reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny bardzo mi przykro. Łączę się z Wami w bólu 😭😭 trzymałam mocno kciuki 😔
Tym dziewczynom którym się udało bardzo gratuluję.

Mam pytanie. Czy będąc podczas stymulacji można się opalać, pływać w jeziorze, termach, jacuzzi itp? Na sierpień znajomi ciągną nas na wyjazd i rozkminiam czy jest sens jechać bo nie chcę zrobić czegoś źle a wtedy będę w trakcie stymulacji.
Lekarz odradził mi nadmierną ekspozycje na słońce, więc zrezygnowałam z opalania
 
reklama
Hej ja już po wizycie ciężko jest mi się cieszyć przy tych wszystkich waszych nieszczęściach😔😭 ale chce się tylko pochwalić ze dziś mała machała i kopała do nas na usg(mówię mała bo tak mi się marzy dziewczynka😜). Ogólnie wszystko wporzadku ładnie się rozwija bez rządnych wad. Mam myślenice bo zasugerował mi abym się po pierwszym trymestrze zaszczepila faizerem na covid. Dziś miałam ostatnia wizytę u Przybycienia😔
 
Hej ja już po wizycie ciężko jest mi się cieszyć przy tych wszystkich waszych nieszczęściach😔😭 ale chce się tylko pochwalić ze dziś mała machała i kopała do nas na usg(mówię mała bo tak mi się marzy dziewczynka😜). Ogólnie wszystko wporzadku ładnie się rozwija bez rządnych wad. Mam myślenice bo zasugerował mi abym się po pierwszym trymestrze zaszczepila faizerem na covid. Dziś miałam ostatnia wizytę u Przybycienia😔
Ale fajnie 😊. A który masz teraz tydzień?
 
Ja już dziewczyny mam wynik, niestety beta tylko 1.2, dzis jest 6dpt 5 dniowej blastocysty wiec nie udało się
emoji853.png


Przegrywam ta nierówna walkę po raz kolejny
emoji2368.png
ehhhh...
Ja już dziewczyny mam wynik, niestety beta tylko 1.2, dzis jest 6dpt 5 dniowej blastocysty wiec nie udało się
emoji853.png


Przegrywam ta nierówna walkę po raz kolejny
emoji2368.png
ehhhh...
Przykro że transfer bez powodzenia.
Zastanawia mnie jedno, co lekarz na to że bez problemu zachodzisz w ciążę i ciągle zdarzają się poronienia ? produkujecie zdrowe zarodki. Kurcze sprawdź może macicę w histero jeśli nie miałaś. Każdy transfer to wydatek i ogromny zawód. Chyba udalabym się do immunologa i to najlepiej dwóch aby poszukac przyczyny.
 
Kurcze dziewczyny ten brak jakichkolwiek symptomów po transferze jest nieznośny :( Boje się że albo zwariuje albo zacznę się szczypać po biuście żeby stał się „drażliwy” 🤣 Do tego komuś chyba wyśnilam w nocy bliźniaki bo ja miałam transfer tylko jednego...🤪
 
reklama
Dziewczyny mam wyniki...moja beta 10 dpt 183 😱😱😱😱Chyba dużo za dużo. Czy to znaczy, że możliwe że zainplantowały dwa zarodki?Miałam podane dwa jeden 8A a drugi 6B....lekarz mówił, że gorszej jakości....czy ktoś mi może napisać co to znaczy że jest gorszy ( w jaki sposób?)
Kochana ja miałam w 9dpt bete 136 przy jednej blastce , zobacz jak przyrasta możliwe że zostały chodź nie wiadomo ... Na pewno jeden z nich postanowił uszczęśliwić Cię ❤️
 
Do góry