• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kwiecień 2011

reklama
asiunia, ja też wpadam na grilla, tylko ja przez tę ciążę bezmięsna, więc zrobię szaszłyki warzywne iiii przygotiję drinki (bezalkoholowe oczywiście) :-). Chyba teraz nie zasnę przez ślinotok!!!
 
Witajcie :) Mam termin na 16 kwietnia :) Do tej pory nie znam płci dziecka :( 9-tego mam kolejną wizytę, mam nadzieję, że tym razem się nie będzie wstydzić heh. Jak tam wasze brzuszki/dzidzie ? Moja jest bardzo żwawa, zwłaszcza wieczorami.
 
asiunia, ja też wpadam na grilla, tylko ja przez tę ciążę bezmięsna, więc zrobię szaszłyki warzywne iiii przygotiję drinki (bezalkoholowe oczywiście) :-). Chyba teraz nie zasnę przez ślinotok!!!
ok spoko :-D
widze spora grupa sie zbiera :-) hihi a ja znowu mam ochote na soczyste kielbachy, szaszlyki z kurczaka, tudzież hamburgera - wszystko takie chrupiące z grilla... mmmm i do tego salatka warzywna, a to wszystko popic piwkiem z sokiem :-) upsss zapomnialam.... :-D
....a to wszystko popic soczkiem :-)
Witajcie :) Mam termin na 16 kwietnia :) Do tej pory nie znam płci dziecka :( 9-tego mam kolejną wizytę, mam nadzieję, że tym razem się nie będzie wstydzić heh. Jak tam wasze brzuszki/dzidzie ? Moja jest bardzo żwawa, zwłaszcza wieczorami.
Witaj :-)

a to jeszcze mozliwe zeby nie znac plci??? Chyba malo USG mialas co? Bo na moja logike jak do teraz nic nie widac to znaczy ze tam nic nie ma, a to rowna sie = dziewczynka :-)
 
a to jeszcze mozliwe zeby nie znac plci??? Chyba malo USG mialas co? Bo na moja logike jak do teraz nic nie widac to znaczy ze tam nic nie ma, a to rowna sie = dziewczynka :-)

asiunia mozna ;] Niektorzy nie chca np wiedziec :-)
Na moim jednym usg, w 20 tyg, polozna, ktora je robila zapytana o plec, od niechcenia luknela i powiedziala, ze 'prawdopodobnie dziewczynka' - czyli tak 50/50 :-D Ale trzymamy sie tej wersji i czekamy na dzioluszke! :-D
 
asiunia mozna ;] Niektorzy nie chca np wiedziec :-)
Na moim jednym usg, w 20 tyg, polozna, ktora je robila zapytana o plec, od niechcenia luknela i powiedziala, ze 'prawdopodobnie dziewczynka' - czyli tak 50/50 :-D Ale trzymamy sie tej wersji i czekamy na dzioluszke! :-D
ale ja nie mowie o tych co nie chca wiedziec, tylko o tych co chca a nie wiedza :-)

nam ultrasonografer (to nie polozne robia scany :-D) powiedziala ze nic nie widzi, ale chyba dzidzia cos tam chowa. Dopiero jak prywatnie poszlam to potwierdzily sie przypuszczenia ;-) tyle ze moje chlopaki od poczatku bezwstydnicy tacy rozkraczeni :-D
 
reklama
Ale jaja, wlasnie mi sie tak mocniej kichnelo, no i Mala obudzilam :-D Poprzeciagala sie chwile na wszystkie strony i znowu poszla w bety, hehe Ale slodziutkie to :happy:
miau :happy:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry