reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
hej dziewczyny,
Jestem tu nowa jest czwratek a ja w poniedzialek po poludniu mialam transfer jednego bąbelka. Lekarz powiedział, że jego jakośc nie jest szałowa i jakoś wyczułam po jego zachowaniu, ze duzych szans nie ma wiec staram sie nie nakrecac. Jeśli liczyc od wtorku to dzis jest 3dpt a mnie ciągle boli w dole brzucha tak jak przed okresem. Tak sie zastanawiam czy jest to normalny objaw od przyjmowania hormonow badz samego transferu?! Co sądzicie :)
 
kejth = witaj, z tymi objawami różnie bywa, jedna je ma inna nie. Przy becie wszystko się wyjaśni :). Kiedy testujesz?
 
w następnaą sobotę i jestem jakaś spokojna. Myślałam, że będę chodzić po ścianach a tu spokój...Wyczytalam u Ciebie w paseczku, ze masz PCOS i nadwage?! Te dwie rzeczymamy wspólne u nas jeszcze mój mąż ma nasienne problemy takie, ze od razu zakwalifikowalin nas do IVF. Jak znosisz stymulacje bo ja mialam Gonal i bylo ok ale wsrod 11 pęcherzyków byly tylko dwa jajeczka ;(
 
kejth - to będę trzymać kciuki za Twoje testowanie. Samą stymulację z nosiłam dobrze. Co prawda czułam jajniki i miałam bolące sutki, ale było ok. Niestety po 1 stymulacji miałam hiperstymulację i teraz tez coś mnie bierze. Za pierwszym razem jak i teraz miałam po ok 27 kumulusów, z czego dojrzałych komórek było 12 i 17 sztuk. Teraz czekam na info czy moje zarodki dotrwaja do 5 doby, bo poprzednio im się nie udało i zostałam z niczym. Za każdym razem z 6 komórek zapłodniły się 4.

Fusun - kobieto ciesz się, należy Ci się :)
 
Hess, kciuki za zarodki :-)

Fusun, z całego serca gratuluję serduszka, niech bije zdrowo i silnie na zawsze ... :-)

kejth, witaj na forum, trzymam kciuki za maluszka, niech się wgryza :tak:

kate_p7, mimo sympatii nakopie Ci w cztery litery, uwierz w malucha bo ona silny i walczy !! :tak:

Olusia, z tym miejsce to jeszcze poczekaj, do 28 marca jeszcze parę dni, mam nadzieję że te kroplówki Ci pomogą :tak:


niech mi już wyciągną te jajca, bo zaraz pęknę, ledwo chodzę :szok:
 
Fusun: ciche gratulacje :) juz 4dpt robiłaś Hcg? mi kazał dopiero 12 dpt...

Hess: trzymam kciuki za Twoje bąbelki i sympatyzuję się z Tobą bo widzę, że mamy podobne "schorzenia" ;) i czekam na dobre wieści :*

Dorotav: rozumiem, że lada dzień punkcja?

Dziewcyny, nie myślałam, że na forum można znaleźć taaaakie wsparcie :*
 
hej dziewczyny!
Jestem po transferze. Dziwne uczucie... jestem w takim zawieszeniu, bo nie w ciąży ale już z pięciodniowym maluchem w brzuchu... podali mi blastocystę "ładną czwórkę" - mam nadzieję, że to dobrze. Z 6 zarodków zostały 4 - jeden podany i trzy zamrożone, z tymże dwa w parze bo jeden z nich to słabełuszek i nie warto go samotnie zamrażać...
Nie wiem co robić, nawet do toalety się boję iść :no: głupek ze mnie wiem... zostaliśmy w Białym na noc, by nie wytrzęsło od razu malucha ze mnie podczas drogi- więc leżę sobie i odpoczywam. Bylismy też na mieście na obiedzie i spacer w słoneczku był cudny.
Nie chcę robić z siebie inwalidki, ale też nie chcę zrobić nic by zaszkodzić szczęściu... ech, mam nadzieję, ze mnie rozumiecie... jutro mi pewnie przejdzie to absurdalne uczucie :-)
Wiem, że na tym etapie normalnie kobieta o niczym nie wie - ale czy to już jest moment gdzie trzeba odstawić kawę i uważać na to co się je? W sensie nie jeść sushi, surowizny itp.?

kate_p7 - ja tam wierzę w Twojego bąbla, dzielnie walczy i tylko mama mu przeszkadza z tymi swoimi nerówkami... nie panikuj, póki nie masz 100% powodu. Nie podłamuj się już, bo jeszcze walka o Twoje szczęście się nie zakończyła.

Hess - trzymam kciuki by wszystko się ułożyło po Twojej myśli, żeby zarodki były dorodne!

kejth - witamy na forum :) i trzymam kciuki za betę!

Fusun - gratulacje!!! musiało być sudnie zobaczyć ten widok! :tak:

dorotav - już jutro sie pozbywasz swoich jajec - odetchniesz po paru dniach :-) trzymam kciuki!

oczywiście trzymam kciuki za wszystkie jutrzejsze wizyty! :tak:

MARZEC

20: sykatynka - wizyta kontrolna
20: mizanka1@o2.pl - pierwsza wizyta w nowej klinice
20: dorotav - punkcja!
21: kate_p7 - wizyta + beta
25: sykatynka - wizyta kontrolna
26: GizaS - badania prenatalne
26: agulla84 - wizyta kontrolna
26: dariaa16 - kolejna wizyta
28: Olusia - się rozpakowuje!

Ying - Ying - udany criotransfer

KWIECIEŃ

02: szkrabek - test ciążowy

Yplocka1 - udany criotransfer
Annemarie - początek stymulacji

MAJ

Hess - criotransfer
andromeda5 - criotransfer
blueskye - criotransfer
 
reklama
Do góry