reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Aneczkaa niedawno tu dziewczyny tą siatkę krytykowały ;-) ale ja też taką mam i jestem zadowolona bo mój maluch też wysysa jabłko ładnie (tyko musi być takie kruchutkie) a jaki spokój przy tym mamy ;-). Nie dawałam jeszcze nic innego ale mam nadzieję że się dalej sprawdzi!
 
reklama
aneczkaaa nie przewija, nie karmi, nic, a te 1,5 h to nie postęp, bo tyle to zazwyczaj była :/
kozica noce to Tysia generalnie ładne miała, a i w dzień jest lepiej ;)
dranissimo bo ja teraz w ciągu dnia to chodzę na 4 spacerki, każdy tak po 1,5 h to się uzbiera! Te 5-6h to nie w ciągu, tylko w sumie. Wychodzę jak Tysia senna, ona popłacze, ja ja ponoszę, potem wsadzam do wózka, marudzi, czasem cyc "na dobicie" ale w końcu zasypia i mam 4o min spacerku w ciszy ;) i taki cykl powtarzam 4 razy :) nie ma lekko, ale radzić sobie trzeba!
 
asiunia, ja właśnie o zumbie myślałam, bo fajnie wygląda jak na necie oglądałam filmiki i podobno niezle się mozna zmęczyć :)

:)
wlasnie wrocilam... uff... jestem tak spocona ze nawet spodnie mokre i wyglada jakbym sie posikala :-D jest mega, idz idz!

lenka
bedzie dobrze. Musisz byc twarda i nie dac sobie w kasze dmuchac! Trzymaj sie laska!

aneczka gratki! a to ze sie dostalas to znaczy ze za free?

mitaginka to jak przyjdzie tesciowa nastepnym razem to powiedz ' dobrze ze mama juz przyszla mam sprawe w banku, za pol godzinki bede' :-D no i wyjdz :-) no przeciez jakies proby musza byc!
 
Mitaginka- o właśnie o coś takiego jak Asiunia piszę mi chodziło

spać mi się chce, zauważyłam zależność mała w nocy śpi i wstaje o 6 jestem bardziej nieprzytomna niż jak nie śpi i wstaje o 6. leżymy sobie na podłodze mała zaraz "dojdzie" pod łóżeczko- ostatnio super zabawa to bawienie się pampersami co leżą pod łóżeczkiem a ja idę spać
 
nati - Dżoana jest mega grzeczna.. zdolna i jeszcze grzeczna.. ciekawe jaki syn będzie ;-)

Wczoraj neta nie miałam... wysiadło coś. Mała mega maruda w nocy – ma katar i nie mogła biedna oddychać przez nos więc dyda nie ciągnęła. Odciągałam gile i nad ranem zakropliłam nos. Temperatury nie ma i nie wiem czy iść do lekarza... chyba poczekam jeszcze zakraplając nos i smarując pulmexem na noc. Zobaczymy czy to toś da.


I mam pytanko do jankesowej bo chyba ona kupowała nebulizator ten misiowy i czy go polecasz?? no zakupić jakiś muszę i nie wiem który..
 
Witam,
dzisiaj wolne, bo M ma szkolenie i mi szefowa pozwoliła nie przychodzić :) W sumie to jak jest 6 dzieci to po co mam tam siedzieć.

aneczka, super, że się dostaliście do żłobka. Gratuluję :)

teściowa była dzisiaj półtorej godziny, nadal nic nie robi przy małej...
Zrób tak jak mówi Asiunia, wyjdz coś załatwić. Albo pójdź do kibelka czy do łazienki pod prysznic w tym czasie. Będziesz na miejscu w razie problemów a teściowa będzie musiała spędzić czas z Tysią. Ja tak kiedyś mojej siostrze zrobiłam, że poszłam na dłuższe "posiedzenie" do wc a ona chcąc nie chcąc musiała siedzieć z Gabrysią. I co, dała radę :)

Do nas jutro zawita moja siostra i zostaje do poniedziałku. Trzymajcie kciuki, żeby nie było nerwów, bo ja się boję, że zwariuje. Mama idzie na kruszenie kamieni a siostra nie chce sama zostać w domu.
 
hej hej :-)

kozica, aneczka
- hehe, to nie Felek :-D :-D :-D to Maksiu moj! jak maja smoka to odroznic nie mozna :-D tylko usteczkami chyba sie roznia. bosko zasypial, hehehe, choc tylko raz mi sie to zdarzylo :-)

nie moge pisac, bo Maks chyba lepiej dzis i normalnie nie daje mi zyc. mamo, pograj ze mna w memo, mamo, a wiesz? mamo, a wczoraj... i ciagle cos mi pokazuje, czegos chce i latam od 7 z jezorem :-D ale dalej bardzo duzo kupka :-( i ma skrety co chwile. cholera jasna mac. i wczoraj wieczorem temp 38 znowu.
 
młody dał mi dzisiaj po garach... obudził się o 2 w nocy i nie spał przez godzinę :ohmy: bawić mu się zachciało :ohmy: :ohmy: jak w końcu zasnął to obudził mnie na dobre o 6 rano :ohmy: :ohmy: powaliło go dzisiaj totalnie... muszę się kawy napić, bo padam na pyszczek...

aenye Masio the best :) mam nadzieję, że niedługo mu przejdzie :)

Mitaginko zrób tak jak dziewczyny radzą bo inaczej sie nie nauczy

Aneczkaa gratki żłobka :)

Asiunia u nas za żłobek państwowy płacisz a i tak ciężko się dostać, bo płacisz mniej niż w prywatnym a dzieci duuuzo wiecej niz miejsc, u nas w Krakowie np w ciazy nie dało sie zapisać, więc du...pa
 
reklama
witam :)
ja juz po p-kolu spacerku i jem sniadanko..mlody spi w ogrodzie...nie wiem co sie stalo z moim dzieckiem juz sie budzil tylko raz na mleko w nocy lub wogole a teraz znowu 3 pobudki :-( skora na brzuszku masakryczna chyba musze wybrac sie do lekarza chociaz wiem ze nic madrego nie powie bo juz przechodzilam to ze starszakiem ale moze akurat trafi z jakas mascia emolientem a przynajmniej na recepte bedzie free..
aenye nie wiem dlaczego caly czas mi sie wydaje ze Maksio jest maly a on przeciez miesiac starszy od mojego Bruna :-D filmik boski :-) ten z tancem to tez on? bo moj starszak tanczyl identycznie :-D
baby wspolczuje nocki
asiunia to dzis z tym pieskiem? ;-)
aneczka gratuluje zlobka :tak:
cucumber moze siostra pomoze Ci z mala i nie bedzie zle :-)
mitaginka chyba tez bym zrobila tak jak dziewczyny mowia...i albo sobie poradzi albo bedzie dzwonic albo zrezygnuje z opieki nad mala ;-)
nie zdazylam posta dokonczyc i dziecie sie juz wyspalo :baffled:
 
Do góry