reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwas foliowy a inne preparaty

madeleinecurly

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Luty 2019
Postów
15
Cześć
Jestem w piątym tygodniu ciąży i dziś byłam u lekarza ginekologa. Od paru dni przyjmowałam kwas foliowy ale mój ginekolog polecił mi abym zaczęła brać Prenatal Uno, że w tych tabletkach zawarty jest również kwas foliowy a kwas foliowy jako sam preparat nie jest wystarczający i teraz do was pytanie czy mam dodatkowo brać kwas foliowy czy zostać przy tych tabletkach które wypisał mi lekarz dodam że w tych tabletkach Prenatal Uno kwasu foliowego jest 800 jednostek. Piszcie dziewczyny jak to było w waszym przypadku i czy słuchać się lekarza czy tego jak każda kobieta w ciąży robi :)
 
reklama
Rozwiązanie
Ja przed pierwszą wizytą u lekarza w 5 tygodniu ciąży brałam sam kwas foliowy. Na wizycie doktor polecił mi Prenatal Uno bez dodatkowego kwasu foliowego. Więc tak też łykam, w 1 trmestrze Prenatal Uno a potem w 2 i 3 Prenatal Duo. Teraz podczas karmienia piersią też to biorę.
Ja przed pierwszą wizytą u lekarza w 5 tygodniu ciąży brałam sam kwas foliowy. Na wizycie doktor polecił mi Prenatal Uno bez dodatkowego kwasu foliowego. Więc tak też łykam, w 1 trmestrze Prenatal Uno a potem w 2 i 3 Prenatal Duo. Teraz podczas karmienia piersią też to biorę.
 
Rozwiązanie
Do góry