reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Witam Was..
Dawno nie pisalam..brak czasu..
Co u Was? Jakos ucichlo to forum..
My nie cycolimy od polowy pazdziernika..Bylo super przesypial noce lub obudzil sie raz...A od tygodnia mam masakre..Spi slodko i nagle zaczyna krzyczec nie moge go uspokoic,siada placze wola mnie ..i tak co pol godz godzine...Zaczyna sie ok 12...czemu to znow wrocilo? Bylo tak dobrze..Czy moze byc az tak zle od zebow? Bo ida mu chyba 5...jestem zdolowana, cieszylam sie ze to minelo a tu znow...
Pozdrawiam,piszcie co u Was
 
Hdj babeczki

wpadlam sie tylko wytlumaczyc. Mam coraz mniej czasu na forum i poprosilam bestyjke o zdjecie mnie z moderowania. Zaproponowalam tez jedna z was ktora wydawala mi sie stworzona do moderowania ale zobaczymy co szefostwo zrobi. Bede oczywiscie zagladac w miare mozliwosci. Trzymajcie sie babeczki
 
jola jak dla mnie to może to być każdy :tak: tylko nie ja bo nie mam czasu :-p

Byłam prawie miesiąc bez kompa i dlatego nic nie pisałam. Zaglądałam tu gościnnie i podczytywałam tylko, a że niewiele tego więc jestem na bieżąco :-p

Dziewczyny myślałyście już o wakacjach???? Bo my w tym roku zarezerwowaliśmy domek w Skorzęcinie (nie chce nam się już jechać nad morze bo mamy daleko a góry z Julkiem na razie odpadają, zostało więc jezioro;-))
 
Witam WSZYSTKIE MAMUSIE I MALUSZKI KWIETNIOWE :) Dawno mnie nie było na forum i postanowiłam się odezwać:-)
Jestem Mamą Wojtusia urodzonego 26 kwietnia :-)
 
..... no nie....dziewczyny nie róbcie jaj!!!! Piszcie!!!! Jak ja teraz kompa już mam to WY nic???? Szybko mi tu relacjonować jak upłynęły Wam ostatnie dni????

U nas po staremu. Julek gada jak najęty! Chce robić i mieć wszystko to co Kuba :tak: teraz moim zdaniem jest najfajniejszy wiek dziecka bo jest taki słodki i wszystko papla :happy2:
 
Witajcie.

Faktycznie tu pustki. Baby nie będziesz miała dużo roboty;-)
Ja obiad ugotowałam, chałupkę ogarnęłam i zbieram się zaraz do pracy. Liwia zażyczyła sobie iść na drzemkę "do małpki" jak nigdy, wczoraj nie miała drzzemki więc musi nadrobić.
Odzywajcie się dziwczynki bo zaniknie nam to forum.
 
Bachucha Julek gada po naszemu :tak: już całe zdania układa. Oczywiście nie mówi "r, sz, cz itp. oraz "K" więc "tak" u niego to "tat" :-) "Kuba" to "Puba" itp. ale większość można bez problemu zrozumieć. Dzisiaj zadał nawet pytanie "Gdzie jest moja piła?". Moim chłopcom mowa akurat szybko przychodzi, Kuba też wcześnie mówił.
 
reklama
Witam kochane kwietniówki

Wieki mnie tu nie było , ale widze ze i wiekszasc wywialo . Gratuluje kolejnych fasolek niech zdrowo rosną a i wysledzilam ze nasz Gracjanek bedzie miał rodzenstwo wielkie gratki

U nas wszystko wporzatku mlody rosnie jak na drozdzach , co do mowienia to nygusek maly i za bardzo mu sie nie chce , wiecej gada po swojemu Ale przyjdzie czas Ja nadal z modym w domu i jest mi z tym mega dobrze :)

Pozdrawiamy Was cieplutko :-*
 
Do góry