reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinarne zachcianki Marcówek :)

reklama
Zachcianek praktycznie nie miałam, jedynie na samym początku ciąży, zanim się dowiedzieliśmy... bardzo smakowało mi piwo :) Ale przez krótki okres. Jem to samo co przed ciążą, w tym temacie nic się u mnie nie zmieniło :)
 
dziewczyny a oto dzisiejszy przysmak mojego męza-troche mu pomogłam zlepiać

) 317015_538159586207757_1029445282_n.jpg
 
basiatoja ja robie tak (wersja bezmiesna), cebulke duza i klka zabkow czosnku kroje i smaze na maselku z angielskim bobkiem i lisciem laurowym, sole. Do zeszklonych cebulo-czosnkow dodaje pokrojone w kostke pomidory z puszki te bez skorki wraz z sokiem. Dusze i przyprawiam: czosnkiem suszonym, wegeta troszke, mrozona pietruszka, ziolami prowansalskimi, swiezo zmielonym pieprzem kolorowym, sol do smaku. Jak zgestnieje blenderuje, dodaje do makaronu i posypuje grand padano :) mi smakuje ;-)
 
basiatoja ja robie tak (wersja bezmiesna), cebulke duza i klka zabkow czosnku kroje i smaze na maselku z angielskim bobkiem i lisciem laurowym, sole. Do zeszklonych cebulo-czosnkow dodaje pokrojone w kostke pomidory z puszki te bez skorki wraz z sokiem. Dusze i przyprawiam: czosnkiem suszonym, wegeta troszke, mrozona pietruszka, ziolami prowansalskimi, swiezo zmielonym pieprzem kolorowym, sol do smaku. Jak zgestnieje blenderuje, dodaje do makaronu i posypuje grand padano :) mi smakuje ;-)

Na pewno spróbuję zupkę,może w piątek? :)
tylko powiedz mi co to jest grand padano??


marcówka
ja mam tak, że jak coś jest zakazane to jeszcze bardziej tego chce, szczególnie teraz mam ochotę na reddsy jabłkowe lub warkę lemon :D hehe
 
reklama
Do góry