reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Którego stycznia przyszliśmy na świat??

Którego stycznia się urodził/urodziła dzidzia??

• Wszystkich głosujących
    34

kanoot

STYCZNIOWA MAMA '06
Rozwiązania
0
Ciekawa jestem którego stycznia urodziło się najwięc dzieciaczkow?? I ile ma wspolnie urodzinki??

Milena- 27 stycznia

reklama

Izabelka

Oski i Wercia
Rozwiązania
0
w raporcie porodowym wszystko jest zebrane ;)

witam nowa mamusie:)

AGA01

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
KAROLINKA
22 STYCZNIA 2006 ROKU

MADZIA
8 KWIETNIA 2000 ROKU

shakespeare

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
a któż to się wpisał jeszcze na 20 stycznia? do tej pory myślałam, że tylko mój brzdąc w tym dniu przyszedł na świat :)

81agusia

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
witam a mój oliwierek urodził się 24 stycznia o godz: 9:15 wyjeli go z brzuszka-urodził się przez cc

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry