reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kejt uwierz mi to wcale nie musi oznaczać najgorszego , wiem co mówię . dopiero w sobotę przechodziłam to co Ty , a dziś beta jest ok ....
trzymam kciuki i nie denerwuj się ....
 
reklama
Hess fajnie że dali Wam taka możliwość. Niestety zamrażanie komórek nie jest jeszcze tak udoskonalone jak mrożenie zarodków, ale zawsze w razie czego po MZ macie wyjście B. A miałaś robioną z M bakteriologię, czyli świętą trójce z krwi metodą pcr. Mycoplasmę, ureaplasmę i chlamydię?

GizaS - a ta święta trójce to badają ta metoda wszędzie? Bo na razie jak szukam to tylko wymaz, a nie krew. A szukam by było najtaniej.
 
Właśnie rozmawiałam z lekarzem , który mi pogratulował i zaprosił dopiero 26 dpt na wizytę ...... :-(
myślałam ,że wcześniej to nastąpi .... ale cóż zrobić .... tylko czekać dalej...
i kazał jeszcze brać rutinoscorbin 3 x dziennie
 
.szkrabek jeśli to prg w zastrzykach tak na Ciebie dziaa to podczas stymulacji go nie było, więc raczej jakiś inny hormon może tsh, prolaktyna, masz z którąś problem? W sumie ja po prg caly czas spie i jest mi słabo, ale doczytałam że obniża ciśnienie i mam 100/60:szok:.A może u Ciebie to objaw ciąży ;-)
A dzisiaj 16dpt, i w srode 18dpt to będzie ostatnia beta więc módl się za mojego kropka...

Hess 1BB ładna blastka:-) robi furorę na naszym forum:-p
Madziulka
o ile się nie myle to ty masz książkowe przyrosty, to bardzo dobrze rokuję:tak:

Kejth plamienie miedzy 6-10dpt to plamienie implantacyjne, ale nie nastawiaj się w razie co bo czasem pozytywna beta wychodzi dopiero w 10dpt:-p Plamienia byle nie żywa krew, to wszystko jest dobrze, może tez mało prg bierzesz....

Dariaa ja hybrydę miałam 2-3 tyg i dopełniałam odrost normalnym lakierem ale po tym czasie miałam bardzo długie pazury, jeżeli zdejmiesz przed transferem to chyba nie ma problemu. Jednak może ten lakier uczula i wtedy prostaglandyny pojdą przy stanie zapalnym, wiec ja bym nie kombinowala..

Lolitka posłuchałam i zrobiłam wszystko, ale czekam na resztę wyników. Mój gin - endo chciał od razu wszystko to powiedział że się przyjrzy bo ja nigdy w życiu ft4 nie robiłam..i ft3..
 
Ostatnia edycja:
kate_p7, Madziulka Rzale- super wieści !!
Hess jak rozumiem będziesz podchodziła przy następnym @, twoj blastuśczeka teraz na Cie !!
Giza czemu jedynke brać a nie classic?? te wszystkie leki najlepiej brac już cykl przed transferem??
 
dzwonilam do dr i kazal zrobic hcg i prog.. polecialam ekspresem bo to blisko ale wynik dopiero jutro przed poludniem :(
 
.szkrabek jeśli to prg w zastrzykach tak na Ciebie dziaa to podczas stymulacji go nie było, więc raczej jakiś inny hormon może tsh, prolaktyna, masz z którąś problem? W sumie ja po prg caly czas spie i jest mi słabo, ale doczytałam że obniża ciśnienie i mam 100/60:szok:.A może to objaw ciąży ;-)
A dzisiaj 16dpt, i w srode 18dpt to będzie ostatnia beta więc módl się za mojego kropka...

Widzisz, co my bysmy bez Ciebie zrobiły kochana :-) z tsh nigdy nie miałam problemów, za to z prolaktyną a i owszem - zwykle miałam podwyższoną, teraz w sumie to nie wiem, bo dawno już nie robiłam. Nawet bym nie pomyślała, że to może mieć związek.
Jutro jadę rano na pobranie krwi to poproszę o zmierzenie ciśnienia. Stawiam jednak na prolutex - w ulotce jest napisane, że powoduje senność/ zmęczenie i zawroty głowy. Najgorsze jest to, że jutro mam spotkanie u klienta i muszę przejechać przez cały młyn w Warszawie do centrum - już jestem chora z tego powodu - a ulotka głosi by nie siadać za kierownicą przy tych objawach - zresztą daaa - to oczywiste. Dlatego mam straszny dylemat co zrobić...

Mocno ściskam kciuki za Twojego kropka!!! :tak: od początku stymulacji zresztą - hehe :-D zazdraszam, że już 16dpt - jak ja bym już chciała być tak daleko i wiedzieć co i jak - ta niewiedza jest najgorsza!
 
reklama
MARZEC

25: sykatynka - wizyta kontrolna
25: kate_p7 - kolejna wysoka beta!

26: GizaS - badania prenatalne
26: agulla84 - wizyta kontrolna
26: dariaa16 - kolejna wizyta
28 lub 31: Olusia - się rozpakowuje!
30: szkrabek - beta


Ying - Ying - udany criotransfer

KWIECIEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
Annemarie - początek stymulacji

MAJ

Hess - criotransfer
andromeda5 - criotransfer
blueskye - criotransfer
 
Do góry