reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Zibka - wzuciłam na wątku "To co kochamy, czyli zakupy";-)

Bishopka - ja nawet ostatnio w kolejce dla uprzywilejowanych musiałam się upomnieć, bo stało dwóch panów ok 35 lat, jeden mnie widział w całej okazałości i nie miał zamiaru drgnąć. Przed nimi stał pijaczek, ale temu już odpuściłam, bo wiadomo paląca potrzeba:-D

hahaha, paląca potrzeba :-D

Witam się z Wami, wpadłam na kawkę, bo zaraz jadę do anestezjologa i ogólnie, a czuje się tak jakbym jechała rodzić :szok: taki mam jakiś stres.
 
reklama
Oj coś nie mam spania to Was od rana podczytuję.
Dzięki za odpowiedzi na moje pytania! :-)
phelania ale miałaś przygody u fryzjera, ważne że się wszystko dobrze skończyło i jesteś zadowolona :tak:
bishopka powodzenia na wizycie! :tak:
 
Phelania - co za przejścia :szok:. Dobrze, że jesteś zadowolona z efektu końcowego . Teraz, jak pisałaś, małymi kroczkami do wymarzonego koloru ;)
A tych ciuszków.. znaczy tej paczki nie możesz na poczcie zareklamować?

Ptaszek - haha dobre.. To będą dwa Franki. Ja tam jednak liczę na poród przed terminem. Początek kwietnia - to by było to :D
 
Cześć brzucholki:-)

Phelania ale ostateczny kolor wyszedł śliczny:-D

Ja wczoraj poprałam w końcu ciuszki dla dziecka, posegregowałam i odłożyłam większe do innej szafki, przyjdzie na nie odpowiedni czas:-)... dzisiaj mam w planach ugotować barszczyk ukraiński i na 17 stą muszę iść wyrwać z córcią dwa mleczaki pod aparat brrrrr:no:
 
Phel - zapytaj na poczcie, nieodebrane przesyłki trafiają do jednego miejsca w Polsce i raz na rok są licytowane. Ale ja się zastanawiam czy ta przesyłka w ogóle była nadana, bo chyba nie dostałaś awizo...

Jak na to, co przeżyły Twoje włosy to nieźle się trzymają:tak: kolorek też fajny.
 
Hejo:) Phelania kolorek bardzo ładny :tak: Teraz to już pójdzie z górki ;-) Ja tez po 10 tym będę sie farbowac bo strasznie szybko mi zaczęły włosy rosnąć :sorry2: Kurcze ja to mam duży odstep z OM wychodziło na 9 kwietnia a z usg 25,26 kwiecień :shocked2: I w co tu wierzyć? Ale ta pogoda jest dobijajaca:dry: w czwartek u nas ma być +6 a w sobotę -1 :sorry2: Gdzie ta wiosnaaa:szok:
 
dzień dobry :-)

Phel ślicznie Ci te włosy wyszły! warto było się pomęczyć :happy2:

i ja wybieram się do fryzjera - zaraz na początku marca... ale tnę tylko bo farbuję sama w domu...

jak się dziś spało? ja chyba w końcu się wyspałam... teraz czas na kawkę i muszę zająć czymś moje zdechlaczki... nie wiem jak wytrzymam z tymi marudami cały dzień :-D
 
Hej hej,

Witam sie z poranna kawka....Dzieki dziewczyny troszke sie nacierpialam bo az mnie już skóra przy głowie szczypała...przez te zabiegi mam nadzieje ze Marcel nie bedzie miał Pasemek:-D

Smile,pscólka- kurcze nawet nie dostalam awizo nie wiem co z tym fantem zrobic ,jeszcze dzis zadzwonie do chłopaka tej dziewczyny i z nim pogadam niech ona idzie na poczte moze u niej tam co poszlo nie tak...:dry:

Dzis jade z mlodym na 12 do gastrologa ufff zapewne ostatnia wizyta...a to z powodu ulewania mial refluks żoładkowy...

A mi sie sprawdzila data według miesiaczki ..a nie uSG

anila- ja to juz sie nie wysypiam od pewnego czasy biodra mnie bola:dry:
 
Iśku- mi na na USG 4d powiedziala lekarka ale to byla wizyta platna i jedna jedyna u niej a tak to chodze do Medicover i tez mi nie mowia według USG:tak:

Ogladam DDTVN i WIOSNA zbliza sie do nas duzymi krokami:-):-):-)wiec dziewczyny spoko loko juz niedługo:-)
 
reklama
też oglądam DDtvn o imionach mówia ;-)
Phelania ty zadzwoń na swoją pocztę, potem na rozdzielnie, czasami coś sie np uszkadza i utyka. i Ona ze swojej strony tezpowinna.
 
Do góry