reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Witajcie :) Ja dopiero co po sniadanku, ostatnio z dziewczynkami jestesmy straszne spiochy i spimy nawet do 10 :-D

Dotkas- Wspolczuje przezyc. Rowniez zycze by klopoty sie skonczyly wraz z nadejsciem nowego roku.

Bishopka- Tobie kochana tez wspolczuje, biedny piesek.

Mamakruszynki- Jaka wigilia taki caly rok- super jakby tak bylo :tak:. Ja ostatnio taki spioch, popoludniami musze zrobic sobie choc kilkuminutowa drzemke bo bym nie wyrobila.

Phelania- Ojej, kolejna Kwietnioweczka z problemem :-(. Moze to jakas pomylka i zus zrobi wyrownanie, oby.

aaaa19- Zazdroszcze zakupowego szalenstwa :-p

lenka- Wszystkiego Naaaajlepszego z okazji Rocznicy dla Was.

zonqa- Przykro ze z babcia nie najlepiej :-(

Ale mam lenia :sorry2:. Ide spac :-D:rofl2:
 
reklama
Witam się i ja:-)
Nas chyba złapał jakiś rotawirus,ja wymiotuję a mała ma biegunkę.Czuję się masakrycznie,nie mam siły nawet jej przebrać z piżamki.Jeszcze raz znajdę coś w pampersie i dzwonie po lekarza,szczególnie że mała w ogóle nie chce jeść,ale z drugiej strony jest radosna jak skowronek,bawi się śmieje.Ehhh..idę spróbować wcisnąć jej coś do jedzenia
 
Wracam i ja!!
Dorotka-no juz sama nie wiem co napisać...głaskam Cię... oby limit nieszczęść dla Ciebie się już skończył!!!
Ela- zdrówka!!!!
Bishopka-Oby piesek wyzdrowiał;)
Lenka-Wszystkiego najlepszego dla Was!!
Tiramisu
- ja spędzę sylwestra na białej sali:-D
mamakruszynki-teraz taki okropny okres i wirus jelitówki panuję.. współczuje.. spróbuj napić się coli prawdziwej po łyczku małej też możesz dać na łyżeczce.
 
a ja czytałam, że nie powinno się hamować wymiotów i biegunek, bo jeśli to wirusowe to musi się organizm z tego oczyścić, więc przyjmować płyny, by się nie odwodnić, nie tamować :tak:
 
Hej dziewczynki :)
Ja tylko na chwilę, ledwo święta się skończyły i dziś już wyjeżdżamy do znajomych na sylwestra także znowu znikam do Nowego Roku :)
Także kochane oby przyszły rok był dla nas spokojny, pech omijał nas szerokim łukiem, zdrówko dopisywało i każda z nas miała tylko cudowne, wzruszające wspomnienia z porodówki no i oczywiście pomyślności i miłości na cały przyszły rok !! :)
 
Dziewczyny,ja się czuję troszkę lepiej,ale mała zasnęła i przez sen zwymiotowała bardzo dużo,wszystko jest brudne,całe łóżeczko,a co najdziwniejsze nie obudziła się jak ją przebierałam,i spała jeszcze dwie godziny.Obudziła się i jest super radosna,ale nadal nie chce jeść,wypiła kilka łyczków soczku,zjadła ze trzy łyżeczki zupki,i na razie czekam na reakcję.
Poradźcie co mogę jej ewentualnie podać?
 
hej :) ja na chwile tylko powiedziec ze zyje :d moj maz w swieta chory z goraczka, siedzielismy u rodzicow i do niedzieli zostajemy, maja w srode u lekarza z goraczka ale tylko ibufen kazala dawac, wczoraj tez goraczka ale n a szczescie dziz juz noe ma wiec bez antybiotyku sie obeszlo :)
ja sie trzymam ale cos mnie miesnie bola,a jutrojade z mama do futury do smyka pokupowac troche rzeczy, jakies reczniki dla dziewczyn i dla malej butelke iszczotke i moze jakies ciuszki sie znajda na przecenie :) poki mam okazje bez mai jechac to jade :d
ogolnie to leze caly czas poki tu jestesmy bo jak wrocimy do domu to nie bedzie jak, a niech tamoja szyjka odpoczywa :d

swieta udane, my najedzone, prezenty trafione :d a ssylwestra we 3 spedzimy :d

a dzis bylam wyrobic prawko bo mialam na stare nazwisko i kuuuuuurcze 80zl zaplacilam :/ jeszcze babka mowi ze nie wiadomo czy mi zdjecie przyjma bo za malo ucho widoczne a wczoraj u fotografa specjalnoe kazalam do prawka zdjecia robic :///
 
mamakruszynki, przede wszystkim woda, ewentualnie woda z rozcieńczanym sokiem, nie soki z owoców, bo fermentują w żołądku...rosołek z kluseczkami lanymi, ewentualnie kaszkę manną na rosole i ja podawałam Amelci czopki homeopatyczne bodajże Vomitusheel (jak była mniejsza połowę czopka)
 
reklama
Do góry