reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

O widze, że o ustąpieniu miejsca piszecie. Ja mialam tak jak Pscólka, ciągle ktoś chce się wepchaćw kolejkę, kiedyś taki młody chłopak więc wypięłam brzuch i powiedziałam.... mi tez jest ciężko :baffled::-D
 
reklama
Zibka - wzuciłam na wątku "To co kochamy, czyli zakupy";-)

Bishopka - ja nawet ostatnio w kolejce dla uprzywilejowanych musiałam się upomnieć, bo stało dwóch panów ok 35 lat, jeden mnie widział w całej okazałości i nie miał zamiaru drgnąć. Przed nimi stał pijaczek, ale temu już odpuściłam, bo wiadomo paląca potrzeba:-D
 
Ja was cały czas podczytuje z telefonu.. a jak już siadam do lapka to nie wiem co miałam napisać ^^.

Ktoś pisał o duchocie w domu. Jak wróciłam z Antkiem w sylwestra ze szpitala to w domu było 30 stopni. teściowa kazała mężowi odkręcić grzejniki żeby się dziecko nie rozchorowało. Myślałam, że padnę.. I tak chyba z 2 tyg walczyłam z mężem tłumacząc mu, że to wcale nie jest zdrowe!

Felidae, pscolka - mi w pierwszej ciąży wg tych kalendarzy, w których się podaje długość cyklu wychodził 21.12.. Wtedy też wylądowałam na IP. Urodziłam 22 o 3.45. Teraz mi wychodzi 18.04. Mam nadzieje, że Franek jednak zechce wyjść wcześniej..


Ja się biorę za przygotowania... Pościel chcę w końcu zamówić. Do środka dam kocyk polarowy cieniutki, bo kołdra to bez sensu na lato. Popiorę wszystko na weekend i wezmę sie za prasowanie.
 
Przepraszam że dopiero odp Iśku ale dziś cały dzień w biegu. Ja ukończyłam Politechnike Szczecińską inż. i mgr ale inż. robiłam z energetyki a mgr mechanike i budowe maszyn ale specjalizacje też ze źródłami energii także moja praca troche nie w zawodzie :) ale na studiach miałam zajęcia z tej dziedziny. Ja najpierw pracowałam jako pomocnik głównego mechanika potem zaproponowano mi inne stanowisko i powiem szczerze że nic nie wiedziałam o maszynie którą programuje ale wszystkiego się nauczyłam i zawsze śmieszy mnie reakcja Panów jak przychodzą do mnie mają takie miny ze zdziwienia :) że kobieta tym się zajmuje
 
Dziewczyny padam na cycki:(((( brzuchol mi sie napina siedzialam u fryzjera od 13 do 19:szok:miał byc blond z prawie czarnego a wyszedł karmel i mi sie podoba:p a o to krótka historia dzisiejszego farbowania dziewczyny 5 razy kombinowalysmy farbowalysmy w tym 2 baleyage ,bo moja frzyjerka chciala mi zejsc z koloru baleayegem z powodu tego ze moje wlosy przezyly juz blond "platyne" i sa niestety w taki stanie a nie innym tak zeszłysmy ze mi sie zrobila fryzura OMBRE odrost jasny blond ,druga polowa różowa!!!!ale to przez ze kolezanka w sierpniu mi przyniosła farbe z salonu ciemny braz i mi sie zrobily prawie czarne!!! a dzis z ciemnego brazu czerwono różówe...co ja przezyłam....hehehhe ale dalo rade mam na głowie Karmel z refleksami których nie widac (złe światło, i musi mi sie troszke kolor sprac) powoli bedziemy dochodzic do blondu baleyagem...Zobacz załącznik 541830Zobacz załącznik 541831

zaraz wezme sie za czytanie;) bo troszke naskrobalyscie:p


Ogólnie jestem strasznie zła wrrrr bo ta dziewczyna co mi miala wyslac ciuszki to wyslala 14 lutego podala mi nr przesylki i wyslala fotke przekazu wpisuje w identyfikator i nie ma takie wrrrrr@!!!!!i co teraz zrobic ciuszki przepadły?
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam dziewczyny,

ja też nie lubie duchoty i gorąca w domu, u nas jest max 21 stopni, a na noc w sypialni i tak przykrecam grzejnik. i faktycznie ciezko mi wysiedziec tam gdzie jest 25 stopni.
Phelania to teraz masz podobny kolor do moich włosów, wszyscy mi sie dziwią ze ja jeszcze nigdy nie farbowałam włosów a juz 27 lat na tym świecie:-D nie mam siwych włosów to po co chemią się bawic, latem i tak same robia sie jasniejszcze od słońca pasemka.
musze wstawac, zjesc sniadanko, wyprasowac ciuchy i jechac na wizyte, szkoda ze mój M nie moze mnie zawiesc cos dzisiaj nie mam ochoty na kierowanie, mgła jest straszna, ale moze sie rozejdzie za 1,5 godziny. dobrze ze to tylko 15km
smile ja tez mam termin z miesiączki na 18.04 i tez ma być Franek:-)
 
Do góry