Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
oj, widzę, że mamy podobne teściowe.mitaginka, ja jestem w stanie Cie zrozumieć chyba. U mnie z teściową podobnie. Co prawda nie wiidzimy się często, raz na 2,3 tyg, ale przy niej to ja zawsze jestem tą złą. Źle ubrałam, za mało dałam jeść, herbata nie taka jak być powinna, że przeze mnie caly czas chora bo za dużo na dworzu.. oszaleć można. ona tylko nosi małą i gdera. jak w zeszłym tygodniu była u nas przez weekend to .. musialam sobie walnąć drina bo nie szło słuchać. dzięki Bogu M stał za mną, i powiedział na koniec, żeby mamusia się tak nie wczuwała bo będziemy robić i tak po swojemu. Tak więc kochana, myślę że nasze bąble mimo wszystko i tak nas najbardziej na swiecie będą kochać, nawet jak dla ich dobra będziemy je męczyc fridami. edit; Klaudia jest przeziębiona już CZWARTY tydzień i frida non-stop w urzyciu....
to samo dzisiaj pomyślałam jak moją karmiłam, bo jadła obiadek i robiła w tym czasie kupęno widzisz?! wcale babcia nie jest taka świetna..
a moja wstala i bąki puszczabędzie koopa.musze poczekać az zrobi i dopiero dać zupę bo co to za przyjemność jesc i s..kupe robić?
![]()