reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Cześć :-D
Dotkass dobrze, że wszystko się dobrze skonczyło. Trzymam kciuki, żeby to ostatni taki wybryk!

no święta, święta i po świętach- leci ten czas niewiarygodnie szybko! Jakie macie plany sylwestrowe? Ja robie w domu kameralną imprezkę na 4 osoby :-):-) myślę, że tak będzie najlepiej, bo przecież nie wybiorę się z brzuścem do klubu ;-)
 
reklama
qwa, no normalnie jakiś pech mnie prześladuje...wiecie, że ktoś wbił się na moje konto onetu,zmienił wszystko, meile nie przychodzą a na domiar złego, przez moje konto allegro zostało zablokowane, ktoś się podpiął i wystawił 2 vouhery warte 10 tyś za 6300 qwa...meile mi nie przychodzą, a ja mam zapłacic prowizje od sprzedazy w wysokosci prawie 100 zł i zablokowali mi konto, podpiął się jakiś oszust...dzwoniłam do babki, która kupiła to i kazali jej się wstrzymac, ciekawe co wymysla ze mną...ja płacic nie mam zamiaru...ale się wściekłam i jak tu się nie denerwowac....no nie da się :wściekła/y:
 
właśnie dostałam odpowiedź z allegro: "Witam.

Dziękuję za wiadomość.

Pani konto zostało tymczasowo zablokowane ze względów bezpieczeństwa. Najprawdopodobniej zostało ono przejęte przez nieupoważnioną osobę. Może Pani złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa (podstawa prawna art. 267 i 268 kk).

Proszę poinformować policję, że na jej pisemny wniosek nasza firma udostępni wszelkie dane dotyczące tej sprawy. Poniżej podaję adres korespondencyjny Serwisu:"



czyli, że wszystkim muszę zająć się sama...szlag by to...akurat bo mam czas latać po komisariatach, a czy odblokują mi konto nie wiem, czy nie będę musiała płacić prowizji też nie wiem...aaaaaaaaaa :wściekła/y:
 
Dotkass no niestety jak mówią umiesz liczyć licz na siebie, jak sama nie weźmiesz sprawy w swoje ręce to nikt tego za ciebie nie załatwi... myślę, że skoro zablokowali Ci konto to raczej prowizji nie będą kazali ci zapłacić...
 
Dotkass no niestety jak mówią umiesz liczyć licz na siebie, jak sama nie weźmiesz sprawy w swoje ręce to nikt tego za ciebie nie załatwi... myślę, że skoro zablokowali Ci konto to raczej prowizji nie będą kazali ci zapłacić...
oby...zresztą nie mam zamiaru płacić, pytanie tylko czy odblokują mi konto i jeśli tak to kiedy, bo szczerze to zgłosić mogę, ale jaki to będzie miało sens? pewnie żadnego...w tym tygodniu to nawet nie będę miała jak nawet podjechać...wrrrrr
 
reklama
Witam i ja po świetach.
Z pieskiem trochę lepiej, ale po wynikach wyszło, że ma niewydolność nerek, wątroby i przerost prostaty :szok: Jak to pani w aptece powiedziała, iż dobrze, że pan doktor przepisał mu "ludzkie" leki, bo te psie są trzy razy droższe, a zapłaciłam 100. Do tego wizyty i badania, ech szkoda gadać.
Dotko :szok: współczuję problemów brzuchowych i tych z hasłami też :-( Dobrze, że nie krwawisz już, ale staraj się nie denerwować zbytnio, może pij melisę? bo jak się problemy nawalają, to jak tu się nie denerwować. Co do allegro, to musisz zgłosić na policję, bo inaczej oni uznają to za Twoją winę i będziesz musiała płacić tą prowizję. Konto odblokują zapewne po zakończeniu sprawy, czyli nieprędko :crazy: Chyba, że załozysz nowe konto....ale czy tak się da to nie wiem, poza tym stracisz wszystkie pozytywne komentarze, czyli "wystartujesz" od zera.
 
Do góry