reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinarne zachcianki, przepisy.... :)

gaya11

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Październik 2016
Postów
625
Dziewczyny pochwalmy się pysznościami, zachciankami czy dziwnie wyglądającymi smakołykami na talerzach :p
 
reklama
Pomidorki, feta i łosoś +sosik. Ja się mogę opychac bez końca. Może nie wygląda jak w knajpie ale jest mega pyszne, Pochwalcie się swoimi zachciankami[emoji12]
IMG_20180730_202149.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180730_202149.jpg
    IMG_20180730_202149.jpg
    52,1 KB · Wyświetleń: 4 539
Ja niestety zero apetytu ale jedynie na co mam czasem ochotę to zupy mojej mamy:
-pomidorowa z makaronem
-rosół
-żurek
To jedynie mogę jeść ze smakiem a zawsze byłam fanką drugich dan. Jak to się wszystko zmienia :)
 
20180730_212806.jpg

1. Danie chińskie z wołowiną, zieloną fasolą szparagową i porem w sosie ostrygowym;
2. Carpaccio z dzikiego łososia atlantyckiego z dodatkami na rukoli, posypane migdałami, parmezanem z sosem balsamico;
3. Chińszczyzna z indykiem, grzybami shiitake, fasola żółtą, marchewka posypana czarnym sezamem;
4. Risotto z pyłem grzybowym, wędzonym tofu, fasola, groszkiem i cukinia, posypane grana padano.

Oczywiscie lista skladnikow uproszczona :) Tylko takie fotki swoich dan znalazlam w telefonie :)
 

Załączniki

  • 20180730_212806.jpg
    20180730_212806.jpg
    750,6 KB · Wyświetleń: 4 644
Ostatnia edycja:
@raz_dwa_trzy - ja właśnie na weekend będę robiła z Mezem bo my zawsze robimy swoją, a że teraz wypiekacz do chleba mamy to i z ciastem nie będzie problemu bo ja nienawidzę robić ciasta.
 
reklama
@Darsi
To super, zawsze mi się marzyło,żeby się nauczyć robić dobry domowy chlebek :) parę razy próbowałam,ale średnio wychodził :( podrzuć jakiś ulubiony przepis, to spróbuję zrobic w moim monsieur cuisine :)
 
Do góry