reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Fryc przeniesiony na 15 bo mojemu M. zapaliło się ucho i musiał iść do laryngologa :baffled: No i byłabym juz po, a teraz się zastanawiam, ile mam ściąć te kłaki. Są ładne, długie, ale cholernie zrujnowane, więc najlepiej ściełabym to zrujnowane w cholerę :-p Ale ja nigdy nie miałam krótrzych włosów niż do ramion i się boję, M. też woli dłuższe... Co ja mam zrobić no cooooooooo??????? :confused::confused::confused::dry:
 
reklama
Fryc przeniesiony na 15 bo mojemu M. zapaliło się ucho i musiał iść do laryngologa :baffled: No i byłabym juz po, a teraz się zastanawiam, ile mam ściąć te kłaki. Są ładne, długie, ale cholernie zrujnowane, więc najlepiej ściełabym to zrujnowane w cholerę :-p Ale ja nigdy nie miałam krótrzych włosów niż do ramion i się boję, M. też woli dłuższe... Co ja mam zrobić no cooooooooo??????? :confused::confused::confused::dry:
he, he... ja jak się w końcu do fryca wybrałam po maturze to z włosów do pasa zostały mi do ramion bez możliwości związania... to było moje moje pierwsze cięcie... od tamtej pory różnie. raz zapuszczam raz mam krótkie

byłam u super fryzjerki i mnie naprawdę dobrze ścięła (ponad godzina samego cięcia) byłam mega zadowolona... niestety tutaj już nie znalazłam tak dobrej "kosiarki" no ale też i połowę tego co w Łodzi mnie fryzjer tnie
 
Eh...pojechal do pracy,Domis spi a ja Was doczytalam.
Wlasnie sobie jem twarozek ze smietanka i cukrem i popijam karmi kawowym:-)
no coz zachcianki mam takie jakbym w ciazy byla:baffled::confused:no ale cos slodkiego mi sie chcialo.
U nas jak narazie spokoj ale wczoraj byla masakra!!Dominika tak brzuszek bolal ze az piszczal:zawstydzona/y::-(nic nie pomagalo w koncu termometr mu wsadzilam do pupy(pierwszy raz) i mu ulzylo a przy okazji mi tez:tak:
Burza byla u nas straszna ale naszczescie nie trwalo bardzo dlugo.Bylo strasznie uszno w nocy i Domis nawet w samym pampersie spal,bo az lalo sie z niego.
Za chwile ide na inne watki doczytam i cos moze popisze i zabiore sie chyba za prasowanie,rozwiesze pozniej pranie i nastawie nastepne(o ile mi synus pozwoli)
No ale musze napisac tesciowej zeby mi lakiery do paznokc przywiozla,bo sama ni jak nie mam gdzie w poblizu kupic no a skoro maja w sklepie to moze mi wziac:sorry2:

margaret duzo zdrowia zycze tacie zeby mogl na chrzcinach byc...

kainkas zrobilam mi smaka na te lody..mmmm...

Ahhh zapomnialabym...wczoraj wkoncu na wycieczce bylismy!!!!!!!No i bylo super tylko goraco...wstawie fotki na zamkniety;-)
Buzki
 
a ja po spacerze bo jakos tak deszczowo dzis od rana i wykorzystałm moment gdy nie pada :-) teraz niunia spi ja mam chwile dla siebie , przeglądam allegro w poszukiwaniu kiecy na chrzciny
 
ja tylko na chwilę
dzieć maarudny, wrzeszczy dzień cały, pasują tylk rączki i oczywiście musze chodzić. kręgosłup mam w ... piętach:angry: pokłóciłam sie z M., który zreszta jest chory i ma jakieś fochy do tego.
wszystko do dupy.
idę, bo młody już ryczy
 
Ja tez tylko wpadlam na chwilke znowu.
Wlasnie koncze obiad i lece na spacer poki jeszcze jako tako pogoda dopisuje.Nie jest goraco i nie jest tez bardzo zimno,powiedzialabym ze nawet w miare.Przyanjmniej sie przewietrze bo teraz normalnie mi tak goraco i na dodatek glowa mnie cos boli od rana:dry::baffled:oby to nie migrena sie odzywala:sorry2:
Kurde nic nie tknelam...mam nadzieje,ze pozniej bede miala czas chociaz poprasowac i powiesic pranie.
Buziaki i milego dzionka.
 
wpadlam na chwile, bo przerwe w sprzataniu robie;-) popijam kawke, a Mlody lezy na lozku i bawi sie, poki co grzeczny:tak: nio, ale moze dlatego, ze na palaku z zabawkami wlaczylam mu mp3 z komorki i sie dziwi, ze cos mu tam gra:-D hi hi
nio i zdarzylam dzisiaj jakims cudem lodowe rozmrozic i wyszorowac.. nio, ale nie powiem wspomagalam sie suszarka;-) nio, a zaslony dalej leza i czekaja na swoja kolej:dry:
ok, zmykam bo gosci mam.. ciekawe gdzie oni usiada w tym balaganie jaki zrobilam sprzatajac;-):confused:
 
reklama
kamile można miec dwóch lekarzy ale musisz to zaznaczyc i w książaczce tez ci to zaznacza -chodzi o składkę że musza sie nia podzielic-wiec jest to mozliwe -bynajmniej tak jest u nas
 
Do góry