czy zna się na invitro, ale pracując w invikcie chyba powinien...
 
kasik, jaki cudowny! nie wiedziałam że w 12tyg juz taki człowieczek jest. Chciałabym być już w tym tygodniu co Ty.
Jak wyglądało to badanie? To było to 3d?
 
Marikka, jasne że Gniadek! :) Tak dawno to było, że mi się nazwiska pop....y :) Ale panie w Invikcie zawsze mówią, że wszystkich lekarzy zatrudnia profesor, muszą być dobrzy, więc ten Twój pomimo tego, że nowy, zapewne spełnia wyśrubowane warunki profesorka
 
kara86, witaj, widziałam że Lolitka200 już Ci odpisała, w PL tego nie stosują, krótkie znieczulenie ogólne, chyba bym nie chciała oglądać ;-)

Jo.M, kochana trzymam kciuki za cud u Ciebie :tak:. A u mnie dzisiaj lepiej, rano po wstaniu poczułam taki przypływ energii, że wzięłam się za sprzątanie, powoli, etapami bo wiadomo, no ale przegięłam i od popołudnia leżę bo znowu wróciły ciągnięcia i skurcze.

Aisa79, kochana przytulam Cię z całych sił, ale musisz być silna dla maluszka, Tatko czuwa nad Wami.

Aliria, witaj, trzymam kciuki za piękną betę. :tak:

kasik36, maleństwo już wcale nie takie maleństwo, kawał babki już z niej ;-). Maluszek na bank jest zdrowy.


WRZESIEŃ


28: agi79 - wysoka beta !!
30: kasik36 - wizyta u doktorka

30: Aisa79 - wizyta serduszkowa
30: Aliria - wysoka beta !!

PAŹDZIERNIK

01: Ladygodiva - podglądanie przed crio
01: Agulla84 - genetyk

03: Olusia7982 - badania prenatalne
03: liskka - wizyta u prowadzącego gin.

03: Luize - wysoka beta !!
03: dorotav - wysoka beta !!
04: Jazzabell - usg genetyczne

05: Lilu19 - dwie grube krechy na teście !!
06: olga29 - wysoka beta !!
07: Ladygodiva - udany criotransfer
09: kikifish87 - wizyta
09: yplocka1 - wizyta

13: Juhasek87 - wizyta pęcherzykowa
16: gos1512 - podglądanie podczas antyków

21: inka26 - immunolog
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
Asia_77 - criotransfer AZ

inka26 - criotransfer
 
liskka to bylo zwykle usg, nie 3d, przez brzuch, trwalo bardzo dlugo bo doktor wszystko mierzyl. Pozniej pobranie krwi i rejestracja do genetyka, wizyta u genetyka za 2 tygodnie z wynikami.

Fusun fajnie, ze sie odezwalas :)
 
reklama
Asia_77 jestem cały cały czas. Nie potrafię się rozstać z tym forum Podobnie jak z ciężarówkami po invitro i wątkiem bliźniakowym). Ale nigdzie się nie udzielam, bo wiadomo - to już nie moja bajka. Za Was wszystkie z całych sił trzymam kciuki. Żeby wszystkim Wam się udało (ale tak naprawdę, nie tak jak mi...)
 
Do góry