reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Od razu widać że to nie była polska klinika 😂. U nas to trzeba się o wszystkie wiadomości prosić 🤦
😂 pod tym względem nie mogę powiedzieć nic, a nic złego, naprawdę kontakt był ciagle, byłam zdziwiona ze ktoś dzwonił tylko po to, żeby spytać jak się czuje po punkcji, a ze ja rzadko chodziłam wcześniej do lekarzy, no wiadomo oprócz mojego doktorka od broszki, wiec byłam bardzo pozytywnie zaskoczona , bo w pamięci miałam opiekę na NFZ 😜. Ale tak serio, to mam wrażenie, ze w Polskich klinikach bardziej się przykładają, no sama już nie wiem, może mówię tak, bo mi się nie udało 🤷🏻‍♀️. Druga procedurę spróbuje z tym samym lekarzem i w tej samej klinice, a jak się znowu nie uda, to raczej już zmienie i tez zastanawiam się nad Pl.
Dziewczyny, uzgodniliśmy już date podpisania aktu kupna u notariusza 😇, to będzie 7 sierpnia, wiec zaraz po, się przeprowadzamy 😁😇. Nie mogę się już doczekać 🥰
Ja dziś znowu jadłam cebule na śniadanie, chyba przegielam, bo ludzie stoją ode mnie w metrze z daleka 😂😂😂 to antycovid 😜, ale w pracy wyszoruje jeszcze raz zeby 😁🤣
 
reklama
Hej kochane musze sie wygadac mianowicie u nas ostatnio strasznie leje deszcz 3dzien plywamy :( jeszcze tak nie bylo nigdy wszystkie warzywa w wodzie od 3 dni woda nie schodzi:( pierwszego snia ja z500 wiader duzych wody wylalam a faceci w sensie moj i jego ojciec tez swoje plus pompa i przekopy.... Ziemia jest tak przesycowa ze szok w dodatku woda naplywa z trzech dzialek do nas. Wszystkie warzywa prawie szlag trafil a szczegolnie pomidory....... I po co to wszystko robic rece mi opadly.....co ja bede jesc:( zemniakow
Przykro mi bardzo, u mnie tez kiedyś była powódź jak mieszkałam w Pl, do miejsca gdzie mieszkają moi rodzice nie doszła woda bo jest na takim wzgórzu, ale 2 km od nas, domy były zalane po dach, np jednej koleżanki z pracy. Ale u nas Wisła przerwała wały, wiec dlatego.
Mam nadzieje Kochana ze przestanie niedługo padać i woda zacznie opadać... z tego co kojarzę jestes z okolic Radomia, ja nie aż tak bardzo daleko, do Radomia mam 150km, ale mama mówi ze u nich susza i tez musi ciagle podlewać.
Odzywaj się do nas jak tam sytuacja 😘
 
Wczoraj o 23 na oddział przyjęta. Jeszcze nie wiem nic.
Dr przy przyjęciu niemiły i gburowaty. USG wręcz chwilami bolesne. Jakby obrażony że przychodze z takim bzdetem.
Zaczął mówić że w większości krajów europejskich to powinnam zastosować leczenie ambulatoryjne. Jak zapytałam co to to z fochem odpowiedział że siedzi się w domu i się kontroluje sytuację i czeka.
Pomyślałam dzbanie jeden mam czekać aż jajowód mi strzeli?
Poczytałam i rzeczywiście takie leczenie istnieje ale w momencie kiedy beta spada a ciąża obumiera a nie jak w moim przypadku rośnie i to ładnie [emoji849][emoji849][emoji849]
Ale upewniłam sie u położnej, dziś tego dzbana nie będzie [emoji106]
Póki co nie wiem nic. W nocy tylko przy zakładaniu wenflonu pobrana mialam krewZobacz załącznik 1138720
I dobrze ze go nie będzie, bo aż się wkurzylam 😒, niektórzy to się powinni zastanowić wcześniej nad wybraniem zawodu 🙄
Dobrze zrobiłaś ze pojechałaś, na co miałaś czekać... Trzymaj się Kochana 😘
 
@Czarna1985
Jak tam zbierasz się do wyjazdu ??
Jeszcze nie, w przyszłym tygodniu sie bede pakowac ale powoli robie zakupy do Polski . Dzis przyjeżdża moja sofa która zamowilam 🥰juz sie nie mogę doczekać. Jutro jade do Londynu na badania do polskiej przychodni i musze zrobić torta dla mojej przyjaciółki na urodziny . A w sobote imprezka 😉ale tym razem nie pije😂
A ty co kochana porabiasz ? Jakies plany na weekend?
 
Wczoraj o 23 na oddział przyjęta. Jeszcze nie wiem nic.
Dr przy przyjęciu niemiły i gburowaty. USG wręcz chwilami bolesne. Jakby obrażony że przychodze z takim bzdetem.
Zaczął mówić że w większości krajów europejskich to powinnam zastosować leczenie ambulatoryjne. Jak zapytałam co to to z fochem odpowiedział że siedzi się w domu i się kontroluje sytuację i czeka.
Pomyślałam dzbanie jeden mam czekać aż jajowód mi strzeli?
Poczytałam i rzeczywiście takie leczenie istnieje ale w momencie kiedy beta spada a ciąża obumiera a nie jak w moim przypadku rośnie i to ładnie [emoji849][emoji849][emoji849]
Ale upewniłam sie u położnej, dziś tego dzbana nie będzie [emoji106]
Póki co nie wiem nic. W nocy tylko przy zakładaniu wenflonu pobrana mialam krewZobacz załącznik 1138720
Trzymaj się kochana. Mam nadzieję ze wszystko skonczy sie dobrze. Ściskam Cię mocno ❤
 
Hej kochane musze sie wygadac mianowicie u nas ostatnio strasznie leje deszcz 3dzien plywamy :( jeszcze tak nie bylo nigdy wszystkie warzywa w wodzie od 3 dni woda nie schodzi:( pierwszego snia ja z500 wiader duzych wody wylalam a faceci w sensie moj i jego ojciec tez swoje plus pompa i przekopy.... Ziemia jest tak przesycowa ze szok w dodatku woda naplywa z trzech dzialek do nas. Wszystkie warzywa prawie szlag trafil a szczegolnie pomidory....... I po co to wszystko robic rece mi opadly.....co ja bede jesc:( zemniakow
Co my wszyscy będziemy jeść? W końcu te klopoty dotkną też i rolnictwo 🥺 w sklepach przy kasie będziemy chyba szczęki zbierać.
 
Nie było mnie kilka dni i nadrabiałam dłuuugo, byłam kilka dni nad morzem, mam tam ponad 7h, więc spory kawałek czytałam forum :) ale dobrze zrobić sobie taki mały resecik, od razu lepiej się poczułam, nie chciałam wracać ;)
Wszystko jasne. Ciąża pozamaciczna. Skierowanie do szpitala

Przykro mi bardzo, no co za pech :( mam nadzieję, że następny zarodek umości się tam gdzie powinien i po tym przykrym przeżyciu wszystko już będzie dobrze, przytulam mocno ❤
U mnie niestety spadło z 10 na 6. Już jestem po rozmowie z lekarzem. Odstawiam leki i przerwa 2 miesiące. Pomimo że wiedziałam, że tak będzie to ból jest nie do opisania. Chyba sobie dam dzisiaj czas na przetrawienie. Mam nadzieję, że reszta dziewczyn ma dobre wiadomości. Przepraszam, nadrobie wszystko jutro ❤
Trzymajcie się kochane 🥰

Słońce Ciebie też przytulam i wierzę , że będzie dobrze ❤ coś ruszyło, więc trzeba próbować dalej, bo w końcu trafi się ten szczęśliwy zarodek. Po prostu musimy przeć do przodu. Ja teraz po biochemie odstawiłam leki, dostałam @ i od razu zadzwoniłam umówić następną wizytę na koniec cyklu, nie mogę się doczekać, aż kropek będzie ze mną 🥰 do 19dpt miałam pozytywną betę i normalnie brakuje mi tego uczucia, że on tam siedzi w brzuchu, potrzebowałam chwili, żeby dać głowie odpocząć i wiem, że zrobię wszystko, żeby się udało :)
Beta dziś 396 w 12 dpt. 9dpt była 84. Chyba wszystko dobrze na razie? Masakra cały dzień czekałam na ten wynik jak na szpilkach

Kocham takie dobre wieści 🥰 ❤ teraz czekamy razem z Tobą na pęcherzyk ciążowy i serduszko ❤
10 dpt.
Beta 132
Estriadol 1900
I progesteron 25 ng/ml
Także coś tam się dzieje 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
I kolejne dobre wiadomości ❤ 🥰 trzymam kciuki, żebyś na wizycie zobaczyła już piękny pęcherzyk, a na kolejnej malutkie serduszko ❤
@Netiaskitchen cieszę się, że wszystko dobrze i Synuś rośnie, piękny widok :)
@Liliana87 cudowna Hania ❤ odpoczywaj ile się da 🥰
 
Nie było mnie kilka dni i nadrabiałam dłuuugo, byłam kilka dni nad morzem, mam tam ponad 7h, więc spory kawałek czytałam forum :) ale dobrze zrobić sobie taki mały resecik, od razu lepiej się poczułam, nie chciałam wracać ;)


Przykro mi bardzo, no co za pech :( mam nadzieję, że następny zarodek umości się tam gdzie powinien i po tym przykrym przeżyciu wszystko już będzie dobrze, przytulam mocno ❤


Słońce Ciebie też przytulam i wierzę , że będzie dobrze ❤ coś ruszyło, więc trzeba próbować dalej, bo w końcu trafi się ten szczęśliwy zarodek. Po prostu musimy przeć do przodu. Ja teraz po biochemie odstawiłam leki, dostałam @ i od razu zadzwoniłam umówić następną wizytę na koniec cyklu, nie mogę się doczekać, aż kropek będzie ze mną 🥰 do 19dpt miałam pozytywną betę i normalnie brakuje mi tego uczucia, że on tam siedzi w brzuchu, potrzebowałam chwili, żeby dać głowie odpocząć i wiem, że zrobię wszystko, żeby się udało :)


Kocham takie dobre wieści 🥰 ❤ teraz czekamy razem z Tobą na pęcherzyk ciążowy i serduszko ❤

I kolejne dobre wiadomości ❤ 🥰 trzymam kciuki, żebyś na wizycie zobaczyła już piękny pęcherzyk, a na kolejnej malutkie serduszko ❤
@Netiaskitchen cieszę się, że wszystko dobrze i Synuś rośnie, piękny widok :)
@Liliana87 cudowna Hania ❤ odpoczywaj ile się da 🥰
Dziękuję, już prawie doszłam do siebie i zastanawiam się czy nie jestem wyrodna, że tak szybko stanelam na nogi :( ale ja już następnego dnia musiałam pędzić do klientek. Umówiłam kilka dodatkowych. Wpadłam w wir pracy i może dlatego. Nie wiem. Uczucie pustki jest dalej. Czasem poleci łza wieczorem, ale umiem się usmiechnac, ba... rozesmiac nawet jesli dzieje sie cos naprawde smiesznego. Jestem wyrodna?
 
reklama
Dziękuję, już prawie doszłam do siebie i zastanawiam się czy nie jestem wyrodna, że tak szybko stanelam na nogi :( ale ja już następnego dnia musiałam pędzić do klientek. Umówiłam kilka dodatkowych. Wpadłam w wir pracy i może dlatego. Nie wiem. Uczucie pustki jest dalej. Czasem poleci łza wieczorem, ale umiem się usmiechnac, ba... rozesmiac nawet jesli dzieje sie cos naprawde smiesznego. Jestem wyrodna?
Jesteś mądra i wspaniała 🙂
 
Do góry