reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Madziulka staram sie nie oszalec na punkcie nasluchiwania odglosów i odczuc zwiazanych z moim " bąbelkiem" ale jeszcze tydzienń do betki.
Dlaczego zmieniliście klinikę? Lepiej Wam w Novum?
 
reklama
GizaS - 11 komórek nadliczbowych zamrozilismy. Lekarz nie zgodził się na zapłodnienie wszystkich. Poprzednim razem komórki przestały się dzielić po 2 sobie, więc nawet transfer w 3 sobie by się nie odbył. Teraz będą dzwonić dopiero w poniedziałek.
 
Hess fajnie że dali Wam taka możliwość. Niestety zamrażanie komórek nie jest jeszcze tak udoskonalone jak mrożenie zarodków, ale zawsze w razie czego po MZ macie wyjście B. A miałaś robioną z M bakteriologię, czyli świętą trójce z krwi metodą pcr. Mycoplasmę, ureaplasmę i chlamydię?
 
GizaS mój M mnie przekonał, że lepiej zrobić jutro bo jak przyrost będzie nadal zły, bezradność nas dobije. Jutro mamy wizytę i się dowiemy przed, jak sytuacja wygląda i pewnie każą odstawić leki.
 
Giza... Twoja klinika dobrze robi. I nie, stwierdzenie ze jesli sie na szkielku nie rozwijaly to w macicy napewno tez by sie nie rozwinely jest kompletna bzdura... Czlowiek nigdy nie zastapi natury w 100%. W macicy zawsze lepiej wiec jesli jest malo zarodkow w 3 dobie powinien byc transfer
 
GizaS - teraz doczytałam, że to konkretną metodą trzeba robić tą świętą trójcę. W klinice robili nam tylko chlamydie.... W sumie przed transferem dobrze by było zrobić pozostałe?? Ale to ja i M.? Raczej tak.
Jeszcze odnoście nadliczbowych komórek. Za każdym razem dołączają nam karteczkę do wypełnienia by dokonać wyboru co z komórkami. Za pierwszym razem oddaliśmy do adopcji, tym razem zamroziliśmy. Taki plan B, gdyby MZ się nie powiodło, to może te komórki nadadzą się i nie będę na dzień dobry musiała się znowu stymulować.
 
Ostatnia edycja:
Kejt w poprzedniej nie mieliśmy żadnych efektów stymulacji , dlatego nie czekaliśmy ze zmianą . po prostu czułam że tylko w novum mogą mi pomóc ....
 
reklama
Do góry