reklama

który to tydzień ciąży?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez aaaczarna, 18 Listopad 2012.

1. aaaczarna

aaaczarna Fanka BB :)

Witam w ciąże zaszłam w 1 cyklu po odstawieniu tabletek anty. Jednak przesunęła mi się owulacja i nie można u mnie liczyć ciąży od ostatniej miesiączk:no:i. Ostatni okres miałam 30 września:tak:. 2 listopada zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny:crazy:. Następny zrobiłam 7 listopada i był pozytywny. 12 Listopada robiłam bete HCG i wynosiła 1250 i babka w laboratorium p:-)owiedziała mi że to 5 tydzień ciąży. 48 godzin później Beta HCG wynosiła już 2630 . Tego dnia lekarz mi powiedział że ciąża jest wczesna i minęło jakieś dwa tygodnie od zapłodnienia. Więc w którym tygodniu jestem ciąży? 4?5?6? :szok:Pewnie u mnie będzie po becie albo nie wiem..Pomoże mi ktoś? Następna wizytę mam dopiero 3 grudnia i wtedy ma mi lekarz powiedzieć w którym jestem tygodniu:baffled:. Ale ja już bym chciała wiedzieć co się dzieje z moim maluszkiem :tak:

2. pam_x_pam

pam_x_pam Fanka BB :)

z ostatniej miesiaczki by wychodzilo ze poczatek 7 tygodnia...
    jesli dwa tygodnie od zaplodnienia to w 4....
    mysle ze najbardziej prawdopodobny jest 5-6 tydzien

3. reklama
  4. aaaczarna

Jak sprawdzałam na kalkulatorze to od daty ostatniej miesiaczki 30wrzesnia to niby 8 tydzien. A jak sprawdzam 14 października to 6 tydzien. Wydaje mi sie ze chyba 6. Bo skoro od miesiączki 8. Owulacja spóznione 2 tygodnie czyli powinien być 6 tak?

5. Bishopka

Bishopka mama swoich dzieci

aaaczarna, według moich obliczeń jesteś w 6TC:-)

6. aaaczarna

Super dziękuje:) Przyjmuje że jest to 6 ") Jakoś teraz mi lepiej :p

7. atkka

atkka Początkująca w BB

u mnie wyszlo 5 tydz :)

Poleć forum