reklama

Kupki..

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2005' rozpoczęty przez cammi, 8 Styczeń 2006.

1. cammi

cammi Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej wszystkim czy wasze pociechy robią regulanie kupki bo moja właśnie od dwóch tygodni przestała.. nawet 5 dni potrafi nie robić pomimo tego że daję jej codziennie plantex. Dopiero po czopku glicerynowym robi.. ja juz nie wiem co robic..

2. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Raz dziennie robi zawsze, czasem zdaży się i dwa razy. A jakieś dwa tygodnie temu robiła jeszcze dwa - trzy razy ale jak zaczął pić herbatkę hippa to robi raz.

3. reklama
  4. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Maja robi kupkę raz dziennie, chociaz w ubiegłym tygodniu było co 2 dzień. A herbatki pije bardzo mało.

Cammi, z tego co wszyscy mówią, to jak karmisz naturalnie, to moga byc takie przerwy.

5. madziunia

madziunia mama Danielka i Kubusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mój mały do dzisiaj robił regularnie raz dziennie (nawet godzinę miał określone)...jednak dzisiaj już mu się pozmieniało i nie robił jeszcze wcale...

6. justynaj

justynaj Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moja miała taki czas kiedy 5 dni nie zrobiła wcale i nic się nie działo,a później wszystko wróciło do normy ;D

7. Beata1

Beata1 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój Mateusz też ma ten problem. Od trzech dni nie robił i widzę, że się męczy. Dostaje Debridat ale to nie pomaga. Chyba pójdę do apteki po te czopki glicerynowe, chociaż pani doktor na razie nie kazała ich brać. I bądź tu człowieku mądrym.

8. ithildin

ithildin Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja osobiscie pomagam termometrem, jezeli widzę, że bardzo chce zrobić a nie moze... a czasem wystarczy tylko poprzygyniac nózki do brzuszka. No i oczywiście otwarta pielucha, wtedy najlepiej robi :laugh: ale ostatnio na szczęście radzi sobie sam :) z tym że... ostatnie trzy kupki były takie ciągnące, jakby jakies śluzowe niteczki... nie wiecie co to może znaczyć?

9. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    uważajcie dziewczyny na termometry,nie uzywajcie ich za często bo po pierwsze mogą zniszczyć sluzówkę w odbycie a po drugie dziecko może potem nie dawać rady samo kupkać.

10. reklama
  11. ithildin

ithildin Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no oczywiscie, termometr tylko na sytuacje ekstremalne :)

12. eg16

eg16 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Adaś też robi raz albo 2 razy dziennie i to o określonych porach, wcześnjie rano ok 6-7 zależy jak pije, a potem w południe ok 10-11. Ciśnie tak, ze robi się biedactwo cały czerwony ale kupki są w sumie dość rzadkie, także nie ma problemu z zaparciem. I oczywiście najlepiej mu się robi do świeżo przebranego pampersa. ;D

Poleć forum