reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

aniabuu kuchnię robimy na samym końcu, a że mój nie chce brać jej na kredyt tylko gotówką zapłacić bo to ten typ co kredytu się boi jak diabeł swieconej wody to nam trochę zajmie by na nią nazbierać bo wcześniej łazienka w planach. ale powiem Ci, ze jak oglądam to przymierzam się do Homebase'a, tym bardziej ze moja koleżanka ostatnio remont kuchni robiła i właśnie w Homebase zamawiala - kuchnia piękna, a porównując ceny do B&Q czy innych sklepów to wyszła taniej. Jeszcze Wicks ma w miarę fajne cenowo kuchnie. Ikea baaardzo mi się podoba, ale boję się trochę o jakość, tym bardziej ze wcale nie wychodzi tanio.
 
reklama
Oj nie ciakwa sytuacja jak przy porodzie musicie się jeszcze martwić co ze starszym dzieckiem. Ja poki co mam mojego K przy sobie no ale na razie szuka pracy i nigdy nie wiadomo gdzie pojadą. Ostatnio był w sprawie kontraktu 500 km od domu i boję się że gdzieś tak daleko.go wyrzuci w Polskę a jak będą terminy to.nie wiem czy bedzie mógł tak w kazdej chwili do mnie wrócić:/
 
Lusinda o jejku, to jest możliwość, ze Twoj tak daleko będzie?? oby nie! :*

Fenika u mnie to samo! moja mama nie ma cellulitu, a ma 51 lat, zero rozstępów, a ja akurat cellulit to mam odkąd weszłam w okres dojrzewania, rozstępy na biodrach bialutkie z tego czasu, teraz póki co nie wyszły. ale adoptowana raczej nie jestem bo z twarzy podobna do mamci jestem bardzo :D
 
Mój też ten że kredytów się nie bierze, ale ze względu na to że kupiliśmy dom w okazyjnej cenie to mamy dość duży zapas gotówki na remont, co pewnie i tak nie starczy. U nas wpierw idzie ogrzewanie i łazienka no i w tym samym czasie muszę zamówić kuchnie. Oglądałam te w b& g, wicksie i hombasie i wszystkie wychodzą drogo. Znalazłam firmę pl która robi kuchnie na wymiar.tania też nie będzie ale wiem że jakość super. Ponadto chce żeby mi zrobili szafę wnękowa w sypialni i szafkę u małej w pokoju.
 
Lusinda o jejku, to jest możliwość, ze Twoj tak daleko będzie?? oby nie! :*

No mam.nadzieję że znajdzie coś bliżej bo nadal szuka i decyzje nie podjete. Wszystko zależy od pieniedzy. no ale ma kilku ludzi zatrudnionych i trzeba znaleźć jakąś pracę zeby bylo nie tylko.na zycie dla nas ale i na wyplaty dla.nich bo jednak przy własnej firmie trzeba ponosić odpowiedzialnosc jeszcze za innych ludzi
 
aniabuu oooo, podeslesz linka do tej pl firmy?? nawet nie pomyślałam żeby poszukać polskiej firmy, a masz rację - jakościowo na pewno lepiej to wyjdzie.

Lusinda no jasne, masz rację. to życzę powodzenia dla Twojego, oby znalazł coś jak najbliżej się da! :)
 
Tak Dziewczyny piszecie że nie macie rozstępów bo geny dobre i ja sobie myślę że moja mama w życiu ani pół rozstępu nie miała i ani grama cellulitu (nawet po menopauzie) a ja to chyba adoptowana :p
Haha u mnie to samo właśnie :D mama nic w ciąży ze skora nie robila a rozstepow zero :D
 
Lusinda oby mąż znalazł pracę bliżej ;-) zawsze jakieś plusy i minusy własnej działalności. A wiadomo że czasy ciężkie to trzeba się chwytać każdych zleceń.

Milka firma nazywa się rdv furniture, znajdziesz ich na fb ale mają też swoją stronę. Są z peterborough, ode mnie to niecała godzinka drogi. Niedawno rozmawiałam z dziewczyną która ma od nich kuchnie, szafy i jest bardzo zadowolona ;-) myślałam że i może ty masz jakąś podobna firmę na oku, dlatego zapytałam
 
reklama
Do góry