reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jadę jutro na 20 na pobranie krwi....
Oby zdążył się cud!!!!Blagam niech zdazy się cud !
Trzymam za Ciebie mocno kciuki! Cuda się zdarzają [emoji4]
PS. Ja w sikańce nie wierzę [emoji6]

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Ale mile wieści na początek roku, oby były dobra wróżbą dla kolejnych testów, a rok 2017 obfity w bety i szczęśliwe porody czego wszystkim i sobie życzę

Mam pytanko. Dziś 3dpt nie dopytalam lekarza czy można malować paznokcie? Nie myślę o hybrydzie ale acetonie i zwykłym lakierze. Z góry dzięki
Spokojnie można hybrydę, więc lakier tym bardziej [emoji6]

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Cześć! U nas też nie było plemników. M zrobił najpierw hormony wyszły OK, potem badania genetyczne też OK i spróbowaliśmy biopsji, plemniki były, oczywiście, że trochę zdechłe, ale były. Podeszliśmy do IVF i jestem teraz w 8 tygodniu. Nie wiadomo coś będzie, ale coś już zaskoczyło. Tylko, że u nas był problem z nasieniowodami. Spróbujcie biopsji. Polecam bardzo dobrego androloga z Warszawy dr Wolski.
U nas tez nasieniowody, ma skrócone od dziecka przez wnetrostwo jąder. :crazy:
 
Jogo super!!!!
Hoope Ja do tej pory mam to pytanie wlasnie of czego ta jakosc zalezy ...
Mialam pobranych 17 komorek 6 dojrzalych a tylko jeden baczek zostal

Joasia 79 trzymam mocno


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie moja historia właśnie jest taka sama. Pobrano około 20. Zapłodnilo sie 6 a jedna morula w 5 dobie została mi podana.

A gdybym nie zdecydowała sie na transfer tej moruli, bo ona juz byla jakaś "genglawa" podejrzewam ze dlatego do ciąży nie doszło, to co sie dzieje ze częścią pieniędzy z wykupionego pakietu? Ktoś cos wie?

Można samemu decydować w której dobie chce sie mieć podany zarodek?
Mi lekarz z invimedu mowi "MY PODAJEMY 5 dniowe"




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hope kochana ja ci zycze jak niektore kobietki ze w 2018 pobiora ci mniej komorek Ale za to podadza jedna ta jedna Sue podzieli na dwie u ciebie I beda blizniaki procz tego jeszcze beda dwa mrozaczki;))))

Ja Po namyslach gdyby tak cofnac czas to i tak wole chyba moja sutuacje ze 1 ivf a tylko coreczka niz 2podejscie miec blizniaki I jeszcze mrozaki .....bo domyslam sie ze nieudane podejscie to wielka rozpacz I stres rodzinny..
Naleze do jednej z niewielu ze duzo komorek i tylko jeden zostal coreczka Ale pierwsze i udane
Jak mi powiedzieli 17 (6zaridkow)martwillismy sie co zrobimy oddamy innym czy nie ...
Mi lekarz doradzil dwa trzydniowe mimo ze dokumenty byl na transfer jednego,to bylo Po punkcji kiedy to lekarz powiedzial podam dwa trzydniowe ,Ale wiem ze chyva co klinika inne regoly


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Peugotka[emoji8] dziękuje za wiarę.
Niech sie dzieli TA jedna na ile chce. Ja zniosę wszystko, by dziecko było tylko zdrowe.
Bardzo zazdroszcze, pozytywnie, każdej pozytywnej bety, wiem ze i uda sie tym które tak bardzo czekają i odliczają.
Właśnie teraz chciałabym mieć transferowany 2 lub 3 dniowy zarodek. Niech sie mości na miękkim u mamusi niz na twardym na szkle [emoji1317][emoji703]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Od czego zależy jakos komórek a pózniej zarodków?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hoope,
przede wszystkim od materialu genetycznego,ktory znajduje sie w komorkach,stanu twojego zdrowia,wartosci hormonow,twojego wieku,chorob ,ktore w przeszlosci przeszlas,stanu twoich jajnikow...do tego dochodzi meska strona.Dopiero jak to wszystko pasuje powstaja zdrowe zarodki.Czasami na pierwszy rzut oka sa zdrowe,potem okazuje sie ze jednak nie.Kobieta im starsza tym produkuje wiecej komorek gen.chorych czyli np.90%jest do niczego,a 10 %jest dobrych.Im mlodsza te proporcje sie zmieniaja,a i tak tylko co 4 bedzie zdrowa.Trzeba miec szczescie,zeby trafic w te jedna,jedyna...;);)
 
Do góry