reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Dziekuje Wam dziewczyny za gratulacje:tak:podziwiam Was z tym pisaniem od tego momentu jak napisalam o porodzie widze ze doszlo juz kilka stron:tak: ale zawsze czytam Was wytrwale:tak:
 
mam nadzieję że jest po, jest wszystko ok i odpoczywa.
coś długo to trwa.
może zmęczona i zasnęła i nie pisze...o7 rano juz spała między skurczami!! kurcze baby!!! daj znać!!!
 
...e tam...jeśli chodzi o zwiastuny porodu, to ja już wszystko mam od dwóch tygodni, tzn i mdłości i powrót zgagi, nawet mnie dreszcze telepią i smak dziwny w ustach, że nie wspomnę o skurczach najróżniejszego rodzaju....i nic

zresztą Akkm chyba także zaliczyła powyższe, a nawet więcej...nie wiadomo, jak to jest ...zielona jestem i tyle
 
reklama
Dzięki moje drogie za numery tel :) Teraz czuję się bezpieczna i mogę rodzić :-) A może miałam ze dwa numery.... :-D

Aknovi, Twojego numeru nie mam, tylko Ty masz mój :-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry