reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
a u nmie byl spokoj a teraz znow pojawily sie takie zolto pomaranczowe uplawy ale brzuch nie boli tylko ciagnie w dol:(..moj gin jest na krecie a do bedzina nie chce isc bo juz stracilam przez nich dziecko-dali mi zamiast na podtrzymanie to na wywolanie okresu:(((....biore dphaston 3x1 i no spe te uplawy nie sa caly czas wec moze to nic strasznego....brzuch jak leze jest miekki a jak wstaje to twardszy...nie wem co robic
 
jeśli chodzi o objawy to ja mam już wszelkie możliwe poza wymiotami (z czego akurat bardzo się cieszę) :-D Strasznie się denerwuję przed pierwszymi badaniami. Ostatnio mocno boli mnie głowa, a ja nawet nie wiem czy powinnam w tej sprawie kontaktować się z moją położną (pytać o to czy mogę brać coś przeciwbólowego) bo nie chce wyjść na upierdliwą pacjentkę :zawstydzona/y:


 
magdaim83 Ja 4 dni temu mialam to samo co Ty, po jednym dniu przeszlo ale soe wystraszylam i bylam w szpiatlu ale nic mi na to nie dali zrobili tulko badanie krwi, mnie brzuch pobolewa w dzien a najbardziej w nocy, czasem spac nie moge 1 USG mam 18 sierpnia...

wrobelek85 to tylko sie cieszyc ze nie masz pawików;-) ja od kiedy zaczelam 6 tyg. a jest to dwa dni to codzinnie mam po kilka razy :baffled: ale po nim zawsze sie na pare godzin dobrze czuje ;-) jeden plus...

A tak to mam ciegle takie jak by uczucie glodu i strasznie mnie piecze w klatce czy to zgaga??? wydaje mi sie ze to chyba za wczesniej...:confused:
 
Cześć dziewczyny
Musze się wygadać a w tej Holandii to nie ma nawet z kim. Właśnie pokłóciłam się z mamą przez telefon. Mojej mamie wydaje się, że nie wiadomo jakie zarobie tu pieniążki po urodzeniu dziecka i wychowywanie go właśnie w Holandii i kiedy tłumaczę jej, że kontrakt mam do końca roku i później mi jako polce nic nie przysługuje to ona się ze mną kłóci. Mówię wam dziewczyny tak się zdenerwowałam, że znowu głowa mnie boli, a serducho to mi chyba zaraz wyskoczy:wściekła/y:



 
wrobelek nie denerwoj sie bo jestes w ciazy. Moja mam tez taczem umie podniesc cisnienie a teaz jest to rozmowa przez telefon bo mieszkam w irlandii ;-)

Do mnie dzwonili ze szpitala i wyniki badan sa OK ale chca zebym przyzla na usg juz w piatek a nie za 2 tyg . z jednej strony sie ciesze a z drugiej sie martwie raz mowili za 2 tyg. a teraz juz w piatek :baffled:
 
cześć,

jeśli chodzi o objawy to ja mam już wszelkie możliwe poza wymiotami (z czego akurat bardzo się cieszę) :-D Strasznie się denerwuję przed pierwszymi badaniami. Ostatnio mocno boli mnie głowa, a ja nawet nie wiem czy powinnam w tej sprawie kontaktować się z moją położną (pytać o to czy mogę brać coś przeciwbólowego) bo nie chce wyjść na upierdliwą pacjentkę :zawstydzona/y:



hmm zaczę od tego, ze zacytowałam Twoją wypowiedź i wkleiły mi się też suwaczki :szok:, czy Ty masz je w podpisie (sygnatura) czy wkleiłaś po prostu w treść posta? Bo jeśli tylko w treść to przy nastepnym poście nie będzie ich widać :no:, no chyba, że będziesz je wklejać za każdym razem, tyle tylko, że to dość uciążliwe. Lepiej wkleić w ustawieniach/edytuj sygnaturę jeden raz i już się ma spokój bo suwaczki pokazują się przy każdym poście ;)

Myślę, że lepiej nie brać leków. A pytać połozną zawsze możesz a nawet powinnaś. Ona jest od tego, żeby wszystkie wątpliwości wyjaśniać. A tych w ciąży jest zawsze mnóstwo :sorry2:

Cześć dziewczyny
Musze się wygadać a w tej Holandii to nie ma nawet z kim. Właśnie pokłóciłam się z mamą przez telefon. Mojej mamie wydaje się, że nie wiadomo jakie zarobie tu pieniążki po urodzeniu dziecka i wychowywanie go właśnie w Holandii i kiedy tłumaczę jej, że kontrakt mam do końca roku i później mi jako polce nic nie przysługuje to ona się ze mną kłóci. Mówię wam dziewczyny tak się zdenerwowałam, że znowu głowa mnie boli, a serducho to mi chyba zaraz wyskoczy:wściekła/y:

spokojnie, nie denerwuj się, nie warto bo to tylko szkodzi dzidzi

Do mnie dzwonili ze szpitala i wyniki badan sa OK ale chca zebym przyzla na usg juz w piatek a nie za 2 tyg . z jednej strony sie ciesze a z drugiej sie martwie raz mowili za 2 tyg. a teraz juz w piatek :baffled:

nie denerwuj się niepotrzebnie, lepiej iść wcześniej i sprawdzić, no wiesz zawsze warto dmuchać na zimne. No bo skoro miałaś plamienia to nalezy sprawdzić czy nie utworzył się krwiak bo wtedy musiałąbyś leżeć dopóki by się nie wchłonął. Spokojnie, na pewno wszytsko jest dobrze, a to tylko rutynowa kontrola.
 
Ostatnia edycja:
Witam

Nareszcie udalo mi sie przespac noc.
Własnie siedze juz 30 min i proboje wcisnac w siebie jedna kromke z serkiem bilalym bo na inic innego nie mam ochoty. Nie chce mi sie jesc,maskara... Nawet mam wstret do herbaty :baffled:

A jak u Was z Apetytem???

Pozatym od 2 dni mecza mnie biegunki i te straszne wymioty:baffled: w 1 ciazy mialam mdłosci ale tylko raz wymiotowalam:sorry2:
Wczoraj bym ze mna m w domu i zajol sie coreczka , odpoczekalm a dzis mam nadzieje ze uda mi sie przetrwac caly dzien... Nie mam ochoty nawet na gotowanie, bo mnie na nasma mysl mdli.:baffled:

magdaim83 duphaston i nas nie daja, no moze w naglych przypadkach. Oni tu tak jak pisalam traktuja dopiero ciaze od 13 tyg. tak na serio. Chyba ze pojdziesz do PL lekarza i on wstedy moze ci to przepisac na recepte , tak jak mojej kolezance ktora ma ternim na 23 marca i lekarz jej powiedzial ze ma za duzy chyba? pecherzyk i jest szansa ze moze sie nie uda ta ciaza ale beirze te lekki i za 2 tyg ma przyjsc do kontroli na usg...
Chodz powiem ze sie zdziwilam ze mi jutra kazlai przyjsc na usg...

nenius dzieki za pocieszenie, tez tak mysle ze jesli badania sa ok to musze sprawdzic i zrobic USG , zeby byc pewni...ale ja juz od 3 dni nie plamie , wogole te plamienia to byly ze sluzem wiec mam ndzieje ze to nic powaznego.


 
reklama
U mnie jeszcze ok z apetytem itp.........ciekawe co będzie dalej? :sorry2:
Tez tak miałam, że w pierwszej ciąży mdłości były ale wymiotów prawie nie (sporadycznie, na palcach chyba 1 ręki można policzyć)

Obecnie mdłości u mnie jedynie takie tyci, tyci, tyci - prawie wcale :sorry2:, ale kto wie, jeszcze wszystko może być przede mną :baffled:, oby nie bo urlop się pomału zbliża...
 
Do góry