reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

dzien dobry
od wczoraj dopiero mam dostep do kompa :-(
bylysmy wczoraj w koncu u pediatry, generalnie wszystko ok, dostalam recepte na d3 a wit k dostalam "probke nie do sprzedazy" :-), tylko ze duzo trzeba dawac 2x5 kropli
w 2 tyg 900gr przybral maly zarlok :-)
pogoda cudna, wczoraj wracalysmy przez las i sarenka przebiegla droge-pies stanal wryty
 
reklama
no u nas nie ma odczynu poszczepiennego jeszcze.

nati
, ja tez bylam u pediatry, moj przybral rowniusienko 1kg od wyjscia ze szpitala - jak wychodzilismy bylo 3290, a teraz 4290 :-) ideollo ;-)
ale zapomnialam o ropiejacym oku i nie powiedzialam lekarzowi o tym, nie mam dalej kropli zadnych, w sumie mysle, ze to kanalik - ropka wylazi tylko jak mlody placze, na szczescie tak rzadko, ze prawie problemu nie ma ;-)
 
Kobietki czy dziecko z katarem mzoe isc na dwor z tego wszystkiego zapomnialam zapytac :-( a u nas dzis ciepelko i 24 stopnie.

Maly poszedl spac o 22.30 pobudka o 24.30 placz cycem plul i nie wiedzial co chce poszlam zrobilam mm 100 to wypil i spal do 5, katarek juz troche mniej nam wadzi kupilam inna wode morska sterimar i owile lepsza od tej z fridy od razu rozpuszcza i psika maly po niej a po fridzie nic. Sab simplex podajemy kolko o 18 nie bylo a o 22 tylko troszeczke sie po prezyl, nie rozumiem baczki mu ida takie ze hej z kupcia nie ma problemu po picku odbija jak stary a tu kolki. Dzis po raz pierwszy taka fontanne mi puscil w lozeczku ze tragedia musze zalozyc ten angel care bo nie mialam czujnika lezal w szafie ale zakladam bo lezal spokojnie sobie nic mu nie bylo a nagle fontanna taka ze jakby mnie nie bylo to tragedia wystraszylam sie strasznie. Meza mam kochanego w koncu jest ok pomaga mi jak maly ma kolke nosi i nosi. Ja normalnie nie wiem kiedy zasypiam...:baffled:
 
u mnie dzis nieco gorzej niz wczoraj, tzn maly mniej spi ;-) ale do 6 nocka niezla, potem do 8 amba, ani mowy bylo o spaniu. czy to mozliwe, zeby dziecko mialo kolki w nocy? ja wiem, ze 6 rano to dla niektorych rano, ale dla mnie noc, zreszta jemu to sie zdarza zwykle wczesniej, ok 4 rano sie budzi,marudzi, prezy, niby oczka zamyka do spania ale zasnac nie moze, poplakuje, chce cyca, wypluwa, ulewa z przejedzenia, no nie wiem, o co kaman. przebieram, odbekuje, nic nie pomaga. dalam mu dzis sab simplex i w koncu o 8 rano zasnal i spal do 11. hmm. nie wiem.

odwoze dzis starszaki na noc do ich ufofanej cioci :-) fajnie nie? ;-)
 
aneye jesli zdarza sie to codziennie to podaj mu juz przed karmieniem np... moj jak o 17 dostawal kolke wiec o 16 przed karmieniem juz dostal sab simplex i nie bylo kolki bo podobno w trakcie to juz po ptokach
 
jankesowa- ja bym na spacer wyszla na Twoim miejscu ale ja to ja :-), jest cieplo, wozek ma bude wiec od wiatru chroni wiec smialo idz

my wrocilysmy ze spacerku, cudnie, tylko czemu nikt nie sprzata lasu z przewalonych drzew???- wiem wiem przesadzam ale dosc trudno sie omija takie konary- wozek idealny mam ale jednak ciezko tak po lesie pod gore i jeszcze z psem krecocym sie obok. Moj pies nie odejdzie na krok od wozka

moja malutka tez o 6 sie budzi ( codziennie- niestety juz to dla mnie nie noc :-() i budzi sie krztuszac, chrapiac, ulewajac, dzisiaj np obudzilam sie patrze na nia a ona cala buzke ma w "twarozku" :-(, to chyba z przejedzenia bo zazwyczaj od 5 jej cyca na spiaco daje bo do tej 6 chce spac. Wlasciwie ulewa rano i wieczorem przed snem a tak caly dzien nie dziwne.
 
Jestem ale ledwo żyje.....Jak na razie udało się okiełznać dzieciaki ale dom wygląda jakby tornado przeszło... a ja nie wiem jak się nazywam...
 
reklama
Do góry