reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak ja się cieszę czytając takie wiadomości, że udaje się naturalnie❤️ gratuluję serdecznie❤️❤️❤️

Mnie prześladuje ostatnio jakiś pech😞 wczoraj drzwi przytrzasnęły mi dwa palce w pracy i lekarz podejrzewał złamanie ( szczęście w nieszczęściu tylko mocno obite więc obyło się bez składania🙈) a
we wtorek mam wizytę u ginekologa. A dzisiaj przez jakiś czas bolał brzuch jak na @ i oczywiście przez jakieś 2-3h ten okres był ( a to dopiero 17 dzień cyklu, ale cały czas od okresu brązowe plamienie)i dobrze, a teraz tylko plamienie jak wcześniej.🫣. Nie wiem czy to przez stres czy ja już wariuje.
 
u mnie endometrioza, problemy z naturalną owulacją,mimo zastrzyków na pęknięcie pęcherzyk nie pękał,obniżone parametry nasienia męża 2% morfologia .. miałam też laparoskopię właśnie na usunięcie endometriozy, były też zrosty w jamie macicy i stan zapalny...
No to sporo tego a tu jednak taka niespodzianka😍😍 gratuluje:):)
 
Super czytać takie pozytywne historie, u mnie w rodzinie tez była taka sytuacja pierwsza dziewczynka z ivf druga wpadka.


Możecie mi powiedzieć jakie macie zaleceni co do oznaczania bhcg po blastocyscie, kiedy macie robić badanie i czy zawsze każą powtarzać 2 dni po? Bo już zapomniałam jak to było i korci mnie sprawdzić w 8dpt a nie 100dpt
 
koleżanka, siedzą w kolejce w klinice w Gdańsku, opowiadała, że obok była dziewczyna w ciązy naturalnej pod nieudanym IVF. Koordynatorka podtwierdziła że są takie historię, chociaż nie są częste. Mówią, że organizm każdej kobiety bardzo indywidualny, i czasami leki/stymulacja działają z jakimś opóżnieniem, i wtedy miła niespodzianka.
 
reklama
Super czytać takie pozytywne historie, u mnie w rodzinie tez była taka sytuacja pierwsza dziewczynka z ivf druga wpadka.


Możecie mi powiedzieć jakie macie zaleceni co do oznaczania bhcg po blastocyscie, kiedy macie robić badanie i czy zawsze każą powtarzać 2 dni po? Bo już zapomniałam jak to było i korci mnie sprawdzić w 8dpt a nie 100dpt
W 6 dpt blastocysty spokojnie można robić pierwszą betę, jej wartości naprawdę mogą sporo powiedzieć, później ważne są przyrosty. Powodzonka 🤞
 
Do góry