reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Mogliby wiecej płacić ,ale dobrze że pod nosem i tak na prawde mozna odpocząc z rana ,ale popołudniami niestety już nie .Nie można mieć wszystkiego .

Aneczkaaaa nie wiem już co ją uczula ,wkurza mnie to bardzo i szkoda mi jej strasznie .Odstawie jednak te słoiczki bobovity ,i zostanie na hippie -bo niestety nie chce jeść moich zupek .
Zresztą na razie to wszystko odstawie i zostanie na samym mleku dopóki jej ta wysypka nie zniknie .I musze mocz złapac do badania i oddam u siebie do laboratorium.
I codziennie modle sie o to żeby jej to ulewenie przeszło i zapowietrzanie .Ona nawet i to tak konkretnie potrafii odbić z 2 lub 3 godziny po jedzeniu i nie chce leżeć na brzuszlu bo zaraz jej się ulewa i płacze.
Oliwcia właśnie skończyła 5 miesięcy i obrócic się tylko na boczek potrafii ,do reszt nie mam zastrzeżen tylko sie martwie że ona nie chce na tym brzuszku leżeć i nie chce się obracać ,tylko lezy i piszczy bawi się zabawkami ,albo warczy -nauczyła się .
Ale ja zrzeda matka jestem :szok:
 
reklama
nati - ja mam na kluczyk tylko w drzwiach balkonowych. Mam też takie blokady na okna ale one wydaja dźwięk jak dziecko otwiera okno.

lenka- moja na brzuchu od urodzenia leży i to lubi. Ale z brzucha na plecy się nie przekula.. trochę zacofana ale i tak MEGA KOCHANA!! Ja bym ją już na tym etapie zostawiła ;-) Zbieram się laski na spacer co by wrócić przed Brzydulą :-)
 
Lenka ja myślę że to ten płyn lub ślinienie, mój jak ma smoka i się poślini to zaraz w takich właśnie krostkach, dlatego go często chusteczką przecieram
Aneczka myślę, że jak małego ciepło ubierzesz to nic mu nie będzie


wyczaiłam dziś, że jak mój się w nocy rozbudzi, kręci to najlepiej nic nie robić, dziś tak zrobiłam i z godzinę się coś pokręcił, pogadał i zasnął, normalnie bym go karmiła i tak wytrzymał bez żarcia od 19:30 do 5, można? można :tak: ciekawe cy dziś w nocy się to sprawdzi bo już mnie dobija to wstawanie nocne


a wasze maluchy jak śpią w nocy? ile przesypiają ciągiem? o której pierwsza pobudka?
 
w tych słoiczkach hippa to tylko właściwie są warzywa ,woda i olej ,a w bobowity skrobia kukurydziana ,i jeszcze cos tam jeszcze .
musze wybrać sie do sklepu i kupic cały asortyment hippowych słoiczków .
i w krochmalu ją dzisiaj wykąpie .
no i wszystko zrobiłam co miałam zrobic ,jakos dzisiaj nikt nie dzwoni .i jeszcze 2 godzinki spadam do domku ,kurcze ale jutro juz na 6 godzin i po południu blllleeeeeee
spróbuje małą przekonać do chusty i na spacerek się wybierzemy :-)
Powiem Wam szczerze ze ja to jej za bardzo wiazac nie umiem tzn.chusty .Ćwiczylam tyle czasu przed lustrem a jakos nie potrafie bez lustra jej zawiazać i musze miec pomoc C .
Acha miałam się Was zapytać ,Wasze dzieciaczki tez czasami mają jeszcze wzdecia ,bo Oliwcie to tak meczą te bączki że az cała sie wije -ale wtedy wychodzą :tak:
 
dziewczyny - dajecie maluchom piętkę, napiszcie mi czy to może być z normalnego chleba czy jakiś specjalny? jakoś tą piętkę specjalnie odkrajacie czy jak leci? dziecko się nie "pokaleczy" ostrymi kantami? bo chciałabym też podać a nie wiem jak :confused:
 
Lenka mój wdęć nigdy nie miał to nie pomogę, ale możesz podać espumisan, a co do chusty to ja nie kupowalam, kupiłam nosidełko, żeby M też mógł nosić i mały woli to niż spacerowkę :tak:
 
Lenka ja myślę że to ten płyn lub ślinienie, mój jak ma smoka i się poślini to zaraz w takich właśnie krostkach, dlatego go często chusteczką przecieram
Aneczka myślę, że jak małego ciepło ubierzesz to nic mu nie będzie


wyczaiłam dziś, że jak mój się w nocy rozbudzi, kręci to najlepiej nic nie robić, dziś tak zrobiłam i z godzinę się coś pokręcił, pogadał i zasnął, normalnie bym go karmiła i tak wytrzymał bez żarcia od 19:30 do 5, można? można :tak: ciekawe cy dziś w nocy się to sprawdzi bo już mnie dobija to wstawanie nocne


a wasze maluchy jak śpią w nocy? ile przesypiają ciągiem? o której pierwsza pobudka?

Moze masz racje ,ona strasznie sie ślini ,jak sie bawi to sobie uleje i czesto tego nie zauważe i potem lezy tak w mokrym .
Oliwka zasypia o 19:00,19:30 ,zjada 18:00 ,18:30 ,śpi do 4 tej lub do szóstej .Jak np obudzi się o 2 giej to daje jej pić zamiast mleka i wtedy pieknie mi zjada z rana
 
Lenka mój wdęć nigdy nie miał to nie pomogę, ale możesz podać espumisan, a co do chusty to ja nie kupowalam, kupiłam nosidełko, żeby M też mógł nosić i mały woli to niż spacerowkę :tak:
Ja teraz chusty nie kupowałam ( a nie przepraszam kiedys kupiłam ale oddałam bo sie pruła i juz mi sie odwidziało )gdyz nie byłam przekonana i wolałam tez nosidełko ale dostałam w prezencie chuste a wiadomo darowanemu koniowi ...
Próbuje mała przekonac i siebie też .
Muszę kupic puzle piankowe ,piłeczkę ,nowa uzywana mate (sa fajne na allegro za 30 zł) bo ta juz jej sie znudziła ,kaczuszke do kąpieli ,i bodziaki z długim rękawkiem na 80 cm ,i ciepłe czapeczki
Sonia a Wy juz w spacerówce spacerujecie ?Ja musze mała z gondoli przestawić na spacerówkę gdyz do tej pierwszej to ona sie już nie mieści :szok:
 
Witajcie kawowo dziewczynki

Ja sie powoli organizuje na nowo, z prania wyjsc nie moge ale juz blizej niz dalej. O dziwo dzieciaki po tym dwutygodniowym rozpieszczaniu potrafia sie jeszcze soba zajac a Olo to chyb a wrecz sie delektuje spokojem:-D

Lenko dziekuje ze pytasz, urlop udal sie w stu procentach:)
sania zwykly chleb jest ok, mój Olo sie nigdy nie pokaleczyl, Liwii jeszcze nie dawalam ale chrupki kukurydziane wcina:)
 
reklama
jolu a te chrupki kukurydziane to jakiej firmy ,bo np flipsy maja oprócz kukurydzy śladowe ilosci orzechów ?
własnie dziewczyny dajecie juz chrupki kukurydziane ????
 
Do góry