reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

A my jutro wybieramy się do pediatry. Chcę, by mi podpowiedziała jakie produkty i w jakiej kolejności zacząć wprowadzać. No i kiedy. Moje dziecko na razie tylko na cycu, a z początkiem paźdź. czeka mnie powrót do pracy i chcę móc ją zostawić na kilka godzin:) Nie chcę podawać mleka zastępczego; nadal będzie cyc+2gie śniadanie i obiad z deserkiem. Niby coś na ten temat wiem, ale wolę się upewnić.
 
reklama
witajcie!

my po mega spacerze, pierszy raz byliśmy daleko w mieście, jechaliśmy tramwajem i byliśmy wózkiem u mnie w pracy - złożyłam wnioseko urlop bo macierzynski za 2 tyg się konczy

teraz musze ogarnac mieszkanie, bo od piątku nie sprzatałam, czkea prasowanie, pralka i obiad, a mięso jeszcze w zamrażarce:szok:

buziaki, zajrze później
 
Hej
My po dlugim spacerku i małych zakupkach.
Obiad zjedzony. Marcel lula a ja pisze.
Dostałam dziś paczkę co kupiłam na allegro pajce i body. Bo już powolutku wyrasta mi syn z roumaróki. I już wsadziłam do pralki na pranie.

Kamile85 a dlczego zmieniłas na szerokie butelki Nuk?lepsze są niż te wąskie? ile ma dokladnie twój synek miesięcy?:blink:
Te szerokie smoczki bardziej przypominają dziecku pierś.
 
heja laski!!

ja tylko się witam i uciekam na zakupy.
Weekend był z deka imprezowy, my w sobote bylismy na urodzinach a w niedziele mielismy gosci.
Dzis od rana bylismy nad morzem a teraz jedziemy na zakupy.

Buzka kochane i milego wieczorku :-)
 
My po intensywnym dniu w końcu w domu, ufff.
Od rana zakupy, wizyta w pracy, potem neurolog i nareszcie aquapark:tak::tak:
Bylismy 3 godzinki, super zabawa, Toli sie bardzo podobało, śmiała się w głos:-D trzy razy weszliśmy do wody, a w między czasie cycowanie i krótka drzemka u mamy na rączkach:-) Najwiekszy szok jak sie pierwszy raz zanurzyła pod wodę:-D ale nie płakała wogóle:-) Coś mi sie wydaje ze bedziemy tam czesto gościć:tak:No i dzisiaj w porównaniu z wczorajszym dniem to pustki były, w kolejce jakies siedem osób zaledwie:tak:
Teraz Tolunia śpi już 1,5 h wykończona, ale zaraz wstajemy, kapiel,cyc i lulu :)

A dzisiaj w nocy tak mi sie rozbudziła około 3 że po cycu spania nie było do 4, położyłam ją do łóżeczka, a ona śpiewała, że ho ho, aż tata sie obudził:-D:-D:-D
Ja w tym czasie przysypiałam i nagle cisza sie zrobiła, wstaje zobaczyc co robi a ona przewróciła sie na brzuch głowa w górze i sie rozgląda zadowolona:-D:blink::-D

alez ja Wam zazdroszcze tych chęci do pieczenia, co rusz to czytam o jakis wypiekach, ja sie jakos nie moge zebrac zeby cos upiec:sorry2:

buźki i do jutra
 
Hej!
Moje damy już śpią :-). Jak ja lubię ten czas :tak::tak::tak:
Dziś spacerki, lody i sprzątanko :zawstydzona/y:.
Zapowiedziały się dziewczyny z podyplomówki na czwartek w odwietki - jakieś smakołyki trzeba sklecić :-p
Buziaczki. Lecę na zamknięty poczytać póki cisza.
 
i nareszcie aquapark:tak::tak:
Bylismy 3 godzinki, super zabawa, Toli sie bardzo podobało, śmiała się w głos:-D trzy razy weszliśmy do wody, a w między czasie cycowanie i krótka drzemka u mamy na rączkach:-) Najwiekszy szok jak sie pierwszy raz zanurzyła pod wodę:-D ale nie płakała wogóle:-) Coś mi sie wydaje ze bedziemy tam czesto gościć:tak:No i dzisiaj w porównaniu z wczorajszym dniem to pustki były, w kolejce jakies siedem osób zaledwie:tak:
No to świetnie że udało Wam się wybrać!!! I że Toli się podobało. Jeszcze zakorzeni się tam tak jak Ania :tak:
Co do kolejek, to fajnie, że nie było - ja też wolałabym niekoniecznie w takim tłumie i doskonaleWas wczoraj rozumiałam :tak: Tylko z nami dotąd było tak, że mój przyszły codziennie jeśli nie miał całodobowego dyżuru to i tak pracował do 15. Zanim byśmy się wybrali, byłoby już trochę późno, wiec jeździeliśmy w jego wolne dni weekendowe = tłum. Teraz powoli urlopy się kończą i będzie ich w pracy więcej, wiec po dyzurach bedzie miał wolne dni. Tak jak jutro na przykład i poważnie myślimy czy by nie skoczyć do Wrocka, tym bardziej ze muszę trchę dodatków do sukienki na wrzesień teraz pokupować.
Ciekawe, jak Ci Tol w nocy pospi - powinno być ładnie, jak się tam tak wymęczyła :happy:

* * * * * * * * *
Odpowiedzieć - odpowiedziałąm, ale co u nas to już nie łaska napisac... ;-)
Do południa zaliczyłyśmy spacer, a później w domu siedziałyśmy bo było strasznie gorąco. Idealna pogoda na pluskanie się w wodzie ;-) Ale że tatuś w pracy, to ozostało chłodzenie się w domu. Była z nami moja mama, na chwilę wpadły 2 moje przyjaciółki, więc trochę pobawiły się z Anią i jak zasnęła mi o 15, to obudziła się dopiero po 18!!!
Znów spacerek (tym razem z kolacją dla tatusia ;-) ) i do domu na kąpiel.
Teraz mój mały kochany szkrabek już śpi, ja wszamałam tż małe Danio, zmywarka wstawiona, kotka nakarmiona, to podczytam jeszcze pozostałe wątki i spać.

Spokojnej nocy!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewczyny, doczytałam część, resztę zostawiam na jutro :cool2::cool2:
w piątek młody strasznie marudny, ale co się okazało.... mamy drugą jedyneczkę:-) i stąd takie jego humory, także jak się chichra to widać dwa kasowniki.

Mieszkania pooglądane - w piątek byliśmy po części wKrk i Wieliczka, dziś jeszcze dwa w Krk... no i po prostu w jednym mieszkaniu jestem wprost zauroczona.... tak mi się podoba... tylko kurcze trochę droższe niż myśleliśmy, no nic, jeszcze musimy pooglądać resztę, ale to jedno, no po prostu... spełnia moje oczekiwania;-)

A weekend nam minął super, tak jak pisałam byliśmy koło Opola, fajnie się tak spotkać z rodzinką, powypoczywać.

Z której strony koło Opola? Gdzie będziecie? Pytam z ciekawości, bo to moje rejony ;-)
diabliczka miejscowość nazywa się Dobrzeń Wielki i jest 14 km na północny-wschód od Opola, znasz może?

a jutro na 8 na szczepienie III dawka + pneumokoki, tydzień temu mój smok ważył 8500, ciekawa jestem ile w tydzień przybrał...

ok, bo mnie P. goni do mycia;-):-D, doczytam was jutro
 
Do góry