reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Phel uspokoiłaś moje sumienie, ja dzisiaj za to z mężem i psiapsiółą zajadaliśmy się kubełkiem w KFC, masakiera, do tej pory mi się odbija, ale spokojnie frytki też były i popijałam pepsi i mirindą:szok::-D to dopiero wstyd...

...też bym chętnie jeszcze coś zjadła, bo cierpię na bezsenność, wczoraj w nocy od 0.00 liczyłam szlaczki na tapecie tak do 2.00 myślałam że kota dostane, zobaczymy jak dzisiaj będzie:baffled:???
 
reklama
alex- tylko ja waze juz prawie 79kg!!!! a przed ciaza z Alanem wazylam 63:szok:wiesz jak ja tesknie za taka figura:(((roz 38...ale obiecuje sobie ze w lato sie wezme za Siebie,chcialam sie zapisac na basen ale sa sprzeczne opinie na ten temat:baffled:mozna dostac infekcji dróg moczowych cos takiego...no nie wiem...teraz mam wizyte 11 grudnia i moze zapytam sie ginki...
 
Phelania jeśli chodzi o mnie to właśnie dlatego nie lubię basenów, jacuzzi, hydromasaży itd gdzie jest spęd ludzi...:eek:
Kiedyś na praktykach babka delikatnie zasugerowała mojej grupie dziewczyn, że jak chcemy korzystać z basenu i hydro powinnyśmy mieć dobrego ginekologa...moja ginka mi polecała basen... a ja i tak wolę spacery i teraz ćwiczenia na piłce...
oczywiście trzymam kciuki za motywację i chęci po ciąży :-) ja też mam zacne plany, ale okaże się w praktyce :-p
 
Phelania - glukoza po 24tc. Ja idę 28.12, bo 29.12 mam wizytę. Chociaż teraz patrze tutaj: Kalendarz badań w ciąży do wydruku - Ciąża tydzień po tygodniu - Ciąża i poród - BabyOnline.pl i jest już od 21. Lekarzem nie jestem, ale mój mi mówił, że najlepiej w 24.

Ja sie muszę pochwalić. Moje dziecko z tych co od 5 dnia życia spało ze smoczkiem :/. Od 3 dni akcja 'mikołaj zabrał smoczka'. 2 razy w żłobku nie spał tylko płakał. Dzisiaj już zasnął wtulony w panią opiekunkę. W domu wczoraj i przedwczoraj po 2h walki dostał smoczka na 5 sekund i zasypiał. Ja od razu chowałam. Dzisiaj zasnął bez smoczka. Nawet powiedział, że mikołaj da smoczka dzidziusiowi, bo to prezent jest :D. Jak ja się cieszę :)... Oby juz mu tak zostało... No i teraz tylko pampersy zostały, ale to jakoś styczeń/luty.
 
Phelania - u nas Antek na basenie załapał jakiegoś syfa. Miał na pośladkach takie odstające bąble. Dermatolog mu to musiała wyłyżeczkować. Bardzo płakał, ale gdybyśmy tego wtedy nie zrobili to konieczne byłoby zamrażanie itp. Ogólnie na basenach można złapać wiele syfów. Nie tylko takich w miejscach intymnych, ale też właśnie takich naskórnych. My z Antkiem nadal na basen chodzimy, ale bardzo sprawdzam czy aby mu nic nie wyskakuje gdzieś...
 
Smile_- zazdoszcze z tym smokiem:)u nas to bylo tak ze M odrazu dał młodemu smoka w szpitalu jak zaczal plakac i tak sie zaczelo:eek:niech troszke bedzie bardziej kumaty to zaczne robic z tym porzadek:-DJa mam niecny plan oduczyc Alusia od pampków lipiec -sierpien najlepsza pora akurat bedzie latał z golym siusiakiem:-D

Alex- zastanawiam sie caly czas nad tym basenem zobaczymy:-)
 
...o widzisz Smile ja też zapomniałam że po basenie na studiach załapałam półpaśca:eek: bbleeee

no gratulacje za akcję "mikołaj porwał smoka":-D smok to był mój najlepszy przyjaciel a właściwie miałam trzy hahah:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny,

melduje sie dzisiaj z mojego ostatnigo dnia w pracy. Geba mi sie usmiecha na mysl samego niewstawania wczesnie rano, ale jakos tak smutno mimo wszystko...

Z dobrych rzeczy to kupilismy duuuuzy worek sako - jest supr i praktycznie po przyjsciu z pracy osiadam na nim i ciezko mi sie podniesc pozniej do pionu :)

Ze zlych rzeczy - ciagnie sie za mna okropny kaszel, ide w przyszlym tygodniu do lekarza. Dzisiaj mam wizyt u gina, ale watpie zeby on mi przepisal jakies leki, choc zapytam. Takze bede musiala leciec do internisty prawdopodobnie, bo juz mnie ten kaszel wykonczy.
 
Do góry