reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witajcie dziewczyny

Dzisiaj cos napisze chociaz a nie tylko zawsze czytam i czytam Was:tak:Moj maly spi, starszak bawi sie, troche ogarnelam juz mieszkanko , musze jeszcze zmienic posciel wszedzie.
Wiecie dziewczyny, ze moj amluch od trzech dni jest taki niespokojny i widze ze na dole w dziaselkach ma dwie biale kropki, jak bede szla na szczepienie to niech az lekarka zobaczy bo nie chce mi sie wierzyc zeby to byly zabki:szok:
U nas pepek odlecial po jakis 2 tygodniach i dobrze bo nic nie przeszkadza teraz w zakladaniu pieluszki.

Widzialam ze pisalyscie tez o wadze, powiem tak dziewczyny nie macie zle i zobaczycie ze zgubicie to ja z Szymkiem przytylam uwaga 30kg i gubienie tego szlo dlugo i mozolnie poniewaz zaczelam zjezdzac z wagi dopiero po roku a suma sumarum i tak zostalo mi po tamten ciazy 5kg. W tej przytylam 11,5kg nie wiem ile poszlo mi bo w domu wagi nie mam ale jak bede szla na kontrole do lekarza to tam sie zwaze w koncu cala ciaze mnie tam wazyl, ale widze ze z wagi szybko zlecialam ale jeszcze jest do nadrobienia chocby te 5 kg zaleglego:tak:

Dziewczyny mam pytanie czego uzywacie na brzuch?????mi brzuchol spadl ale mam luzna i sflaczala skore i czy jestescie zadowolone.....

Mam jeszcze jedno pytanie bo zupelnie zglupialam i nie wiem czym sie sugerowac dziewczyny czy bedziecie szczepic maluchy dodatkowo????mam na mysli rotawirus i peneumokoki????

Wowo jak na mnie to niezle sie rozpisalam:-D

Wszytskim nierozpakowanym mama zycze szybkiego rozwiazania:tak:

dziewczyny czy wie może któraś od kiedy można stosować sab simplex? u nas kolki.... :(

Marma ja tez mam sab simlex i mi napisali na kartce ze moge podawac po 5 kropel.
 
reklama
U nas dzziś od rana mąż i córeczka mówili do brzuszka: "Michaś wyłaź już z brzuszka, choć tu do nas, po co tam jeszcze siedzisz? Wyjdz już, będzie fajnie":-) no zobaczymy czy się posłucha.

Zmykam, jade na masaz, mam nadzieje, że postawią mnie na nogi i będę mogła wybrać się na długi spacer i wejść kilka razy na 5 piętro;-)choć mieszkam na 1:-D
 
ja codziennie tacham się na 3 pięterko mieszkam na takowym, i nie daje jak widać to rezultatów, nie chce mi się nic przez to , sprzątać już nie mam co,chyba że podłogi umyję,ale też mi się nie chce ,nieee na spacery też przestane chodzić bez sensu tylko mnie wszystko boli a efektów żadnych, uuhh.
Tylko narzekać teraz mogę .

gorąco mi ,ręce i syrki puchną.
 
Dzień dobry!!!

Melduję się w dwupaku off course ;-)Teraz to już Staś musi poczekać co najmniej do poniedziałku :-) Pojem sobie przez święta, odpocznę i deadline przyszły tydzień :-)

Dziś rano P mi mówi czy może nie zmienimy imienia. Bo Staś takie staroświeckie. Ja już się przyzwyczaiłam i nic zmieniać nie będę ;-)
Czekam na kuriera z nowym telefonem :happy2:ale sobie prezent na zajączka zrobiłam :) nie mogę się ruszyć z domu więc biorę się za sprzątanie. Myślę czy się do Ikei nie wybrać po pojemnik pod łóżeczko,ale mam trochę opory przed trasą. Nie mam daleko, ale jakiś mały strach jest.

Magdalen ja w sumie tez się piszę na poniedziałek, poród koniecznie rozpoczęty odejściem wód no bo jak śmingus to śmingus:-D
we wtorek mam wizytę u lekarki a wolałabym zaoszczędzić sobie 250 zł i masażu szyjki :tak:

ducha szkoda że Cię nie będzie, im nas więcej w dwupaku tym raźniej;-)

karina witaj:-) ja kupiłam pas poporodowy,zobaczymy czy będzie skuteczny...

emi no to jak wszytko gotowe to trzeba Sandrę przekonać do wyjścia.Może nieśmiała jest ;-)

Mitaginko jak samopoczucie??
 
magdalen, spoko, może być, byle przed wtorkiem. Nie chcę już iśc do gina to po pierwsze, a po drugie mam zwolnienie do 23.
 
Dzień dobry!
Nie, nie wylądowałam na IP, jak widać, wciąż 2w1. No nic, Mała ma nas w nosie,no chyba że nagle się jej odwidzi.
Wczoraj były dwa, może 3 fajne skurcze i koniec, dzisiaj rano 1. Troche pomęczyłam brodawki, mąż się nie spisuje,bo ma stresa i nie może przestać mysleć,więc mogę tylko na 2xS liczyc, żeby Młodą sprowokować. Jeny, na co mi taki mąż,jak wcale nie ma z niego pożytku..... Wkurza mnie tylko. Samym gadaniem do Anielki nic nie zdziała. A na dzisiaj teoretycznie termin. Zła jestem, jak widać.

emi - ja codziennie na 2 piętro w kamienicy, to prawie 4 w bloku, i to kilka razy dziennie i nic. Spacery też takie uskuteczniam, że hej i też nic. No może nie takie nic, skoro mi szyjka w tydzień prawie zniknęła. W każdym razie - czekamy na cud :)

Koleżanka wpadła i już nie dopiszę co chciałam.
Buziaki:*
 
reklama
Anisad dzień przed miałam takie plamienia w ciągu dnia a w nocy jechaliśmy na IP, więc pewnie coś się rusza :) ale spokojnie poczekaj na skurcze :)
 
Do góry