reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

witam wieczorem :)
wlasnie wciagnelam cala miche salatki owocowej a teraz kusi mnie cos slodkiego moze lody mhmmm
ale fajnie dziewczynom ze sie rozpakowaly :)
anawoj wspolczuje ten Twoj lekarz pewnie chce dobrze tylko nie wie jak to jest jak ciezarowka ma juz dosc
moj mlody urodzil sie 10dni po terminie i na dokladke wywolany uparciuch..i zadne ananasy herbatki z lisci malin ani seks nie pomogly ;-) teraz wolalabym tyle nie czekac i pewnie te wszystkie niesparawdzone sposoby zastosuje znowu :-D
 
reklama
lilou grupa wsparcia jak najbardziej :) musimy trzymac sie razem ;)
asiunia póki co Twoje przywoływanie do nas wiosny nie zdaje rezultatu, bo od kilku godzin tylko sypie i sypie...zreszta mamusiaDorusia i madziarkas pewnie cos o tym wiedza ;)
 
siedzę, ryczę i mam dość
boję się, bo jak on dojdzie do 4800 czy więcej....to jak ja mam rodzić?? Łomża mi cc nie zrobi, w Wyszkowie sądziłam,że przy takiej wadze nie będą się zastanawiać...więc już nic nie rozumiem.wygląda mi na to, ze jednak będą chcieli próbować SN....ale ja NIE CHCĘ!!!!!
nie umiem nawet myśleć, co będzie po porodzie. nie umiem sobie wyobrazić, że to w końcu nastapi..że będzie dobrze.
po jaką cholerę dwa razy pozwalałam doktorowi odklejac błony, jak potem nie mogę z bólu usiedzieć??
a najgosze,że jestem z tym sama. Paweł woli oglądać Matrixa, a wcześniej przez godzinę siedział przy kompie i oglądał ciągniki.
przepraszam Was, ale nie daję rady
 
anawoj-kochana,nie gniewaj się za to,co napiszę-ale wg mnie ten lekarz jest nieodpowiedzialny...bo z taką wagą maluszka to nie wierzę,żeby poród SN był ot tak,pstryk i po wszystkim..i do tego te poodklejane błony.CC już miałaś mieć dawno a nie czekać..Stresujesz się,wiem,a lekarz ma to gdzieś.Mój gin jak tylko waga w 30 tyg.pokazała 2 kg to już myślał o wcześniejszym rozwiązaniu ciąży (po 38 tyg.)żeby tylko było bez komplikacji i SN,bo cc to jak już musi być... (A to dlatego,że Marysia miała 3900 a ja jestem dość drobną i niską osobą,więc po co się męczyć???) Trzymam kciuki za Ciebie,będzie dobrze:))

U nas zima na całego,do mojego domku przyleciały bociany a tu biało,że hej;-) Życzę udanego weekendu,bez stresów:)) (I kto to mówi...)
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana,

anawoj, biedactwo :* Ciekawa jestem, czy jakby ten lekarz miał przeżywać to samo to też by tak postąpił. On nawet w połowie nie zdaje sobie sprawy z tego, co czujesz. Może on chce dobrze dla Maluszka, ale nie wiem, czy stresowanie Ciebie tak dobrze na Michasia wpływa. Z całego serca życzę, żeby jak najszybciej coś ruszyło.

Ja nie mogłam dzisiaj spać. Mąż pojechał na szkolenie do Warszawy i wraca późnym wieczorem a ja to przeżywam. Nie chodzi o to, że cały dzień sama będę, ale o to, że będzie daleko i w razie czego nie mam kogo prosić o pomoc. Już nawet w nocy mi się śniło, że zaczęłam rodzić, męża nie było i zadzwoniłam do mojej mamy a ona powiedziała, że może do mnie przyjechać dopiero jak wyjdzie od fryzjera (czyli za 3-4 godziny) :/ A ja już czułam jak mi dziecko wychodzi i zaczęłam się zastanawiać czym przeciąć pępowinę jak urodzę. Okropny sen brrr.

Mąż też się stresuje ale wiem, że zależy mu na tym szkoleniu więc nie zabraniałam mu jechać. Dzisiaj zabronił mi sprzątać i ruszać się gdziekolwiek a na obiad mam sobie zamówić pizzę, żeby tylko gotowaniem jakichś skurczy nie wywołać ;) Tylko, że jak poród będzie miał się zacząć to i tak się zacznie. Ale już się nie nakręcam bo jeszcze z tego stresu coś się zacznie dziać.
 
herbatita buziaczek:* dla Maluszka i Ciebie

anawoj dla Ciebie też buziaczek:*
nie przejmuj się P, faceci to też tak mają, nic nie kumają! takie to jakieś dziwne. czasem mają przebłyski i jest ok, przy pierwszym dzieciu się starają jak mogą przy drugim olewka, przy trzecim znowu lepiej... (moje doświadczenie przynajmniej tak mówi hihi)
a co do gina, to waga usg może się mylić o 0,5 kg, moje dzieci niby miesiąc przed porodem ważyły 2,5 a potem jakoś 3kg się rodziły, a w miesiąc to się chyba więcej niż 0,5kg przybiera (w 9tym mcu)
no ale mam nadzieję że jesteś z nim na cc na 100% umówiona, co? że nawet nie będzie próbował sn? po co z taką wagą się męczyć?? Ty prywatnie do niego chodzisz tak? bo na nfz to lubią sn próbować.

ja dzisiaj i jutro goście, zaraz idę piec sernik z brzoskwiniami:) kupe roboty no ale trudno, trzeba to trzeba.
na szczęście M posprzątał wczoraj chatę i nic nie trzeba robić:)

herbatke z liści malin zacznę pić jak mi powiedzą że ok, za 2 tyg.pewnie.
olej rycynowy powoduje biegunkę asiunia, ale biegunka wywołuje skurcze.. :-D
a jak działa ten durex żel? w sensie do masażu to jest? co może spowodować wywołanie porodu? jakiś składnik?

miłego dzionka, może ktoś urodzi ( z tych w bezpiecznym terminie ;-) )
 
Dzien dobry :D

anawoj biedactwo nie stresuj sie na bank nie pozwola Ci rodzic SN, ja mam przeczucie ze wszystko dobrze sie skonczy.
A co do meza to ten sam typ co moj. Oni tego nie rozumia jaki to stres u nas wywoluje bo dla nich to "tylko" porod...ehh...

Morgaine nie jakis tam zel durexa ale konkretnie Tingle. Go stosujesz na penisa i Twoja cipuszke. Ma dzialanie rozpalajace. Ja mam wrazenie jakby mrowki mi do malej wchodzily (dlatego tego nie lubie ale wtedy bylam juz po terminie wiec robilam WszystkO!) nie lubie, ale niektorych to jara wiec wiesz. No i ten wlasnie skladnik rozgrzewajaco-szczypiacy rozluznia szyjke i ja rozgrzewa. Dlatego u nas jest na liscie zakazanych we wczesnej ciazy. :-)

zawsze jakas alternatywa do olejku i herbatki :-D
 
anawoj a dlaczego w Łomzy nie chca zrobic cc? Skoro i ten lekarz nie chce, to moze oni oceniaja po prostu, ze dasz rade sn...
Ja nie wiem, na czym polegały Twoje ustalenia z tym lekarzem, ale moze on po prostu czeka na...koperte i wtedy zrobi ciecie...
 
Ale się tu dzieje! Dziewczyny rodzą jak te... no... po deszczu to chyba grzyby :) Spróbuję zaraz doczytać co mnie ominęło.
anawoj głowa do góry, musi być dobrze, a swojego faceta od dwóch dni na oczy nie widziałam, bo ma ważniejsze sprawy, tacy już są, podejrzewam, że się po prostu boją. Ale i tak musi być dobrze, jak Ty będziesz tak myśleć, to maleństwo też i będzie Wam łatwiej niezależnie od tego co się stanie.
 
reklama
Witam sobotnio...

Anawoj będzie dobrze, wiem to :) postaraj się nie stresować kochana, wiem, że to nie łatwo, ale spróbuj

Ja wstałam w złym humorze, popłakałam się, że tyle z Nas ma już maluszki i moje dwie koleżanki też a ja dalej czekam :( chcialabym, żeby maluszek już był z nami a tu nic, cisza... Dałam małemu czas do jutra jak nie to się na niego obrażę;-) Tata mu powiedział, żeby uważał, bo jak mama jest zła to lepiej schodzic jej z drogi:-D
 
Do góry