reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Phel ja wczoraj też schizy łapałam ale jest oki rusza się i kopie ale fakt faktem mam wrażenie że ma już mniej miejsca i już się tak bardzo nie kręci choć wieczorem i w nocy potrafi jeszcze się obracać ale to już ból wtedy jest niesamowity że łzy mi nachodzą do oczu :sorry2:

A ja właśnie sobie zakupiłam koszule do szpitala:laugh2: a co trzeba po trochu robić i dla siebie zakupy:-p:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej
nie chce mi sie za bardzo teraz pisać na głównym, mam tak podły humor dziewczyny..
nienawidze naszego psa.. wczoraj znowu była sytuacja ze przez niego małej stała sie krzywda:angry: to nie była pierwsze taka sytuacja.
 
zonqa dokładnie...ja zamówiłam podkłady dla siebie belli 2 paczki, bo jak zamaiwałam wanienkę i inne rzeczy dla Młodszej to sprzedający miał, więc im więcej zamówiłam u niego tym lepiej, bo zniknął mi gdzieś koszt przesyłki :-)

ja od kilku dni siedzę i opycham się słodyczami :zawstydzona/y: nie mogę sobie bez nich poradzić...aaaaaaaaaaa...ratunku!!!
 
Hej dziewczyny,

miesiac prawie mnie nie bylo, ale odkad jestem na zwolnieniu nie siedze juz tak przy kompie jak wczesnej.
Na zwolnieniu jestem od poczatku grudnia :) czyli juz miesiac laby, choc akurat w grudniu bylo co robic.

Generalnie wszystko ok, choc dziwi mnie to, ze moje bebe jest malo ruchliwe - nie to co Amelia, no ale moze taka jego uroda. Ide na USG w piatek nastepny i jestem ciekawa, czy moze ma jakies takie dziwne ulozenie ktore tlumi ruchy.

Pozdr dla wszystkich, Ewa
 
Hej dziewczyny,
leżę w szpitalu... szyjkę mam ponoć długą, ale miękką i otwartą. Dostaję magnez, luteinę i jeszcze jakieś zastrzyki na szybszy rozwój płuc u maleństwa. Nie jest źle, ale też nie dobrze... Muszę leżeć i tylko leżeć :/ Ale najważniejsze, żeby wszystko z małą było dobrze.
 
reklama
Do góry