reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinaria

A mnie dzisiaj dopadła zachcianka... barszcz ukraiński... mmmmm...
Z pracy wracałam "na bombach", do sklepu i migusiem do domku :-) i już wrzuciłam zupkę do garnka a teraz muszę jakoś wytrzymać...
 
reklama
a ja dziś po raz pierwszy od dawna miałam ochotę na mięsko,,, no i zrobiłam gulasz z kaszą :D dobre, już zjadłam :) nawet ochota mi nie odeszła podczas jedzenia, więc chyba trafiłam z zachcianką :D
 
A za mną już cały tydzień chodził rosół, ale nie z makaronem tylko z ziemniakami-ja taki uwielbiam :-) no i teściowa ugotowałą wczoraj cały mega gar rosołu, a mnie na samą myśl zemdliło :baffled: dzisiaj znowu, ale teściowa tak patrzyła błagalnie, że wmusiłam w siebie talerz, zeby nie było jej przykro:sorry2:zwłaszcza, że chce ją w tym tygodniu jeszcze dwa razy wykorzystać :-pdo placków ziemniaczanych właśnie które snią mi sie wrecz po nocach :-D i do racuchów z jabłkami lub ananasem, mniam :-p



Ach, te nasze zachcianki :-D:-D:-D
 
za mną od wczoraj chodziły gołąbki.i dzis już od rana stałam na kuchni i wyszły pyszniutkie:)mniam mniam..juz zjadłam4:zawstydzona/y:..ale za to wcale nie mam ochoty na słodycze:( ciągle chce mi sie czegos pikantnego..sosów..a warzywa i owoce to w siebie wmuszam:(..mam nadzieje,że szybko mi wroci apetyt na te zdrowsze jedzonko..a Wy jak macie?
 
dasz radę, ja też uwielbiam plesnowe serki i piwo :),a jak bylismy ostatnio w knajpie to nawet przez mysl mi nie przeszło, żeby sie napić ;)

Mnie ciągnie na wiśnie i kwasne jabka. Chociaż dzisiaj to ledwo w siebie wmusiłam jakies kanpki, żeby cokolwiek zjeśc, bo cały czas mi niedobrze.
 
Wczoraj popoludniu na watku styczniowek znalazlam przepis na salatke gyrosa i tak mnie naszlo, ze zaraz pogonilam meza do sklepu poprodukty i zrobilam. Jak skonczylam to ochota mi na nia przeszla :baffled: ale odczekalam 2 godzinki i smaczek znow powrocil, hihi :-p:-D
 
a ja dzisiaj sobie zrobiłam placek ze śliwkami :) wprawdzie wszystkie śliwki spadły na dno , i prawie nie wyrósł , ale nie jest zakalcem i smakuje przepysznie :D
 
reklama
a ja dziś po raz pierwszy od dawna miałam ochotę na mięsko,,, no i zrobiłam gulasz z kaszą :D dobre, już zjadłam :) nawet ochota mi nie odeszła podczas jedzenia, więc chyba trafiłam z zachcianką :D


Oooo.... jakby mi ktoś ugotował to z chęcią bym wszamała... ale myś o gotowaniu mięsa mnie zabija... :(

Wczoraj popoludniu na watku styczniowek znalazlam przepis na salatke gyrosa i tak mnie naszlo, ze zaraz pogonilam meza do sklepu poprodukty i zrobilam. Jak skonczylam to ochota mi na nia przeszla :baffled: ale odczekalam 2 godzinki i smaczek znow powrocil, hihi :-p:-D

Daj przepis, daj przepis!!!
 
Do góry