nati_k
super mama
poszłam do lidla ( swoją drogą nie wolno mi chodzić z pełną kartą tam gdzie mozna dla dzieci coś kupić ledwo się powstrzymałam bo przecież aukcje wygrywam w pt lub sobotę :-))no i przy kasie się okazało że mam przeterminowaną karte ale się wściekłam no to dawaj do domu. oczywiście przez tą przeprowadzkę i brak mebli zajęło mi trochę znalezienie nowej a rozbieranie i ubieranie małej nie należy do moich ulubionych czynności i Asi też nie no i z powrotem do lidla. mała po drodzę zasnęła i nawet w kąpieli płakała taka zmęczona biedactwo.
ale rajstopki 2 pary z abs na kolanach i stopkach mam.
ale rajstopki 2 pary z abs na kolanach i stopkach mam.

a do tej pory co miesiąc 12-tego przychodziła ze 100 ciekawe, obraziła się?? ale chyba powodu nie ma
Co, albo jakie czapy nakladacie swoim maluchom na dwor? Bo moja sciaga cokolwiek bym Jej nie zalozyla, zawiazywane tez jakos potrafi
A u nas pizdzi i musi miec cos na glowie!
Zrobilam Jej mieszanke z kleikiem, moim mlekiem i dodalam jablko. Zajadala sie! Ulga :-)