reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupa po porodzie

Na razie szwy się trzymają ale rana nie chce się na razie goić, mam mocno dbać o higienę, brać antybiotyk, uważać podczas korzystania z toalety a w razie czego używać czopki, nie mam siadać jakoś super dużo ani się nachylać, położona powiedziała że bardzo brzydko mnie rozcięli ale na razie wszystko jest okej, do kontroli szwy w poniedziałek, mam rozpuszczalne ale do poniedziałku muszę się przemęczyć z leżeniem w łóżku i małą ilością chodzenia oraz siadania
Mogę zapytać dlaczego bierzesz antybiotyk? Kurczę ja przy obu porodach miałam szwy rozpuszczalne, miałam dbać o higienę oczywiście ale żadnych innych zaleceń nie było. Do kontroli po 6 tygodniach i było ok. Nie rodziłam w Polsce to pewnie co kraj to obyczaj.
 
reklama
Mogę zapytać dlaczego bierzesz antybiotyk? Kurczę ja przy obu porodach miałam szwy rozpuszczalne, miałam dbać o higienę oczywiście ale żadnych innych zaleceń nie było. Do kontroli po 6 tygodniach i było ok. Nie rodziłam w Polsce to pewnie co kraj to obyczaj.
dostałam antybiotyk bo 19 stycznia urodziłam i założyli mi 6 szwów, 20 stycznia wieczorem okazało się że 3 szwy pękły i nie wiadomo kiedy pękły i chodziłam bez tych 3 szwów nie wiadomo ile, lekarz wolał dmuchać na zimno gdyby tam się się już zakażenie dostało i przepisał antybiotyk
 
Do góry