reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
Witam sie wieczorowa pora:)

Młody spi wiec mam chwilke zeby was poczytac:)

Dotkass- w głowie sie nie miesci ty to masz przejscia:szok::confused2:wspolczuje i trzymam &&& zeby ta sprawa rozwiazala sie pozytywnie
Bishopka-trzymam kciuki za psinke:(((moj Kochany Toffik zmarł w lipcu tego roku miał 9 lat był kochanym yorkiem nie szczekal wogóle kochał ludzi ale miał bardzo duze problemy z watroba i go uspalismy bo nie dał rady tak sie meczył ze pogryzł nam kable...jak nigdy tego nie robił z bólu najprawdopodobniej nie pisze bo juz sie rozklejam:shocked2:powiem to tak to bylo nasze "pierwsze" dziecko:tak:

Dziewczyny a ja wkur**** na maksa dostalam dzis przelew z Zusu 500zł:szok:a powinnam dostac 1500zł:wściekła/y:rozumiecie cos z tego bo ja nie ale jestem zła!!! Jutro bede dzwonic...do Krakowa bo stamtad mi przelewaja kase...
 
Hej hej, ja dzisiaj wyruszyłam do galerii kupić coś ładnego dla Antka ale wyszłam z rzeczami dla siebie :-D Po raz ostatni mogłam zaszaleć,żeby matki obdartej nie miał :-)

Dotkas Ja nie wiem co Ci ludzie mają nie tak z głowami..jak można takie rzeczy wyprawiać :no: Koniecznie zgłoś na policję! Mi kiedyś ktoś założył profil na fotce...i nawet miałam internetowego chłopaka..żałuję, że nie zgłosiłam na policję i się nie dowiedziałam co to za bałwan :wściekła/y:
evcia Cieszę się, że u Was wszystko OK i , że miło spędziłaś święta! Oby tak dalej. :tak:
Phelania No właśnie zaczytuje się, bardzo mi się podoba :tak:
Alex Będziesz po lekturze jakieś modły odprawiała, tańczyła wokół łóżeczka haha :-D
Bishopka Mam nadzieję, że lekarstwa pomogą pieskowi !! ;-)
mamakruszynki Twój kilogram to jest nic przy moich 3! :-D
tiramissu My idziemy do kolegi..ale ja mam ostatnio problemy ze snem to do 1 jakoś wytrzymam, a do domu wrócimy taksówką (ja niestety nie mam prawka) ;-)

Ja uciekam coś obejrzeć i spać bo wczoraj to ok 3 zasnęłam( pierwszy raz od pół roku) bo M chrapał jak stary niedźwiedź!!
 
Dzięki dziewczynki za dobre słowo w sprawie psa, ale na wyzdrowienie nie ma szans, jest to tylko zapewnienie mu godziwego dożycia śmierci, prędzej, czy później. Ma niewydolność nerek, wątroby, więc tak jak biedna psinka Phelanii i mój odejdzie, oby nie w czasie mojej ciązy.
 
Witajcie, super pora na przywitanie :p
Ja od rana na nogach, wizyta, zakupy, spotkanie z dziewczynami i do domu weszłam o 22 padam...

Dotkas
przykro mi bardzo, oby wszystko się pozytywnie rozwiązało!!!

Evcia cieszę się że święta okazały się czasem kiedy ludzie sobie przebaczają, wzruszające!!!

Bishopka przykro mi że pienio chory, ja tak kocham psy że jak słyszę że dzieje się im krzywda to bardzo jest mi smutno :(
Elluś zdrówka dla Julci i Ciebie, nie daj się!!!
Beti po nowym roku już będzie leciało że ho ho, kompletowanie wyprawki czas zacząć!!!
aaa19 kochana Twoje 3 do moich 4 (od ostatniej wizyty czyli w ciągu miesiąca) to pikuś :D ginka dzisiaj jak zobaczyła to aż mruknęła :p Super że mamunia strojnisia :p
 
Bishopka przytulam mocno, biedna psina:no:

Dotkass walcz o swoje, naprawdę wspólczuję Ci tych przeżyć, trzymaj się

a my mamy dzisiaj 6 rocznicę ślubu, zobaczymy jak minie ten dzień;-)

pozdrawiam
 
czesc dziewczynki, pewnie was nie nadrobie bo juz dlugo nie odwiedzalam was, ale prawie wogole nie mialam dostepu do neta, teraz tez bedzie mi ciezko, ale jak sie wszystko uspokoi to bede znowu z wami :-) (mamy zega duzo rzeczy do zalatwiania-ale na razie nie chce o tym mowic zeby nie zapeszyc ;-) )
na razie zamieniam sie w podczytywaczke ;-)
 
Witam

myszka widać że super sprawa się kroi i mam nadzieję, że dojdzie do skutku

U mnie dziś jedna wielka ślizgawka na ulicach:baffled:

Pel dzięki że napisałaś o zusie bo sobie uświadomiłam że z ostatniej wizyty-19.12 nie dałam jeszcze zwolnienia :baffled::wściekła/y:

Mały dziś mnie skopał z samego rana tak że myślałam że się poryczę:sorry2:

U mnie po świętach spokojnie, Święta w domku raczej i spędzone w łóżku na spaniu :-p Jednym słowem odpoczywałam równo. Nastrój poświąteczny jednak nie na najlepszy bo z moją babcią nie najlepiej bo kobitka jest wiekowa i swoje przeżyła to jakoś tak smutno że niedługo może jej zabraknąć:-(

Pozdrawiam Was cieplutko
 
reklama
Witajcie wpadłam na chwilkę, by rozładować laptopa :-) jadę do miasta a on się w tym czasie naładuje.
Lenko, To wasza rocznica.
Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu waszego małżeństwa.
Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów.
To czas na podziękowanie Bogu za rozwój waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa.

Zobacz załącznik 526185
 
Do góry