reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Ja sie tylko witam i spadam.
Nie doczytalam Was bo dziecko sie domaga uwagi.Teraz spi sobie na ogrodku na hamaku a m jest przy nim.Jak bede miala czas to poczytalm i poodpisuje.
Milego dnia i slonecznego(u nas jest goraco!!!!!)
Buziaki
 
reklama
Czesc Babki:cool2:
Zaliczylismy piknikowanie na górce, teraz Młody kula się z kostką po podłodze:-p
Zastrzelili mnie dzisiaj hehe:-) zamówiłam na allegro trójkąt z Wojtusiem w roli głównej, magnes na autko, i nagle dostaję maila, że wpłaty nie mają. No to ja im cyk! potwierdzenie przelewu. A oni w ramach przeprosin wysłali mi dodatkowo trójkąt "kobieta za kierownicą" znaczek "lady on board" z taką diablicą oraz naklejkę dziecko w samochodzie:-p i teraz mam problem, czy se trójkąt ładować, czy tą diablicę... ale diablica bliższa sercu memu, więc...hehehehehe:cool2:
Pięciomiesięczniakom najlepszego:-)
 
didi a gdzie szukasz chatki?? nadal w galway czy gdzies indziej.
tak...nadal w galway bo moj P na staly kontrakt tutaj no i jest tu fajniusio..;-)
dzisiaj widzielismy 2 domy z czego pierwszy masakra i fuuuj...a 2 mi niebardzo podobal sie ale mojemu podobal sie i to chyba bardzo ale do mnie nie przemawia jakas taka szarowa ale moj juz ma pomysl i powiedzial ponakleja sie kolorowe plakaty tu i owdzie i bedzie milutko:cool: ach faceci
 
viola przejrzałam posty mojej kolezanki co walczy z alergią ona też dietka i odstawienie wielu rzeczy takich jka np. nabiał tak jak napisała szwedka a oilatum super łagodzi...walczcie dzielnie i oby szybko znikło
 
Tylko dobrej nocy dziewczyny życzę, bo dom na glowie mi stanal po powrocie dzieci :rofl2:, do tego dzisiaj u ortopedy ze starszakiem bylismy - od wyjscia z domu o11 powrot zaliczylismy o 16 :-(. AleJula już spi :-D Oby jutro wstał piekny dzien, bo to 1 wrzesnia :-)
 
heja laski!!!

witam ze STOLICY !!!! :-):-):-)

Filip kolejny lot zniosl rewelacyjnie. Najadl sie i wyspal, wiec czego u wiecej trzeba.

Dzis odebralam klucze od chatki, no i pierwsze zderzenie z polska rzeczywistoscia bylo ciezkie, bo okazalo sie ze nie zrobili wszytkiego co mieli zrobic nam w nowym mieszkanku, ale nie mam sily pisac , bo jestem tak wsciekla ze szok. ( nie zamontowali oswielenia na przyklad ...no wiocha masakra.......szkoda gadac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:) no ale niby jutro ma byc, ylko na szfe wnekowa i rolety kaza czekac do 2 tyg. Nie daruje im tego, juz powiedzialam , ze rekompensata ma byc, ale i tak bylam dobra, Wojtek jutro przyjedzie i pewnie wieksza afere zrobi :szok::szok::szok:

Ogolnie jestem jakas z deka zdolowana i przyloczona, ale oki nie smece.

Buziaki moje kochane i bede zdawac Wam relacje z poczynan w WArszawce. ;-)
 
helo ;-)

aha witamy w PL :-)

doczytuję was, ale co chciałam napisać to młody a to się budził, a to się domagał uwagi, no i efekt taki że dopiero teraz piszę. W nocy myślalam, że go uduszę - oczywiście nie poważnie, poszedł spać o 20 a o 22 obudził się skory do zabawy z oczami okrągłymi jak 5 zł, a mnie głowa tak okropnie bolała, do tego jeszcze @, mój P. miał koniec miesiąca, też intensywny, no a tu się spać nie dało... i żeby jeszcze cicho leżał i się bawił sam ze sobą, to nie i nic nie pomagało, maruder okropny był, dobrze że dziś nie mam powtórki z rozrywki... tzn. jeszcze nie ma 22, ale póki co jestem dobrej myśli, wydaje mi się że Karol był taki, po wizycie u dziadków, gdzie sprowadzilł się brat P. z żoną i 2 dzieci, po prostu jest głośno, spać się nie da, ja wcale nie wypoczęłam, tylko wróciłam jeszcze bardziej umęczona, więc nie dziwię się że mój młody był taki markotny, a najgorsze że pewno posiedzą z miesiąc do dwóch, więc albo trzeba mocno ograniczyć te odwiedziny, albo nie wiem, bo po co mamy się męczyć, jeszcze niedługo jak wrócę do pracy to juz w ogóle ochota na odwiedzanie ich mi zupełnie przejdzie, w sumie już tak jest - wiem jestem wredna, ale są powody dla których nie przepadam za odwiedzinami tam.

Przeplatają mi się wątki i już nie wiem, czy to czytałam na zamkniętym czy nie,
bluebell trzymam kciuki za polepszenie kontaktów z mamą, gosha również, osobiście mam nadzieję że po powrocie do pracy, nie będę miała takiej przeprawy z mamą, i że zostaniemy w miarę przy moim planie dnia - choć młody jest elastyczny, już ma dwie 1-2 h drzemki, czasem trzy, więc jak nie będzie chciał spać to po prostu nie pójdzie, a jak mu najdzie ochota na spanie to potrafi być wtedy taaaaaki głośny, że wiadomo, że trzeba go szybko położyć, bo w innym wypadku każda następna minuta będzie gorsza od poprzedniej;-)
Z mamą za to mam przeprawę odnośnie mieszkania, ona chciałaby żebysmy mieszkali w okolicy, no i byłoby super, gdyby ceny były ok, ale wieliczka pod tym względem jest dużo korzystniejsza, więc jednak raczej tu pozostaniemy, a ona nie rozumie czemu uciekamy tak daleko, więc tłumaczę, że wcale nie uciekamy, a nawet chciałabym mieszkać blisko nich, bo wtedy nie musiałabym budzić Karola, tylko czekać aż ona przyjdzie, nie musiałabym zabierać całego majdanu o 6 rano, zeby do nich dojechać, no ale nie da rady, nie mamy aż takiej zdolności kredytowej, a pozatym nawet jakby to rata kredytu by nas zabiła ( my chcemy na 10 lat i ani dnia dłużej!!!) no i tak.

Idę coś robić koło siebie, bo się rozpisałam, że o rany, dobranocka wszystkim.

przesyłam buziaki 5 miesięczniakom :-)
 
reklama
Do góry