• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kwiecień 2011

reklama
No, poczytane :)

Sto lat dla półroczniaków :* Asia, Nisia i nie wiem, kto jeszcze ;)

mitaginka, zdrówka życzę :) i współczuję sytuacji z teściową, sama jestem ciągle zazdrosna o moją Gabę.

mitaginka, ja jestem w stanie Cie zrozumieć chyba. U mnie z teściową podobnie. Co prawda nie wiidzimy się często, raz na 2,3 tyg, ale przy niej to ja zawsze jestem tą złą. Źle ubrałam, za mało dałam jeść, herbata nie taka jak być powinna, że przeze mnie caly czas chora bo za dużo na dworzu.. oszaleć można. ona tylko nosi małą i gdera. jak w zeszłym tygodniu była u nas przez weekend to .. musialam sobie walnąć drina bo nie szło słuchać. dzięki Bogu M stał za mną, i powiedział na koniec, żeby mamusia się tak nie wczuwała bo będziemy robić i tak po swojemu. Tak więc kochana, myślę że nasze bąble mimo wszystko i tak nas najbardziej na swiecie będą kochać, nawet jak dla ich dobra będziemy je męczyc fridami. edit; Klaudia jest przeziębiona już CZWARTY tydzień i frida non-stop w urzyciu....
oj, widzę, że mamy podobne teściowe.

no widzisz?! wcale babcia nie jest taka świetna..

a moja wstala i bąki puszcza:-D będzie koopa.musze poczekać az zrobi i dopiero dać zupę bo co to za przyjemność jesc i s..kupe robić?:-D
to samo dzisiaj pomyślałam jak moją karmiłam, bo jadła obiadek i robiła w tym czasie kupę :P

Mamy ostatnio dwie, czasem trzy kupy dziennie, jakaś zmiana, chociaż je to samo. Czasem jest czwarta, ale jej nie liczę, bo to taki mały bobek ;P wczoraj mi tak Gaba stękała, czerwona cała na buźce, patrzę w pieluchę a tam kupa wielkości ziarnka pieprzu ;P stękała stękała i g...o z tego wyszło ;P

Teraz jej dałam chrupa i go rozciapała w palcach i te palce podziwia jakby stworzyła dzieło swojego życia :D
 
cała przyjemność po mojej stronie :-)
nie chce mi się iść na stację pompowac koła :-(, no ale muszę iść. może do lidla się przejdę ale czy jeszcze jakieś ubranka znajdę?? tego nie wiem, bo tam rajstopki były z abs też prawda??
 
Hello kobiet

Mamy pierwszy dzien Olka w żłobku za sobą, bylo fajnie pod warunkiem ze mama za drzwiami nie znikala:sorry: :sorry:W piątek mamy drugie podjscie i planuje zostawic go na czas szczepienia Liwki, zobaczymy:eek:
 
za 10 min minie godzina jak mała na podłodze sama się bawi i to bez pieluchy a ja się tak obżarłam że nie chce mi się wstać. niech się jeszcze pobawi trochę.
Jola- biedny Oluś no ale musi się przyzwyczaić.
 
reklama
Nati no właśnie nie musi, chce go dać bo on lgnie do dzieci wie jak nie bedzie chcial chodzic to nie, ja i tek w domu siedze a moim zdaniem dobrze mu zrobi jak te dwa dni w tygodniu pójdzie na pare godzin. Zobaczymy
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry