reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana u mnie też nie raz tak było że jadł nie raz 10 min nie raz 30 min ale przybierał na wadze ładnie i wszystko było ok,tylko że mój mały spał po kilka godz.. Kochane ja was doskonale rozumiem, wiem że wszystkie chciałyby kp ale jak macie ciągle żyć w stresie i męczyć się a z tym idzie nie przespane noce i cholerne zmęczenie. Nie wiem sama co mogła bym ci jeszcze doradzić...jeśli masz cierpliwość to walcz kochana o pokarm,ale nie stresuj się bardzo bo tak jak piszesz nerwy powodują zanik pokarmu. Jeżeli twoje maleństwo ładnie przybiera na wadze to chyba się najada. A kaszki też zawierają mm. A ile twój maluszek już ma?
Ma już 2,5 miesiąca i tak karmiłam troszkę cycem - jak nie był wysterylizowany laktator a on się darł. No i przybierał kg/miesiąc to dużo, a teraz zobaczymy bo na 7 karmien mam 4 z cycka wiec jak mniej je to przytyje mniej bo o 1/3 może mniej jesć..A w nocy mi przespał 4h na cycku. Zobacze po wizycie po moich eksperymentach no i jeszcze jedno pęcherze ma na ustach?? chyba jednak źle ssie??
 
reklama
Emi nie załamuj się ja tez raz podalam mm jak zastój miałam i ściągnęłam po 4h tylko 60ml. Piersi nie dało się opróżnić temperatura 39,8 !! ponoc nie wolno wtedy karmić więc nawet dobrze się stało. A po 4h wszystko było gtes:-p sciagaj pokarm laktatorem jak dajesz mm bo starcisz to co masz. Co do 100ml wiesz dzieci różnie jedzą, jedne już od urodzenia nie jedzą w nocy:-p chciałbym taki egzemplarz. U mnie młody jadł 60ml co 3h więc wychodziło średnio 8 karmien. Jak twoja będzie jadla co 4-5h ale 100ml to nie będzie źle. A i jeszcze jedno dzieci nie mają odczucia sytości mój syn na pewno:-) Dasz mu 60ml i będzie ciumkał,bo głodny ale starczy na 1,5h a dasz mu 250ml zje ze smakiem a potem będzie chlustał. Jak dobierałam ilość mleka to tak było, mój je mało ale często i dobowo wychodzi i tak duuuzo bo teraz ma 7x125ml a powinno być 6x130 :-p
 
Inka ja też mam mutacje ale C667T. Normalnie czuje się strasznie jak po dyżurze w pracy i 12 godzinnym chodzeniu. Dziś w nocy spać nie mogłam. Antyki skończyłam, biore Gonapeptyl. I już nie mogę doczekać się Fragminu bo w tedy czuje się już super. Dlatego myślałam o tym Acardzie. Sama nie wiem. Przed crio brałam cały czas, ale teraz to nie wiem.

Ja mam tą druga mutacje i biorę juz teraz a zaczynam stymulacje za 2 tyg. Tak mi lekarka zalecila. Mam brać stale. A po punkcji fragmin dopiero.
 
Cześć dziewczyny, w styczniu przystąpiłam do procedury in vitro 3 raz, tym razem krótki protokół, u nas czynnik męski dodatkowo ja mam haszimoto, dziś dzień 7 stymulacji,we wtorek punkcja,jajeczek sporo około 16 sztuk więc może tym razem się uda,
Tym razem mam straszne wahania nastroju, depresyjne,lękowe czy to możliwe że o przyjmowanych hormonów, czy wy też miałyście tak?
Witaj :) stymulacja nie ale tabletki anty tak na mnie działają. Mozliwe ze to od hormonów.
 
Dzieciom na piersi nie liczy się ml. Tylko tym które są na mm.
W sumie z tematem kp lepiej przejść chociażby na dział ciężarówek bo dziewczyny tu mają inne zmartwienia i oddaly by wszytko by ponarzekać na kp.
Kate jeśli mały ma skaze białkowa to nie ma nic dla niego lepszego jak karmienie go piersią. Jeśli masz konto na fb to dołącz do grupy,,karmienie piersią,,i pytaj o co chcesz.
 
Emi nie załamuj się ja tez raz podalam mm jak zastój miałam i ściągnęłam po 4h tylko 60ml. Piersi nie dało się opróżnić temperatura 39,8 !! ponoc nie wolno wtedy karmić więc nawet dobrze się stało. A po 4h wszystko było gtes:-p sciagaj pokarm laktatorem jak dajesz mm bo starcisz to co masz. Co do 100ml wiesz dzieci różnie jedzą, jedne już od urodzenia nie jedzą w nocy:-p chciałbym taki egzemplarz. U mnie młody jadł 60ml co 3h więc wychodziło średnio 8 karmien. Jak twoja będzie jadla co 4-5h ale 100ml to nie będzie źle. A i jeszcze jedno dzieci nie mają odczucia sytości mój syn na pewno:-) Dasz mu 60ml i będzie ciumkał,bo głodny ale starczy na 1,5h a dasz mu 250ml zje ze smakiem a potem będzie chlustał. Jak dobierałam ilość mleka to tak było, mój je mało ale często i dobowo wychodzi i tak duuuzo bo teraz ma 7x125ml a powinno być 6x130 :-p
W nocy tylko dokarmilam teraz znowu cyc cały dzien ale krzyczy co godzine ... Poszłam do sklepu a Marcin dzowni a w telefonie "łe!łe!łe!łe!" Matko....chce dac mm na noc zobaczyc ile po nim bedzie spac, tylko ile jej dac ? Jak to raz na dobe? Jak ona ma dwa tygodnie? 60?
 
Jeśli o mnie chodzi to ja chętnie czytam o tych przebojach z kamieniem no ale ja jestem w ciąży ale do puki nie urodze to będę czuła się staraczką
 
reklama
Do góry