• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kwiecień 2011

reklama
asiunia- ja dawalam jogurt ze slowiczka z musem owocowym po 6mies, i moj wcina jak szalony :

moje dziecko nie cierpi lezec na brzuchu dlatego sie nie przekreca... myslalam ze nie potrafi za to przez sen robi to non stop a potem zly bo nie chce tak spac i sie wybudza....
sto lat dla polroczniakow :-):-):-)
moj maly nie chce kaszki wcale.... a tak ogolnie to znowu pil z cyca....:szok:
 
Ostatnia edycja:
asiunia, ja też daję jogurt z owocami ze słoiczka i dodaję do niego kaszkę albo kleik ryżowy, bo daję jako posiłek normalny a samym jogurtem się nie najada na długo. Owoce wcina na podwieczorek.

Wczoraj dałam Gabie banana w siateczce. Dziecko było w siódmym niebie, zjadło pół banana w dwóch porcjach. Za to ja nie wiedziałam, czy się cieszyć czy płakać, bo WSZYSTKO było w bananie ;P Ubranko, włosy, buzia, podłoga, huśtawka, bo ją wsadziłam w huśtawkę wtedy. Od razu poszła do kąpieli.

Sto lat dla Felusia :*
 
te rajtuzy z biedronki to jak rozmiarowo są normalne zawyżone czy jak ? a i jakie kolory na dziewczynkę wyślę męża tylko on musi wiedzieć dokładnie co kupić jaki rozmiar i kolor :-D

ja jeszcze nie dawałam jogurtów ponoć petitki są bardzo uczulające i należy je wprowadzać stopniowo i obserwować ja w tym tygodniu wprowadziłam żółtko 2 x w tygodziu do zupy a w przyszłym tygodniu ryba i bedzie 2x żółtko 2 x ryba i 3 x królik od czasu do czasu spotykam się z taka połozna co się specjalizuje w dietetyce i wprowadzaniu pokarmów maluchom.
 
ja mialam na mysli jogurty takie z lodowki nie ze sloiczka :-D my jemy takie
petits.jpg
 
akkm moja tesciowa dala mi te grubsze... ( jedna stopa w prawo jedna w lewo) na 80-86 i wypadaja moim zdaniem normalnie rozmiarowo


ja dawalam juz danio serek kilka razy i nic mu po nim nie jest a smakuje ze uszy sie trzesa :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry