reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Fenika, nie martw się. Uwierz mi, że Majka też była ospała przy żółtaczce i przeszło po 2 - 3 dniach jak u Maksa. To jest normalne i Ania na pewno szybko sobie z tym poradzi. Wiem, że łatwo się się pisze, ale ja przeszłam to samo i też byłam na początku przerażona, bo pobożne jakby chciały mnie winić za to, ze mala nie je. Dopiero przełożona od maluchów przyszła i mi wytłumaczyła ze tak się zachowuje większość dzieci z żółtaczką.
Beatka gratuluje! Synuś jest śliczny i nie wygląda na 2 kg. Dostał 10 pkt, to super wiadomość
 
reklama
Beatka gratuluję!!! :) sliczny synuś, ma takie delikatne rysy twarzy :) pomyśleć, ze jeszcze przed chwilą byl u Ciebie w brzuszku.. :)
szkoda, ze dziś nie ma kobietki od laktacji, zaraz dziewczyny Ci na pewno napiszą o tej metodzie, ja niestety się nie znam.

kitki miłego wypoczynku :)

schauma :* leż sobie, leż i wypoczywaj :) ja ostatnio robię tylko to ;)

madzia ja też wczoraj zauważyłam, ze chyba robią mi się rozstępy przy pępku.. no trudno :) możemy nosić je z dumą ;)
 
Beatka moje gratulacje ;) malutki przesliczny ;*** jestem w szoku :) buziaki dla was :***

Fenika kochana ile mala sie urodzila a ile ma teraz na wadze ? Ile ma tej zoltaczki?? Mowia czemu nie spada ?? My przyjechalismy przed wczoraj wieczorem z biliburyna 18 a wczoraj rano mial 7_8 tylko po calonocnym naswietlaniu od gory i dolu wczoraj caly dzien mial naswietlane od dolu lozeczko i juz dzis lampy nie potrzebne a malutki zaczal przybierac i wazy 2620 , juz jestem z nim od 11.00 w szpitalu, posiew ok podobno o dodatkowym usg glowy ta dzisiejsza lekarka nic nie wie :/ ymh . jeszcze ona chce zeby minely dwie doby od przyjecia zeby maly mogl wyjsc i chce miec wyniki posiewu i wymazu z oka i pupy na pismie a nie tylko tekefoniczne ,wiec maksiu wyjdzie albo dzis wieczur albo jutro rano.

Annika biedny kacperek ,antybiotyk napewno zadziala i szybko wam zleci i wrocicie do domku a oddycha juz ladnie sam ?

S hauma juz niedlugo urodzisz zobaczysz ;) trzymajcie sie ;*

Sweetka jak tam napisz cos ;)
 
bluelovi no to piękne wiadomości :) cieszę się bardzo, że już zaraz Maksia zabierzesz do domku :) moze uda się na wieczór, a jak nie, to jeszcze tylko ta jedna noc. najważniejsze, że ta zoltaczka przeszla i badania są w porządku :) :*
 
Beatko spróbuj zapytać inną położną i pytaj tak długo aż Ci pomogą, a jeśli nie to poczekaj na zmianę dyżurów i dopytuj tak długo aż ktoś udzieli Ci porady. Ludzie są różni, ale mam nadzieję, że w końcu trafi się jakaś dobra dusza :)

Antuś, mnie całe szczęście jeszcze to nie obrzydza ale mojego męża już tak :) Najgorsze jest to że już mi katar przeszedł a przez to że używam tej fridy to chyba wciągam wszystkie te bakterie i wirusy od Laury z powrotem do mojego gardła i znowu mi się pogorszyło :/
 
Beatko ja o tej metodzie za dużo nie wiem bo ja nie odciągałam laktatorem na początku, może Renia Ci coś więcej napisze jak wejdzie, ale na początku na pewno tylko parę kropel mleczka Ci tylko poleci więc się nie zniechęcaj i pobudzaj laktatorem brodawki nawet jak nic nie leci.
 
Bluelovi to dobre wieści, może uda Wam się już dziś wyjść :) No i świetnie że mały zaczął przybierać :)

Milka, mam nadzieję, że twoje wyniki w poniedziałek będą jak najlepsze, ale skoro Ci leków nie zmieniali to chyba nie jest źle co? Ty też już prawie masz datę porodu, mam wrażenie że więcej dziewczyn będzie znało datę niż takich z niespodzianką jak ja :)
 
schauma dziękuję kochana :* tez mi się wydaje, ze chyba nie jest tak źle, pytalam o tą zmianę leków, ale stwierdzili, ze nie jest to konieczne, ale chcą mieć ciągły nadzór nade mną. enzymy ALT mi pięknie spadły, jeszcze parę tygodni temu sięgały 700, z poniedziałku już tylko 150. bile acids mi się podnosi od 3 tygodni, teraz ma 51 co ich niepokoi. a w poniedziałek dowiem się wszystkiego, nie mogę w to uwierzyć, ze ustalą datę porodu... boję się tej indukcji, wolałabym żeby wszystko toczyło się naturalnie, jak np u Ciebie :) no ale nie mam wyboru, a jesli ma to ochronić małego to każdy ból zniose.
 
milka ciekawe czy w poniedzialek pozwola Ci wybrac 1 kwietnia? :)

bluelovi trzymam kciuki za wyjscie do domu.

schauma ja grzecznie czekam razem z Toba... w ten weekend mocno zaciskam nogi bo maz w pracy ;)
 
reklama
Martita nóżki razem!! :) kiedy mąż ma wolne?
właśnie chodzi za mną ten 1 kwietnia, mały byłby numerologiczna 5 jak tatuś ;) oni chyba 1 wezmą bo wtedy z usg mam dokładnie 38 tydzień ukończony :)
 
Do góry