reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

nio Aneczka jeszcze by się tu znalazła np. Nela ;) hihihihi
mamusiaDorusia-oby to nie zapalenie płuc, starszak miał w czerwcu, a młoda dała radę ;) będzie dobrze
mitaginka-ja bym wolała obcą osobę.......nie dalabym rady, ale nie stresuję Cię, ja mam tyle obaw o moją nianię...............bosz.......szkoda, że nie mogę z 1cm belenki łyknąć ;)
 
reklama
mitaginka-długo by pisać :) dlatego, że możesz więcej wymagać bez stresu, ze się obrazi czy też będzie Ci coś wytykać, babcia z zasady jest od rozpieszczania, rodzice od wychowywania.........no i codzienna obecność....brrrrrrr, no i wolę od obcej osoby słyszeć, że coś zrobiła po raz pierwszy (bolałoby mnie to słyszane z jej ust, z jej satysfakcją).......piszesz, ze Ci systematycznie działa na nerwy, to co będzie jak będzie tak obecna w Twoim zyciu?
 
Hatorska – tego samego jestem zdaniaodnośnie niani.. jak moja teściowa siedziała z małym (ażmiesiąc) to faktycznie młody ok, nawet obiad nam ugotowała ale jejkomentarze powalały.. no i wiedziała co mamy gdzie, co kupiliśmyitp co mnie do szału doprowadzało bo nie omieszkała się wtrącaćczyt. dawać rady. Takie rozwiązanie ma plusty i minusy jak każde inne.. niania nie da tyle miłości i troski
 
Margola boski post :-D
Aneczka moj tez czasami tak robi a ja jak slysze w wannie ze maly placze to juz mi sie odechciewa kapieli ;-)
Hatorska uparta ta Twoja malutka ale moze jak nic innego nie bedzie to zje butle
MamusiaDorusia oby to byly tylko zabki:tak:
Mitaginka ja zawsze woze z tylu chociaz poduszke moge wylaczyc..gdybym go miala z przodu to chyba by mnie za bardzo rozpraszal..fakt ze maly jak sie jedzie to bardzo nie placze jedynie jak w zlym humorze to na swiatlach innych przystankach ;-)
 
reklama
Do góry