reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Każda z nas zrobi swoj kacik kulturalny:
😍 @Netiaskitchen gotowanie i dziarganie, Ja cos tam o bieganiu, @Liliana87 ma taki zakres zdolności ze wszedzie ja dopasujemy :), @Dakita30 wiadomix, @Tasza o miesie i diecie dla IO ;), @Czarna1985 bedzie nam dawac porady na temat tych cudownych pieskow, @sandra777.12 nam bedzie szyla ubrania i umilala czas swoimi opwowiesciami na temat tego cudownego kraju, @Lola83 o urodzie bo nia grzeszy,@Aduś16 to prawdizwy skarb forumowy, @fredka84 wystarczy ze sie bedzie usmiechac, a @nieagatka bedzie nas ustawiac:D Przepraszam na kolanie pisze i wymieniac nas by tu sporo ;)
Ale fajnie to wymyśliłaś 😍😍😍❤❤❤
 
reklama
A powiedzcie jeszcze jedną rzecz. Na punkcji mam być z partnerem. Ale czy tylko po to żeby mnie później asekurował czy od razu będzie oddawał nasienie? Dr nie wspomniała mi o tym a nie bardzo będę miała z kim zostawić małą jeśli miało by się to rozgrywać jednocześnie.
Ja pamietam ze po narkozie a bylo nas tam chyba z 4 pary siedzialam i na głos sie Łukasza wypytywalam czy aby napewno i jak oddal nasienie 😍 Zamroczona totalnie ;)
 
Każda z nas zrobi swoj kacik kulturalny:
😍 @Netiaskitchen gotowanie i dziarganie, Ja cos tam o bieganiu, @Liliana87 ma taki zakres zdolności ze wszedzie ja dopasujemy :), @Dakita30 wiadomix, @Tasza o miesie i diecie dla IO ;), @Czarna1985 bedzie nam dawac porady na temat tych cudownych pieskow, @sandra777.12 nam bedzie szyla ubrania i umilala czas swoimi opwowiesciami na temat tego cudownego kraju, @Lola83 o urodzie bo nia grzeszy,@Aduś16 to prawdizwy skarb forumowy, @fredka84 wystarczy ze sie bedzie usmiechac, a @nieagatka bedzie nas ustawiac:D Przepraszam na kolanie pisze i wymieniac nas by tu sporo ;)

@bazylia128 You made my day 😁😉
BTW przeczytałam najpierw „bo nie grzeszy” 🤣🤣🤣 tak się uśmiałam , ze aż się kawa oplułam 🤣🤣🤣 ale dziękuje bardzo 🥰 a taki kącik to faktycznie by nam się przydał 😁😁🤔
 
Tak, w czasie punkcji on oddaje nasienie, no A potem tez asekuracja o ktorej piszesz, bo jednak jesteś po krótkiej narkozie i lekko obolała mozesz byc. U nas w Gamecie to nawet na wypisie zaznaczają,ze preferują aby para pozostała w Gdyni na dobę po punkcji i w razie niepokojących objawów aby zgłosiła się do najbliższego szpitala.
My zostaliśmy w hotelu i w sumie pol dnia przespalam, brzuch mnie bolał. Może będziecie mieli możliwość zabrac kogoś ze sobą, kto chwilkę zostanie z Lilka jak Paweł pojdzie do pokoju M ;)
Tak oni sobie zastrzegaja zeby para zostala w poblizu kliniki do 100 km w ciagu 24 h ;)
 
Ciekawy temat na sobotę poruszylyscie. Moj nie lubi ze mną zakupow robić zwłaszcza w duzych sieciowkach tylu Tesco,bo ja niemal każdą polke obejrzę i zawsze jakis szamapon albo mydło dodatkowe w promocji kupie,on mowi ze ja spaceruje po sklepie;) a mój małżonek idzie do sklepu po konkretne rzeczy z listy i wychodzi:)
A za dwa dni ja leze w łóżku a on spod prysznica wychodzi i mi mowi "żel mi sie skonczyl,mamy nowy?" Uwielbiam to:)
Zawsze go odsyłam do polki w nieużywanej lazienke bo tam składuje "chemiczne zakupy ze spaceru" :)
O, u mnie tak samo😂
powoli się uczy że wszystkie zapasowe kosmetyki trzymam w jednej szufladzie, ale tak co trzeci raz zamiast tam sprawdzić i tak zapyta😂Albo lepiej, zajrzy do szuflady, nic nie znajdzie i wtedy pyta czy mamy... A ja wtedy idę do tej samej szuflady i mu wyciągam co potrzebuje, a on SZOK😮😂😂😂😂
 
@sandra777.12 jakiej Ty jesteś postury? Wzrost i waga? Przepraszam za tak bezpośrednie pytanie, ale jesteśmy prawie na tym samym etapie (ja aktualnie 10TC+1) widzisz już brzuszek?
Bo ja pod samym pępkiem mam takie wydęte, jednak widać przez brzuch, że ta macica się rozrasta.
Ja jestem wysoka mam 170 i ważę 58kg, choć każdy mi daje i więcej wzrostu k mniej wagi bo po prostu jestem szczupła i jest takie wrażenie.
Oczywiście dla osób postronnych jeszcze nic nie widać, nawet pod opieta bluzka- jakbym zjadła większy posiłek, ale i mama i siostra męża zwróciły uwagę, że mnie wybrzuszyło na dole (co mnie cieszy i wzrusza nie ukrywam 🥰)
Ja mam 170 cm i 50 kg ( Ala jak tak bd jadła jak jem to słabą przyszłość sobie wróżę 😂)
U mnie widać tak samo pod pępkiem. My to widzimy ale jak tak mówisz, osoby postronne raczej nie ;)
Ale rano jest mniejszy a wieczorem „wyskakuje” ;)
 
Tak, w czasie punkcji on oddaje nasienie, no A potem tez asekuracja o ktorej piszesz, bo jednak jesteś po krótkiej narkozie i lekko obolała mozesz byc. U nas w Gamecie to nawet na wypisie zaznaczają,ze preferują aby para pozostała w Gdyni na dobę po punkcji i w razie niepokojących objawów aby zgłosiła się do najbliższego szpitala.
My zostaliśmy w hotelu i w sumie pol dnia przespalam, brzuch mnie bolał. Może będziecie mieli możliwość zabrac kogoś ze sobą, kto chwilkę zostanie z Lilka jak Paweł pojdzie do pokoju M ;)
Albo może w klinice ktoś z personelu przez parę minut popilnuje małej. Ja już kilka razy na chwilę zostawiłałam dziewczynom z recepcji młodego do przypilnowania. Ostatni raz same pytały czy Maksiu z nimi zostanie jak ja pójdę na transfer. A ja na to, że bardzo chętnie skorzystamy z ich opieki jei nie mają nic przeciwko 😉
 
Ja mam 170 cm i 50 kg ( Ala jak tak bd jadła jak jem to słabą przyszłość sobie wróżę 😂)
U mnie widać tak samo pod pępkiem. My to widzimy ale jak tak mówisz, osoby postronne raczej nie ;)
Ale rano jest mniejszy a wieczorem „wyskakuje” ;)
No właśnie u mnie to samo rano jakby znikał. To dziwne. Choć podobno tak jest :)
Właśnie sobie uświadomiłam , że przez te zastrzyki z heparyny i siniaki na brzuchu nie będę mogła sobie zrobić sesji brzuszkowej z odkrytym brzuchem.
Wiem, że to nic i pierdoła, ale tak dopiero to dotarło do mnie 🙄
 
reklama
No właśnie u mnie to samo rano jakby znikał. To dziwne. Choć podobno tak jest :)
Właśnie sobie uświadomiłam , że przez te zastrzyki z heparyny i siniaki na brzuchu nie będę mogła sobie zrobić sesji brzuszkowej z odkrytym brzuchem.
Wiem, że to nic i pierdoła, ale tak dopiero to dotarło do mnie 🙄

Teraz to nasze dzieciątka zaczną baaaardzo szybko rosnąć, więc niedługo brzusio zostanie i będzie coraz większy ;)
Aaaaa może go troszkę „przypudrować” ? Już nie takie sprawy rozwiązywał makijaż 😎
 
Do góry