reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ma już 2,5 miesiąca i tak karmiłam troszkę cycem - jak nie był wysterylizowany laktator a on się darł. No i przybierał kg/miesiąc to dużo, a teraz zobaczymy bo na 7 karmien mam 4 z cycka wiec jak mniej je to przytyje mniej bo o 1/3 może mniej jesć..A w nocy mi przespał 4h na cycku. Zobacze po wizycie po moich eksperymentach no i jeszcze jedno pęcherze ma na ustach?? chyba jednak źle ssie??


Kate mój synek tez miał taki bąbelek na środku górnej wargi i jak pytałam położna jak była na wizycie to mowila ze dzieci czasem tak maja i po 2-3 miesiącach zeszło. Także spokojnie. Moje male mialo taki okres ze nieraz to tylko po 5 minut posykal i więcej nie chciał a teraz już się unormował z jedzeniem i je góra 10 minut.
 
reklama
Hej dziewczynki [emoji4]
Emi piękna z Ciebie kobieta a córeczka przesłodka [emoji4]
U mnie nieciekawie [emoji57] otóż przed stymulacja chcieliśmy sie odstresować i pojechaliśmy do Zakopanego na odpoczynek . Oczywiście relaks pełna gęba i wszystko byłoby super gdyby nie to ,ze wróciłam z zerwanymi więzadłami kolana [emoji17] wizyta za dwa tygodnie a tu klapa . W poniedziałek jade do ortopedy ,zeby zrobic jeszcze raz rtg i zobaczyc jak długo nam zejdzie z noga , nie wiem jak ze stymulacja czy to ma wpływ na wynik ,biorę tylko zastrzyki przeciwzakrzepowe . Co prwda mam założona łuskę Adama ,ale na 3 tyg i tak wyliczyłam ,ze w sumie nie kolidowało by to ze stymulacja, bo ona zacznie sie gdzieś na początku marca . Jestem zła na siebie ,bo nart mi sie zachciało choć raz mogłam odpuścić [emoji849]
 
Wreszcie po. A wiec tak endometrium 9mm, w jednym jajniku 6 pęcherzyków 12,11,10,10,9,9 w drugim podobnie 12,10,10,9,9 . Dalej gonal i od jutra cetrotide, usg we wtorek. Wyniki z estradiolu i progesteronu moge znac dopiero w poniedzialek. Pewnie wy juz to doskonale wiecie ;) ale mi dzisiaj lekarka powiedziała, ze przy trzecim cyklu mają możliwość zapłodnienia wszystkich komórek, a nie tylko 6 juuuuppppiiiiii
Dpobrze pamietam ze w gyncerntrum sie leczysz?
 
Dr piekarz to babeczka i w 6 przyjmowala? No mi cos tam babeczki na rejstracji mowily ze Mercik ma za duzo juz pacjentek i przezuca do innych, ale tak mysle ze i nawet czasem dobrze isc na konsultacje do innego doktora. Janp w czwartek bylam u dr Czerwinskiej i podpowiedziala bym dala se zrobic ta kroplowke przed transferem ze to pomaga przedlozyla mi stymulacje o 2 dni.
 
reklama
Tak babeczka, przyjmowała w 6. Miałaś szczęście bo jak przyszłaś to największy młyn właśnie się kończył, wcześniej było okropnie, jeszcze nie widziałam nigdy tylu osób tam i straszne zamieszanie, bylam wściekła. To kiedy masz kolejną wizytę?
 
Do góry